بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-01-15 09:19:18 در تجارت


سال 2019 اینجا است ، و این سؤال را به وجود می آورد که بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 چیست ، و برای تماس با چیزی بهتر در سال 2019 چه چیزی لازم است.

در این پست برخی از ویژگی های لازم را برای تفکیک یک VPN بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 تقسیم می کنیم.

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 مجبور است سرورهایی را ارائه دهد که به شما امکان دسترسی به همه محتواهایی را که می خواهید دسترسی داشته باشید

اینجاست که افراد زیادی اشتباه می کنند. آنها در جستجوی بیشترین سرورهای ممکن در دام می افتند. بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 نیست که بیشترین سرور را ارائه می دهد ، این یکی است که بیشترین سرورها را ارائه می دهد.

خصوصی VPN به عنوان مثال هزار سرور به شما پیشنهاد نمی دهد ، اما این سرویس دهنده ترین سرورهای Netflix را در بازار به شما ارائه می دهد. و این توسط تست های مناسب متشکل از 59 سرویس اصلی VPN با 5000 تست دستی انجام شده توسط Comparitech مشخص می شود. PrivateVPN همچنین پشتیبانی DAZN و Hulu را ارائه می دهد. آمازون نخست؟ تو هم همینطور iPlayer بی بی سی؟ ما شما را هم پوشانده ایم. سیستم عامل های لهستانی؟ بله.

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 نیست که بیشترین سرور را داشته باشد بلکه یکی از آنهاست که به شما امکان دسترسی بیشتر با آن سرورها را می دهد.

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در 2019 شامل ویژگی های ایمنی است که شما را کاملاً محافظت می کند

به غیر از امکان دسترسی به مطالب در مکانهای دیگر ، هدف از یک VPN حفظ امنیت ، کاملاً ایمن بودن شماست.

رمزگذاری نیز انجام می شود ، حتی اگر در بالاترین سطح ممکن نباشد ، مانند PrivateVPN با رمزگذاری 2048 بیتی آن با AES-256. اما داشتن رمزگذاری کافی نیست.

آیا هنگام ثبت نام با ارائه دهنده VPN ، اطلاعات شخصی را به شما هدیه می دهید؟ PrivateVPN هیچ اطلاعاتی درباره شما نمی خواهد. و این سیاههها را نگه نمی دارد.

ما نمی دانیم که چرا شما به دنبال بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 هستید ، اما می دانیم که سیاهههای مربوط می توانند شما را در معرض دید خود قرار دهند و شرکتهای VPN حتی وقتی اعلام کردند که پیش از این سیاههها را جمع نمی کنند ، اطلاعات را به شما نشان می دهند. PrivateVPN یک شرکت سوئدی است ، و به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی سوئد قادر به جمع آوری سیاهههای مربوط نیست.

اگر VPN کار خود را که به احتمال زیاد نمی شود از کار بیاندازد ، عملکرد Kill Switch را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض خطر قرار می دهد ، اما بهتر است از ببخشید ایمن کنید. برنامه نگهبانی به همان شکلی که برای برنامه ها کار می کند ، مانند Kill Switch کار می کند. IPv6 & حفاظت نشت DNS از نشت داده ها جلوگیری می کند. آیا مشتری های VPN مورد نظر شما چنین کاری دارند؟ اگر چنین نیست ، شما کاملاً ایمن نیستید.

و اگر کاملاً ایمن نیستید ، به هیچ وجه امن نیستید. شما فقط با آتش بازی می کنید.

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 شما را کم نمی کند

اگر یک سرویس قول داده باشد که اینترنت شما را سریعتر کند ، مگر اینکه ارائه دهنده اینترنت شما را به طور مقتضی در برخی سایت ها کند کند ، یک VPN اینترنت شما را سریعتر نخواهد کرد.

از یک طرف خدمات VPN داریم که قول می دهند اینترنت شما سریعتر شود. از طرف دیگر ، ما کاربران شکایت داریم که خدمات VPN اینترنت خود را کندتر می کند.

کدام است?

یک سرویس خوب VPN آن را سریعتر نمی کند. آن را با همان سرعتی که از قبل در اختیار دارید حفظ خواهد کرد. اگر اینترنت شما در حال حاضر بمکد ، مطمئن باشید ، پس از اتصال به VPN ، احتمالاً مکیده خواهد شد.

خدمات رایگان بزرگترین مشکل در مورد سرعت VPN است. و برخی از پرداخت کنندگان دور نیستند.

دلیل PrivateVPN بهترین خدمات برای Netflix فقط به دلیل داشتن سرورهای کارگر نیست. این همچنین به دلیل سریع بودن آنهاست. و این به این دلیل است که PrivateVPN سرورهای خود را از ارائه دهندگان حمل و نقل IP خریداری می کند ، در عین حال بسیاری از خدمات VPN آن را فقط از سایت های میزبانی خریداری می کنند که ارزان تر است اما اغلب بسیار کندتر است..

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 همراه با Stealth VPN

Stealth VPN به همه احتیاج ندارد.

اگر می خواهید با سانسور به کشوری بروید ، این بسیار مفید خواهد بود.

یک VPN استاندارد به عنوان یک VPN قابل شناسایی است. و هنگامی که کشوری که ممنوعیت خدمات VPN را تشخیص دهد که از VPN استفاده می شود ، به هر حال سایت های مسدود شده را مسدود می کند. مخفی کاری VPN به گونه ای مخلوط می شود که هرگز کسی نمی داند که شما از VPN استفاده می کنید.

اگر به دنبال بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 هستید ، این چیزی است که باید در نظر بگیرید. و PrivateVPN دارای Stealth VPN در دسترس است.

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 رایگان نیست

وقتی چیزی آزاد است ، شما با پول حریم خصوصی پرداخت می کنید. داده های شما غالباً نسبت به اشتراک در بیشتر شرکت ها ، پول بیشتری دارند.

سرویس های رایگان VPN به دلیل نداشتن قویترین ویژگی های ایمنی ، به احتمال زیاد اطلاعات شما را در معرض نمایش قرار می دهند و غالباً به دلیل نسبت زیاد کاربران کار نمی کنند. استفاده از سرویس هایی مانند Netflix را نیز فراموش کنید.

سرویس های رایگان VPN در مدارس کار می کنند تا از بلوک های تعیین شده توسط یک مدرسه دور بزنند. آنها برای کارهای ساده مانند آن کار می کنند. و اگر به دنبال بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 هستید ، این همان چیزی نیست که شما به دنبال آن هستید.

این چیزی است که بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 در سال 2019 نیاز دارد

شما به سرورهایی نیاز دارید که با خدماتی که از آنها استفاده خواهید کرد کار کنند. ویژگی های ایمنی اهمیت دارد و اگر در کشورهایی با سانسور قرار دارید ، Stealth VPN اهمیت دارد. همه اینها در حالی است که همه چیز را با سرعتی که از قبل در اختیار دارید نگه دارید.

PrivateVPN تمام این کارها را انجام می دهد. با کسری از هزینه سایر خدمات که ممکن است سرورهای زیادی را ارائه دهند ، اما سرورهایی را ارائه می دهند که فاقد استفاده برای اکثر افراد است.

ما را امتحان کنید و خواهید دید. و اگر این کار را نکنید ، از شما با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول حمایت می شود.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me