بهترین VPN برای بازی (و آیا واقعاً به آن احتیاج دارید؟)

بهترین VPN برای بازی (و آیا واقعاً به آن احتیاج دارید؟)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-08-26 13:57:52 در سرگرمی


اگر تا به حال راهنمایی در مورد بهترین VPN برای بازی جستجو کرده باشید ، مطالبی را پیدا خواهید کرد که معنی ندارد ، اما این به طور کامل با SEO در ذهن نوشته شده است. VPN بودن "multiplatform" در واقع دلیلی برای نیاز شما به یک VPN برای بازی نیست. در این راهنما ، ما در مورد این صحبت می کنیم که چرا ممکن است شما به بهترین VPN (یا هر VPN برای آن موضوع) برای بازی نیاز داشته باشید زیرا همه در وهله اول به آن احتیاج ندارند و در ادامه نحوه چگونگی تنظیم آن در هر سیستم عامل.

بیشتر افرادی که در جستجوی بهترین VPN برای بازی هستند به آن احتیاج دارند زیرا در حال حاضر نمی توانند اکثر بازی ها را انجام دهند

این که آیا چین به سیستم عاملهای آمریکایی خاصی که بازیهای خاص نیاز دارند اجازه نمی دهد. یا این که ایالات متحده آمریکا تحریم هایی را علیه ایران اعمال می کند ، و در نتیجه عدم تولید محصولات آمریکایی در ایران ، بهترین VPN برای بازی قادر به حل مسئله خواهد بود.

اگرچه ، به لحاظ تئوری ، بیشتر خدمات VPN بسته به سطح سانسور در کشوری که بازی شما می خواهید بازی کنید ، قادر به حل مسئله نیستند.. و متأسفانه ، تحریم ها و سانسور تمایل به هم دارند.

اگر کشوری که فقط در آن هستید تحریم ها قرار گرفته است:

بلاک ها به دلیل تحریم ها بسیار ساده هستند. این مواردی است که اغلب به بهترین VPN برای بازی نیاز ندارند و تقریباً با هر سرویس VPN در خارج قابل حل هستند.

چرا؟ همانطور که شرکت های بازی می خواهند شما بازی کنید. انجام این کار برای آنها ضروری است. اما آنها همچنین باید این قانون را رعایت کنند تا مشکلی پیش نیاید. و به همین دلیل ، آنها بلوک های جغرافیایی را ایجاد می کنند که مانع از انجام بازی شما می شود ، اما این نیز به راحتی قابل عبور است ، مشروط بر اینکه یک سرویس VPN دارای سرورهایی در مناطقی باشد که بازی مسدود نشده باشد.

اگر این هولو بود ، لازم است یک راهنمای کامل راجع به آن بخوانید. با این حال ، اینطور نیست به همین دلیل نیازی به بهترین VPN برای بازی ندارید تا بتوانید از این نوع ژئو بلوک دور شوید.

اگر کشوری که شما در آن وجود دارید تحریم می کنید + / یا سانسور:

سانسور اغلب به این معنی است که کشور شما همچنین ممنوعیت خدمات VPN است. اثربخشی چنین ممنوعیتی؟ به کشور بستگی دارد. برای مثال چین بسیار خوب است ، زیرا اجرای یک VPN استاندارد در آنجا غیرممکن است.

بهترین VPN برای بازی در کشورهایی مانند چین؟ این یک VPN است که Stealth VPN را اجرا می کند ، و این برای هر چیزی باشد که بازی باشد یا نباشد. چیزی که PrivateVPN با آن همراه است.

ببینید ، خدمات VPN به عنوان سرویس های VPN به راحتی قابل تشخیص هستند زیرا ترافیک آنها با ترافیک منظم همراه نیست. چیزی که Stealth VPN برطرف می کند. اگر VPN شما چنین گزینه ای داشته باشد ، بهترین VPN برای بازی برای شما است ، زیرا می تواند دولت و همچنین هرگونه تحریم را دور بزند..

