بهترین سرویس VPN در انگلیس برای سال 2018

بهترین سرویس VPN در انگلیس برای سال 2018

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-09-19 18:41:17 در سرویس VPN


آیا به دنبال بهترین خدمات VPN در انگلستان برای سال 2018 هستید؟ بسته به اینکه شما کیستید ، نیازها و ویژگیهای مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. بهترین سرویس VPN در انگلستان ممکن است توسط دوست شما متفاوت باشد. این در مورد نیازهای شماست و این بدان معنی است که بهترین سرویس VPN باید هر آنچه را که کاربر نیاز داشته باشد داشته باشد. در غیر این صورت ، این تنها بهترین سرویس VPN در انگلیس برای برخی افراد است.

بنابراین بهترین سرویس VPN در انگلیس برای سال 2018 چیست؟ و چه ویژگی هایی را ارائه می دهد?

آمریکایی بودن یا انگلیس بودن شما را امن نگه می دارد

فقط این دو کشور نیستند که اگر از VPN مستقر در آن استفاده می کنید ، امنیت شما را به طور کامل حفظ نمی کنند ، بلکه این دو بازیکن بزرگترین بازیکن هنگام ورود به بازار VPN و عدم امنیت هستند..

دولت ها بیش از حد بر حفظ حریم خصوصی و امنیت در این بازارها نظارت دارند ، به این معنی که اگر می خواستید کاری را انجام دهید که درست نیست ، ممکن است داده های شما برای شخصی ارسال شود ، و ممکن است گرفتار شوید.

البته ، شما نباید کاری انجام دهید که درست نباشد ، بلکه یک VPN در آنجا وجود دارد که بتواند بدون در نظر گرفتن اهداف خود ، کاملاً ایمن باشد. بهترین سرویس VPN در انگلستان برای سال 2018 نیاز به تأمین امنیت دارد ، به خصوص در دنیایی که حریم خصوصی آنقدر نگرانی بزرگی دارد.

PrivateVPN؟ این دستگاه دارای رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256 است که بالاترین سطح رمزگذاری در بازار است. یک انسان واحد وجود ندارد که بتواند از پس آن برآید.

اما این کافی نیست. بسیاری از شرکت های VPN هرچند ادعا نمی کنند ، سیاهههای مربوط را نگه می دارند. وقتی فرد دستگیر شود ، حقیقت آشکار می شود. PrivateVPN یک شرکت سوئدی است که باید قوانین سختگیرانه حریم خصوصی سوئد را رعایت کند. حتی اگر ما به آنچه شما مربوط می شود اهمیت می دادیم ، نمی توانیم از نظر قانونی بتوانیم بدانیم. ما هیچ مشکلی را حفظ نمی کنیم!

چه می شود اگر یک VPN متوقف شود?

بعید است که اتفاق بیفتد ، اما بعید است همه چیز اتفاق بیفتد. کار از محکم کاری عیب نمیکنه. اگر بهترین سرویس VPN در انگلیس برای سال 2018 شامل امنیت برای شما است ، این یک ضرورت است.

PrivateVPN حفاظت از نشت IPv6 را ارائه می دهد به این معنا که اگر به هر دلیلی قطع شده باشید ، همچنان مطمئن هستید زیرا اینترنت شما نیز قطع می شود به این معنی که داده شما نشت نمی کند.

اهمیت سرورها در هنگام رسیدن به بهترین سرویس VPN در انگلستان

بعد از امنیت به دنبال سرور می گردید. شما به دنبال یک VPN هستید که سرورهایی در کشورهایی دارد که خدمات خاصی را ارائه می دهند که به آنها دسترسی ندارید. PrivateVPN 56 مکان مختلف سرور و شمارش را ارائه می دهد. و برای 99٪ کاربران بیش از حد کافی است زیرا کشورهایی که شامل آن نمی شوند اغلب مکان هایی با اینترنت اندک هستند و به هر حال هیچ محتوای اختصاصی ندارند.

بهترین سرویس VPN در انگلیس برای سال 2018 باید بتواند با Hulu ، Netflix و Amazon Prime همراه با امثال بی بی سی کار کند و PrivateVPN.

شما همچنین سرعت می خواهید

اتصال به سرور VPN بسیار عالی است ، اما شما نیز سرعت می خواهید. امکان تماشای Netflix آمریکایی در انگلستان بسیار عالی است به شرط آنکه بتوانید Netflix را با کیفیت خوب تماشا کنید.

و خدمات VPN از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا بیشتر شرکت ها ظرفیت اینترنت خود را فقط از ارائه دهندگان حمل و نقل IP استفاده می کنند. PrivateVPN ظرفیت اینترنت را عمدتاً از طریق ارائه دهندگان حمل و نقل فقط IP خریداری می کند و مستقیماً به شما امکان استفاده از اینترنت را بدون محدودیتی که میزبان سایت ها می دهد ، می دهد..

چه کسی می خواهد هزینه زیادی بپردازد?

هرچه ویژگی های بیشتری به دست بیاورید ، بیشتر می پردازید. درست?

و این بدان معناست که بهترین سرویس VN در انگلستان برای سال 2018 ممکن نیست یکی از همه چیزها باشد ، زیرا اگر نتوانید هزینه کنید ، این بهترین سرویس نیست ، این است که?

PrivateVPN در مورد خدمات VPN مطابق با BestVPN بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد.

اوه ، و ما اطمینان داریم که شما راضی نیستید از آنچه ما ارائه می دهیم برای 30 روز اول در صورت عدم رضایت شما بازپرداخت کامل ارائه می دهیم.

و در آخر اینکه ، اگر همیشه مشکلی پیش آمده است ، خدمات مشتری ما نیز به عنوان انتخاب شده توسط vpnMentor برنده جایزه ای شد..

"PrivateVPN مانند یک VPN بوتیک است. وقتی می خواهید احساس کنید کسی به شما اهمیت می دهد و به نیازهای شما گوش می دهد ، می توانید به آنها بستگی داشته باشید. "

بهترین سرویس VPN در انگلستان برای سال 2018

بهترین سرویس VPN در انگلیس برای سال 2018 نیاز به تأمین امنیت دارد و نه فقط می گویم این کار را انجام می دهد. به ما اعتماد نکنید ، به قانون ما اعتماد کنید. همچنین باید سریع باشد زیرا چرا خود را در سال 2018 کاهش می دهید؟ پرونده ها بزرگتر و بزرگتر می شوند. عامل بزرگ نیز قیمت است ، چقدر برای آنچه می گیرید پرداخت می کنید؟ این همان چیزی است که PrivateVPN در مورد آن است. ارائه امکانات با قیمت عالی. بهترین از هر دو جهان.

شما چگونه ثبت نام میکنید؟ با کلیک بر روی دکمه Buy در سمت راست بالای وب سایت و در ادامه ثبت نام 30 ثانیه ای ما انجام می شود. در آخر ، مشتری ما را بارگیری کنید و جزئیات خود را ارائه دهید ، و این همان است.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me