بهترین VPN برای سفر به چین برای کار (و سرگرمی بعد از کار)

بهترین VPN برای سفر به چین برای کار (و سرگرمی بعد از کار)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-09-30 10:36:10 در سفر


شما به کشور چین می روید و نمی خواهید با کمبود Netflix ، Facebook ، Instagram ، WhatsApp و تقریباً تمام ابزارهایی که به آنها دسترسی دارید چه کار یا سرگرمی بعد از کار ، دسترسی داشته باشید؟ VPN نحوه انجام این کار است. سوال این است که VPN چیست؟ بهترین نیاز VPN برای سفر به چین برای نیاز به کار چیست?

مهمتر از همه ، امنیت شما هنگام رسیدن به بهترین VPN برای سفر به چین اهمیت دارد!

اگر اهل کشور چین هستید ، اما دیگر در آنجا زندگی نمی کنید ، این امر به ویژه در مورد چین اعمال می شود که با کاربران چینی که از VPN استفاده می کنند برخورد نمی کند. به عبارت ساده ، شما ممکن است در زندان به سر برید. اگر شهروند چینی نباشید ، راحت تر خواهید بود ، اما چه به دنبال بهترین VPN برای مسافرت در چین برای کار یا سرگرمی باشید ، نمی تواند به عنوان VPN قابل تشخیص باشد.

مشکل خدمات VPN مستقل این است که آنها به اصطلاح "حالت Stealth Mode" ارائه نمی دهند.

و هنگامی که در کشور چین هستید ، این کشور باعث شده است تا خدمات VPN را برای محدود کردن دسترسی مردم به اینترنت کامل ، از بین ببرید ، قطعاً نمی خواهید این خطر را برای آنها ایجاد کند که می دانید از VPN استفاده می کنید ، یا اینکه به هیچ وجه قادر به دسترسی به هیچ سایتی در اینترنت نخواهید بود.

PrivateVPN همیشه این حالت را ندارد ، اما اکنون اینطور است. بهترین VPN برای مسافرت به چین برای کار یا کار نکردن به آن احتیاج دارد. بدون اینکه درک این مسئله برای کسی آسان باشد که شما از VPN استفاده نمی کنید.

بهترین VPN برای سفر به چین باید از تمام نشت ها جلوگیری کند

اگر چین بفهمد ، آنها اقدامی خواهند کرد. آنها ممکن است موارد شما را مصادره کنند یا ممکن است کارهای بیشتری انجام دهند. بسته به اینکه کی هستی.

هدف از این ارسال این است که بهترین VPN را برای سفر به چین در اختیارتان قرار دهید تا هیچ راهی برای کشف چین در مورد شما وجود نداشته باشد..

و PrivateVPN اقدامات بسیاری را برای اطمینان از وقوع هیچگونه نشتی انجام می دهد. تصور کنید که کاملاً توسط آن محافظت می شود رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256 که بالاترین سطح رمزنگاری در بازار است اما داده های شما به دلیل نشتی کوچک درز می شود.

نه با PrivateVPN.

ما با خدمات ما IPv6 Leak Protection ، DNS Leak Protection ، Kill Switch و Guard Application را ارائه می دهیم. این امکان وجود ندارد که خودتان را در هنگام حضور در چین با همه این ویژگی ها قرار دهید.

دسترسی به موارد بیش از حد!

شما از VPN برای محافظت در چین محافظت نمی کنید. شما می خواهید به محتوا دسترسی پیدا کنید ، و مواردی که قبلاً ذکر شد صرفاً شما را در هنگام دسترسی به محتواهایی که در غیر این صورت در دسترس نیست در امان نگه دارید.

سرورهای VPN اهمیت دارند.

صادقانه بگویم ، هر سرور VPN فقط به شما امکان می دهد تا از Whatsapp یا Facebook استفاده کنید. این شرکت ها هیچ تلاشی برای مسدود کردن خدمات VPN برای این کار نمی کنند. چرا آنها؟ هیچ فشاری وجود ندارد.

این مشکلات هنگامی شروع می شود که شما به طور عادی در ایالات متحده زندگی می کنید و می خواهید به خارج از آمریکا دسترسی داشته باشید. یا DAZN که یک بستر جریان برای ورزش در خارج از کانادا است. و فراموش نکنیم امثال هولو ، آمازون پرایم و بی بی سی را فراموش کنیم. این سرویس ها خدماتی هستند که تلاش می کنند از دسترسی شما به محتواهای خارج از مناطق پشتیبانی شده جلوگیری کنند ، حتی اگر به طور عادی در کشور پشتیبانی شده زندگی کنید..

دلیل این امر این است که این شرکت ها تحت فشار قرار می گیرند که به دلیل داشتن دارندگان حقی که به برخی از مطالب حق دارند ، سایر کشورها نمی توانند محتوای را مشاهده کنند. این بدان معناست که بیشتر VPN با این سرویس ها کار نمی کند.

بهترین VPN برای سفر به چین برای کار و سرگرمی به شما امکان می دهد تا به ابزارهای خود دسترسی داشته باشید ، اما همچنین سیستم عامل های محدود جغرافیایی.

و این جایی است که PrivateVPN وارد می شود. PrivateVPN فقط سرورهای VPN را ارائه نمی دهد که با Netflix آمریکایی ، Amazon Prime کار می کنند و این روزها یا Hulu بسیار سخت است. PrivateVPN پرکاربردترین خدمات Netflix را ارائه می دهد و همچنین تنها سرویس پشتیبانی DAZN است. هرچه دسترسی به محتوای مسدود شده می رود ، PrivateVPN بهترین VPN برای سفر به چین برای کار و سرگرمی است.

بهترین VPN برای سفر به چین برای کار و سرگرمی همچنین باید سریع باشد

دسترسی به DAZN چیست که بتوانید اگر اتصال شما به اندازه کافی سریع نباشد ، بتوانید ورزش های زنده را تماشا کنید? این تصور غلط بزرگ در مورد کند شدن اتصالات اینترنت با VPN وجود دارد. ساخته نشده است درسته. خدماتی که ظرفیت اینترنت را از ارائه دهندگان حمل و نقل IP خریداری نمی کنند به طور مستقیم تمایل به ارائه خدمات کندتر دارند. ما قول نمی دهیم سرعتهایی را که می تواند رکورد جهانی را بشکند ، به شما ارائه دهیم ، اما ما به شما پیشنهاد می دهیم در هر کجا که هستید ، چه چیزهایی را بدست می آورید. به همان خوبی که می توانید دریافت کنید.

سفر به چین؟ همین حالا به ما بپیوند. ممکن است به محض ورود به آنجا امکان پذیر نباشد!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me