آیا واقعاً به بهترین بازی VPN برای بازی یا هر VPN برای بازی نیاز دارید اگر بازیهایتان جغرافیایی مسدود نشود?

آیا تا به حال فکر کرده اید که چطور است که شما می توانید یک قیمت عالی برای اینترنت خود بپردازید ، و روی کاغذ ارتباط بسیار خوبی دارید ، اما وقتی به آن رسیدید ، بازی شما در حالی که در یک نقطه ممکن است کاملاً خوب باشد ، در دیگری کاملاً کامل می شود. قابل پخش نیست?

به اصطلاح اینترنت پرتلاش گفته می شود ، و آیا در مورد آن شنیده اید یا نه ، اگر بازی بازی می کنید یا در کل اینترنت زیادی استفاده می کنید ، بیشتر در گذشته بیش از یک بار تحت تأثیر آن قرار گرفتید..

پرتاب اینترنت چیزی است که ارائه دهندگان برای انجام آن می دهند "احتقان را به حداقل برسانید"با طعنه آمیز برای شما ، به عنوان یک فرد ، که به اینترنت بیش از حد نیاز دارد ، احتقان ایجاد می کند.

بیشتر ارائه دهندگان قادر به انجام این کار هستند زیرا اکثر کشورها فاقد قوانین صحیح برای جلوگیری از آن هستند, و اگر همیشه تعجب کرده اید که چگونه یک بازی که به طور ناگهانی کار می کند ، به مدت چند دقیقه قابل پخش نیست ، در اکثر موارد این سرورهای بازی نیستند بلکه ارائه دهنده اینترنت شما با استفاده از پرتاب اینترنت است.

اگر روی یک روتر فوق العاده گران قیمت سرمایه گذاری می کنید ، در واقع می توانید مسئله را دور بزنید زیرا برخی از روترها مانند AmpliFI می توانند بین خطوط پهنای باند جابجایی کرده و مشکل را دور بزنند ، اما آیا ارزش آن را دارد که بیش از 300 دلار هزینه کنید به همین دلیل وقتی که VPN می تواند با فریب دادن کار خود را نیز دور کند. ارائه دهنده اینترنت شما?

شاید با PrivateVPN این کار را برای خودتان امتحان کنید. بی خطر. ثبت نام فقط چند ثانیه طول می کشد ، و ما حتی نام شما را نمی پرسیم.

بهترین VPN برای بازی با چه چیزی همراه است?

این سرویس از انواع مختلفی از سرورها و همچنین تعادل مناسب کیفیت برخوردار است.

به همین دلیل هیچ سرویس VPN رایگان در صورت نیاز به VPN برای بازی گزینه ای نیست. سرویس VPN رایگان بازی شما را سرعت نمی بخشد ، زیرا ممکن است با پرتاب اینترنت به شما کمک کند ، سرورهای این سرویس قادر به ارائه سرعت مورد نظر شما نخواهند بود و از این گذشته ، آنها رایگان هستند ، بنابراین شما نمی توانید هر گونه توقعی داشته باشید.

PrivateVPN؟ این برنامه رایگان نیست ، اما این آزمایش آزمایشی 7 روزه بدون ریسک را که قبلاً ساده ترین آزمایش 7 روزه است که تاکنون با آن روبرو شده اید ارائه می دهد. و بعد از آن؟ مردم عاشق ارزشی هستند که ما ارائه می دهیم.

چه اهمیتی بیشتر در مورد خدمات VPN برای بازی وجود دارد؟ کیفیت یا کمیت؟ کمی از هر دو ، با نیاز به کیفیت بالاتر.

درنهایت ، اگر یک سرویس فقط 3 موقعیت مکانی سرور داشته باشد ، ارزش آن را ندارد زیرا شما قادر نخواهید بود به سروری نزدیک شوید که به شما نزدیکترین باشد و این باعث می شود بازی های شما نیز با حداکثر سرعت انجام نشود..

در عین حال ، در صورتی که همه از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند ، به 3000 سرور نیاز نیست.

