نحوه تماشای TVN Player در انگلستان

نحوه تماشای TVN Player در انگلستان

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-01-22 09:53:05 در سرگرمی


Netflix عالی است اما اگر شما یا والدینتان مایل به پخش برنامه TVN در انگلستان باشید? آنها یا شما نمی توانید آنطور که فقط در لهستان موجود است. خوب ، مگر اینکه آنها بسته خاصی را برای افرادی در خارج از لهستان خریداری کنند ، شما قادر به تماشای پخش کننده TVN در انگلستان نخواهید بود. و حتی اگر این کار را انجام دهید ، هنوز به همه محتویات TVN Player دسترسی نخواهید داشت ، به این معنی که در واقع دسترسی به برنامه هایی مانند Kuba Wojewódzki را دارید که می توانید هنگام لهستان به طور رایگان به آنها دسترسی داشته باشید..

این است که یا برای محتوای محدود پول پرداخت می کنید ، یا آنچه را که ما باید به اشتراک بگذاریم می خوانید تا بتوانید هر بار که تغییر مکان دهید و حتی اگر خارج از اتحادیه اروپا باشید ، محتوای محدود و بدون مبارزات را تماشا کنید. این روش همچنین به شما امکان تماشای IPLA در خارج از لهستان را می دهد و دارای مزایای بسیاری از جمله دسترسی به نتفلیکس آمریکایی است.

اما چرا شما نمی توانید TVN Player را در انگلستان بطور رایگان تماشا کنید?

اگر به برنامه player.pl بروید یا TVN Player را در Google جستجو کنید و سعی کنید هر چیزی را در TVN Player در انگلستان مشاهده کنید ، صرفاً به آنچه گفته می شود وقتی که سعی می کنید به موارد مورد علاقه iPlayer BBC در خارج از انگلستان دسترسی پیدا کنید ، خواهید گفت. که به دلیل مشکلات صدور مجوز نمی توانید. به جز ، در حالی که در BBC نمی توانید این کار را انجام دهید ، در TVN Player به آنها می گویند شما می توانید پرداخت کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید.

به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه از این کار جلوگیری کنید.

نحوه تماشای TVN Player در انگلستان

برای تماشای TVN Player در انگلیس بدون پرداخت هزینه ، باید TVN Player را تصور کنید که در لهستان هستید. این تنها کاری است که شما باید انجام دهید.

به جز آن ساده نیست که ممکن است یک دقیقه فکر کند بلکه درباره آن بیشتر از یک دقیقه باشد.

ما به افرادی مثل شما کمک می کنیم تا به محتوا دسترسی پیدا کنند که به دلیل داشتن جغرافیایی به طور عادی قادر به دسترسی به آنها نخواهید بود. این که آیا به افراد کمک می کند تا به سایتهای مسدود شده در فرودگاه های چین دسترسی پیدا کنند ، به افرادی که می توانند DAZN در استرالیا راه اندازی کنند ، یا به مردم کمک کنند تا Netflix را در انگلستان تماشا کنند ، هرچه که باشد ، کمک کنند.

چگونه می توانیم پخش کننده TVN را تصور کنیم که در لهستان برای تماشای TVN Player در انگلستان هستید?

برای تماشای TVN Player باید این چیز را داشته باشید به نام VPN که یک شبکه خصوصی مجازی است و به شما امکان می دهد تا واقعاً در یک مکان متفاوت از خود قرار بگیرید.. به عنوان مثال ، PrivateVPN دارای 59 مکان مختلف سرور است و ماهانه این تعداد در حال افزایش است.

اگر می خواهید پخش کننده TVN در انگلستان را تماشا کنید ، برای PrivateVPN ثبت نام کنید ، مشتری خود را که از همه سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می شود ، بارگیری کنید ، به یک سرور لهستانی وصل شوید و TVN Player را در انگلستان تماشا کنید..

نحوه تماشای TVN Player در انگلستان در دستگاه های تلفن همراه

درست مانند اکثر برنامه های دارای ژئو بلوک ، TVN Player نیز برنامه ای دارد که فقط برای دانلود در بازار لهستان موجود است که بسیار احمقانه است با توجه به اینکه برخی از افراد ممکن است هزینه اشتراک را بپردازند اما قادر به بارگیری برنامه نیستند دستگاه تلفن همراه آنها.

اگر می خواهید TVN Player را در انگلستان از طریق تلفن همراه تماشا کنید ، به یک برنامه نیاز دارید.

هرچه دستگاه های اپل پیش می روند ، باید با ایجاد یک حساب کاربری جدید در لهستان ، از حساب iCloud خود خارج شوید. اگر فقط موقعیت مکانی خود را در حساب فعلی خود تغییر دهید ، همه چیز را از دست خواهید داد.

تا آنجا که دستگاه های Android می روند ، برعکس صدق می کند. برای حضور در لهستان باید در حساب فعلی خود منطقه خود را تغییر دهید.

  • برای انجام این کار ، به بروید پرداخت.google.com, کلیک کنید تنظیمات و بعد کشور.
  • آنجا را انتخاب کنید لهستان به عنوان مکان شما.
  • بعد از انجام این کار ، به آن بروید تنظیمات, و فشار دهید برنامه ها جایی که شما نیاز به پیدا کردن فروشگاه Google Play, و مطبوعات Force Stop. در آخر در حالی که هنوز در تنظیمات, قابل اعتماد و متخصص ذخیره سازی, روی برنامه ها فشار دهید ، پیدا کنید فروشگاه Google Play و روی دکمه های موجود در کلاه ها کلیک کنید اطلاعات روشن.

این به شما امکان می دهد TVN Player را در انگلستان بارگیری کنید.

ممکن است از شما بپرسید "چرا PrivateVPN به جای یک VPN متفاوت؟"

در مرحله اول ، سرویس های VPN رایگان ارائه نمی شوند که سرورهای لهستانی کار کنند. PrivateVPN نیز رایگان نیست ، اما به عنوان بهترین خدمات با ارزش برای سال 2018 انتخاب شد و به احتمال زیاد برای سال 2019 خواهد بود ، اما در مقایسه با محبوب ترین سرویس های VPN در لهستان ، PrivateVPN در حالی که با قیمت های بسیار مشابه است ، بسیار جلوتر است. اگر می خواهید دسترسی به محتوای مسدود شده در چین به Stealth VPN داشته باشید ، ما این را داریم. اگر می خواهید آزادی از نظر رمزگذاری یا محافظت کامل در برابر نشت ، PrivateVPN آن را داشته باشد.

از همه مهمتر برای شما ، PrivateVPN بهترین VPN برای Netflix است. اگر می خواهید مناطق مختلف Netflix در انگلستان یا لهستان را تماشا کنید ، PrivateVPN بیشترین پشتیبانی را می کند ، و این چیزی نیست که فقط توسط ما گفته شود بلکه توسط Comparitech بر اساس 5000 تست دستی نتیجه گیری شده است. ما همچنین از سایر سیستم عامل های سرگرمی مهم دیگر مانند DAZN ، Hulu و Amazon Prime با بسیاری دیگر پشتیبانی می کنیم.

و اگر این کار را امتحان کردید و تصمیم می گیرید که آنچه را که می خواهید ارائه نمی دهیم ، ما 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهیم.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me