بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10

توسط PrivateVPN، 2018-11-01 17:10:01 در Business


آیا به دنبال بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 هستید که صرفاً مبتنی بر تجارت یا سرگرمی هستید؟ چند مورد برای جستجوی آن وجود دارد و اگر ارائه دهنده VPN مورد نظر شما این ویژگی ها را نداشته باشد ، خوب ، شما باید واقعاً با توجه به ارائه دهنده آن مجدداً مورد توجه قرار دهید..

اگر به امنیت اهمیت می دهید ، Art در تنظیمات است

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 تا آنجا که امنیت بدون در نظر گرفتن ویژگی های امنیتی پیش برود ، تنها درصورتی عالی است که به شما اجازه می دهد دقیقاً به روشی که می خواهید از خود محافظت کنید ، محافظت کنید.

ویندوز 10 همیشه قابل اعتماد نیست. اگر سرویس VPN خراب شود چه می شود؟ درست نیست ، اما اگر چنین شود چه می کند؟ آیا حاضر هستید با داده های خود ریسک کنید؟ کامپیوترهای موجود در هواپیما به ارزش صدها میلیون نفر اشتباه می کنند. آیا رایانه شما آنقدر عالی است که کاملاً به آن اعتماد خواهید کرد?

اگر به دنبال بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 هستید ، به یک VPN نیاز دارید که اگر اتفاقی بیفتد محافظت می کند..

به عنوان مثال ، اگر شما در حال تورنت هستید و می خواهید اگر اتفاقاتی رخ دهد برنامه را تعطیل کند ، PrivateVPN با یک عملکرد گارد برنامه همراه است که در صورت قطع VPN ، برنامه خاصی را خاموش می کند..

همچنین یک ویژگی محافظت از نشت IPv6 نیز وجود دارد که IP شما به طور تصادفی نمی تواند فاش شود. اگر VPN کار خود را متوقف کند ، Kill Switch نیز اتصال اینترنت شما را خاموش می کند.

ویژگی هایی مانند این اطمینان حاصل می کنید که شما کاملاً محافظت شده اید ، و اگر امنیت نگرانی شماست و به دنبال بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 هستید ، این همان چیزی است که شما باید به دنبال آن باشید.

و اگر مسافرت زیادی داشته باشید و در کشورهایی مانند چین باشید ، Stealth VPN نیز بسیار مهم است تا امثال دولت چین متوجه نشوند که شما از VPN استفاده می کنید.

ویژگی های ایمنی ماده

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 فقط نمی تواند دارای ویژگی های ایمنی در مشتری باشد زیرا در وهله اول به حفاظت نیاز دارد. PrivateVPN با رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256 همراه است. به عبارت ساده ، بالاترین درجه رمزگذاری موجود در بازار است. شاید شما در Starbucks از یک Wi-Fi باز استفاده می کنید و در معرض دید افرادی قرار می گیرید که در همان شبکه دسترسی دارند به آنچه در مرورگر وب دسترسی دارید دسترسی پیدا کنند. شاید در اتوبوس یا مدرسه شما باشد. در هر صورت ، رمزنگاری اهمیت دارد ، و سطحی را که ما ارائه می دهیم ، توسط ارتش استفاده می شود. شما همچنین می توانید بین 3 OpenVPN ، PPTP را انتخاب کنید & اتصالات L2TP.

این همراه با ویژگی های ایمنی PrivateVPN می تواند بدون توجه به آنچه انجام می دهید ، از اینترنت کاملاً محافظت کند. اما اگر به دنبال بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 هستید ، باید چیز دیگری را نیز در نظر بگیرید.

موقعیت مکانی سرویس VPN

تصور کنید که شما تمام این ویژگی های ایمنی و رمزگذاری عالی را داشته اید ، و سپس همه اینها چیزی نبوده است زیرا یک سرویس VPN اطلاعات شما را به دلیل فشار آوردن آنها به شما داده است.. پیش می آید.

خدمتی که به منظور محافظت انجام می شود می تواند شما را دچار مشکل کند...

چطور؟ با ذخیره سیاهههای مربوط می توانید هر کاری که انجام می دهید را در معرض نمایش بگذارید.

تنها راه برای جلوگیری از این وضعیت احتمالی چیست?

با استفاده از خدماتی که به طور قانونی نمی تواند سیاههها را ذخیره کند ، در حالی که یک شرکت ممکن است چیزی را بیان کند ، به این معنی نیست که واقعیت داشته باشد. به شرکت اعتماد نکنید ، به قانون اعتماد کنید. و سوئد دارای قوانینی باورنکردنی برای حفظ حریم خصوصی است که سایر کشورها باید از آنها بیاموزند. همچنین این بدان معنی است که PrivateVPN نمی تواند سیاهههای مربوط را ذخیره کند و از آنها علیه شما استفاده کند.

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 نیاز به انواع مختلفی از سرورها دارد

و نه فقط سرورها بلکه سرورهایی که با سیستم عاملهای سرگرمی کار می کنند.

امنیت عالی است ، اما اکثریت زیادی از مردم به تماشای Netflix آمریکایی خود توجه می کنند ، و DAZN آنها به همراه Hulu.

PrivateVPN دارای 57 مکان سرور است. به جز ، در تعداد مکان ها قرار نگیرید. این مربوط به چند سرور با سیستم عامل های مختلف است. این چیزی است که شرکت های VPN هرگز به آن اشاره نمی کنند. و شما برای تعداد بازی ها سقوط می کنید.

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 نیاز به پشتیبانی از تمام سیستم عامل های سرگرمی مورد نظر شما دارد. PrivateVPN فقط Netflix آمریکایی را پشتیبانی نمی کند. این مکان دارای مکانهای کارآمد Netflix است. ببینید ، Netflix آمریکایی بیشترین محتوا را دارد ، اما همه چیز را ندارد. به همین دلیل PrivateVPN از مکانهایی مانند سوئد و اسپانیا در میان ده ها نفر دیگر برای Netflix پشتیبانی می کند.

و ما از DAZN پشتیبانی می کنیم که مانند Netflix ورزش های زنده است. نخست وزیر آمازون & هولو؟ ما هم که شدیم.

برای سرورها قرار نگیرید. برای آنچه که سرورها پشتیبانی می کنند سقوط کنید!

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10 برای حفظ سرعت فعلی شما

خدمات VPN دوست دارند در مورد سریع اینترنت شما صحبت کنند. اگر ارائه دهنده اینترنت شما به طور عموم سایت های خاص را کند نمی کند ، یک VPN اینترنت شما را سریعتر نمی کند. اگر ظرفیت اینترنت از ارائه دهندگان میزبانی به جای ارائه دهندگان حمل و نقل IP باشد ، می تواند کندتر شود. به دنبال آن باشید.

بهترین VPN برای لپ تاپ های ویندوز 10?

امنیت ، رمزگذاری یا ویژگی های آن اهمیت دارد. و اگر در کشورهایی مانند چین هستید ، مطمئناً به Stealth VPN احتیاج دارید. شما همچنین می خواهید سرگرمی داشته باشید ، و به همین دلیل ، به سرورهایی نیاز دارید که از خدمات پشتیبانی می کنند ، و این باعث کاهش سرعت شما نمی شود. PrivateVPN؟ این کار را می کند.

آماده امتحان کردن?

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me