بسیاری از ارائه دهندگان به جای ارائه دهندگان حمل و نقل IP ، اینترنت را از شرکت های میزبان خریداری می کنند. مطمئناً ارزان تر است و سرورهای بیشتری را امکان پذیر می کند ، اما تأخیر را افزایش می دهد و سرعت بارگیری را پایین می آورد.

بهترین VPN برای بازی؟ این یکی از سرورهای کافی است که هیچ کس از یک سرور تا یک نقطه خیلی دور نباشد ، در عین حال با ظرفیت اینترنت از طرف ارائه دهنده های حمل و نقل IP مستقیم است. اگر یکی از این موارد را از دست ندهید ، VPN ای که استفاده می کنید بهترین VPN برای بازی نیست و مزایای کامل VPN را در هنگام پرتاب اینترنت به شما ارائه نمی دهد زیرا مجبور خواهید بود با چیزهای دیگر کند شوید. شما به هر حال پایین.

PrivateVPN؟ تعادل همه چیز را ارائه می دهد. شما هزاران سرور دریافت نمی کنید ، اما شما سرورهایی دریافت می کنید که روی کیفیت متمرکز شده اند تا مطمئن شوند زمان تأخیر شما از دیدگاه کیفیت سرور و فاصله شما تا حد ممکن کم است.

نحوه تنظیم VPN در همه سیستم عاملهای بازی شما

اگر سایت ما را قبلاً بررسی کرده اید ، متوجه شده اید که برنامه Android و iOS داریم. همچنین متوجه شدید که ما با دستگاه های ویندوز ، macOS و حتی لینوکس کار می کنیم. آنچه شما احتمالاً متوجه آن نشده اید ، اطلاعاتی در مورد نحوه تنظیم VPN در PS4 ، Xbox یا حتی Nintendo Switch شما است.

و این به این دلیل است که خدمات VPN با این سیستم عاملها کار نمی کنند. هیچ سرویس VPN انجام نمی دهد.

با توجه به اینکه چند نفر از این سیستم عامل ها استفاده می کنند ، ما دوست داریم در PrivateVPN انجام دهیم ، اما در حال حاضر ، این امکان پذیر نیست.

در عوض برای استفاده از VPN برای بازی چه کاری می توانید انجام دهید؟ VPN را روی روتر خود نصب کنید. ما این فرآیند را در سایت خود پوشش می دهیم که توصیه می کنیم حتماً بررسی کنید. این به شما کمک می کند تا خدمات VPN را روی سیستم عامل هایی کار کنید که اجازه سرویس های VPN را به طور مستقیم مجاز نمی کنند.

بهترین VPN برای بازی?

بهترین VPN برای بازی ، هر چند؟ این ارتباطی نیست که اتصالات "چند منظوره" را امکان پذیر می کند. شما می توانید در هر زمان معینی از PrivateVPN با 6 دستگاه مختلف استفاده کنید ، و مشکلی نخواهد داشت. ما در مورد آن به شدت در وبلاگ هایمان صحبت نمی کنیم زیرا ما اعتقاد نداریم که این یک ویژگی است. این چیزی است که هر ارائه دهنده VPN باید با توجه به تعداد دستگاههایی که این روزها از آنها استفاده می کنیم ارائه دهد.

برای افراد دارای سانسور ، بهترین VPN برای بازی ، شخصی است که با Stealth VPN همراه است. برای افراد بدون آن ، هر VPN انجام خواهد داد. و برای هر کس دیگری که به دنبال بازی کردن بدون پرتاب اینترنت است؟ ترکیبی از کیفیت و کمیت اهمیت دارد.

اما آیا شما فقط به دنبال VPN برای بازی هستید یا می خواهید به سرگرمی نیز دسترسی پیدا کنید؟ اگر شما همچنین می خواهید Hulu ، DAZN ، Hotstar یا برخی دیگر از پلتفرم هایی که در حال حاضر در کشور شما کار نمی کنند را تماشا کنید ، ما به احتمال زیاد یک راهنما برای آن در وبلاگ خود داریم که چگونگی رفع انسداد این سیستم عامل ها را به صورت مرحله به مرحله انجام می دهد..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me