آیا می توانید از Putlocker برای تماشای فیلم به صورت قانونی و ایمن استفاده کنید؟

آیا می توانید از Putlocker برای تماشای فیلم به صورت قانونی و ایمن استفاده کنید?

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-01-04 09:09:18 در سرگرمی
Putlocker به دلیل ارائه تقریباً هر فیلم و نمایش تلویزیونی در کره زمین شناخته شده است. اما آیا استفاده از Putlocker برای تماشای فیلم های قانونی از آنجایی که به صورت رایگان موجود است ، قانونی است؟ به خصوص که روزانه میلیون ها نفر این کار را می کنند?


چه تفاوتی بین Putlocker و امثال Netflix یا Hulu وجود دارد?

در Netflix ، شما ماهانه هزینه پرداخت می کنید. در هولو هزینه ماهانه پرداخت می کنید. این هزینه ها به بودجه حقوق این فیلم ها کمک می کند. استودیوهای فیلم مجوزهای فیلم را دارند. وقتی امثال نتفلیکس به استودیوی فیلم پرداخت می کنند ، حق فیلم می گیرند. سپس می توانید یک فیلم خاص را به صورت قانونی تماشا کنید زیرا سایتی که پخش می شود حق دارد آن را پخش کند. و از آنجا که هزینه اشتراک خود را پرداخت می کنید ، حق تماشای آن را دارید.

Putlocker و سایر سرویسهای پخش مانند آن? آنها این کار را نمی کنند. آنها مجوزها را پرداخت نمی کنند. آنها حق پخش ندارند. آنها به هر حال این کار را می کنند. اگر کسی این کار را با تصویر خود در رسانه های اجتماعی انجام دهد ، می توانید آن را گزارش دهید ، و می توانید آن را پایین بیاورید. به راحتی با محتوای موجود در Putlocker ساده نیست ، خلاص شدن از محتوا در سایتهای مستقل بسیار سخت تر است.

بر این اساس ، فرض می کنید که اگر می خواهید از Putlocker برای تماشای فیلم به صورت قانونی استفاده کنید ، نمی توانید این کار را انجام دهید. اما به همین سادگی نیست.

برای تماشای فیلم ها به طور قانونی اما می توانید از Putlocker استفاده کنید....

این در واقع به موقعیت مکانی شما بستگی دارد. اگر در کانادا هستید اما به عنوان مثال در اتحادیه اروپا نیستید می توانید از Putlocker برای تماشای فیلم به طور قانونی استفاده کنید. اتحادیه اروپا قبلاً اظهار داشت كه دسترسی موقت به محتوای غیرقانونی ، قانون را نقض نمی كند بلكه این تغییر است در سال 2017 هنگامی که دادگاه حكم كرد كه پخش یك فیلم اساساً به اندازه بارگیری آن بد نیست.
آیا می توانید از Putlocker برای تماشای فیلم به صورت قانونی و ایمن استفاده کنید؟

چگونه می دانید اگر می توانید از Putlocker برای تماشای فیلم به صورت قانونی استفاده کنید?

ساده ترین راه برای یافتن اینکه آیا می توانید از Putlocker برای تماشای فیلم به صورت قانونی استفاده کنید ، انجام یک جستجوی ساده Google است. به عنوان مثال ، "آیا پخش فیلم های دزد دریایی در x" با "x" برای کشور شما قانونی است.

آیا جابجایی فیلم ها در Putlocker بی خطر است?

این پست با یک هدف آموزشی نوشته شده است تا به شما اطلاع دهیم که آیا می توانید از Putlocker برای تماشای فیلم ها به صورت قانونی و مطمئن استفاده کنید. PrivateVPN به هیچ وجه فعالیت های غیرقانونی را ترویج یا تأیید نمی کند و به شما توصیه می کند که قانون را در کشور خود بررسی کنید.

استفاده از Putlocker برای تماشای فیلم به طور قانونی در برخی از کشورها قانونی است. حال سوال اینجاست که چگونه می توانید در هنگام انجام این کار ایمن بمانید زیرا هرگز نمی توانید خیلی مطمئن باشید. جریان یک موضوع بسیار پیچیده است.

در حالی که بسیاری از وب سایت هایی که محتوای غیرقانونی ارائه می دهند ، مرتباً رد می شوند ، کل این مسئله غیرقانونی بودن بسیار پیچیده است. پیچیده اغلب می تواند منجر به مشکلات شود.

تقریباً در مورد هر کشور موافق است که بارگیری محتوای دزدان دریایی و میزبانی از آن غیرقانونی است ، با پخش مستقیم محتوای ساده نیست. بنابراین اگر تصمیم دارید که آن مسیر را طی کنید ، باید احتیاط کنید.

به عنوان مثال در اتحادیه اروپا ، اگرچه انجام آن غیرقانونی است ، شما با قانون یا اصلاً مشکلی نخواهید داشت, مگر اینکه صاحب حقوق تصمیم بگیرد از شما شکایت کند. این فقط قانون در اتحادیه اروپا است. ممکن است کاملاً متفاوت باشد که در آن هستید. حتماً در مورد آن تحقیق کنید.

اگر مطمئن نیستید که در مورد قانون مطمئن باشید ، در مورد قفل امنیت ایمن باشید

از آنجا که قانون بسیار پیچیده است, بهتر است از امنیت متاسف باشید.

خوب اولا ، شما به آنتی ویروس احتیاج دارید. احتمالاً قبلاً هم دارید ، اما همیشه شخصی وجود دارد که اینطور نیست. دلیل این? در غیر این صورت شما در معرض تبلیغاتی قرار می گیرید که در این نوع سایت ها ویروس های سنگینی دارند.
آیا می توانید از Putlocker برای تماشای فیلم به صورت قانونی و ایمن استفاده کنید؟
اما برای اینکه در واقع از خود محافظت کنید ، باید از VPN استفاده کنید. VPN یک شبکه خصوصی مجازی است. این خصوصی است ، و مجازی است. این بدان معنی است که شما می توانید تقریباً در هر مکانی که انتخاب کرده اید باشید ، به شرطی که شرکتی که استفاده می کنید دارای سرورهایی در آنجا ، حتی کانادا باشد. PrivateVPN همان نوع رمزگذاری را که توسط دولت ایالات متحده استفاده می شود ارائه می دهد. از آنجا که رمزگذاری شده اید ، این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند آنچه شما انجام می دهید را ببینید. این شما را از هرگونه مشکل احتمالی که ممکن است ایجاد شود ، محافظت می کند.

این همچنین در مورد Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و تقریباً در مورد هر سروری که محدودیت های جغرافیایی دارد ، صدق می کند.

اما آیا اینترنت شما هنگام استفاده از VPN کندتر عمل می کند?

آن می تواند. بسته به اینکه از چه خدماتی استفاده کنید انتخاب می کنید. برخی خدمات VPN ظرفیت اینترنت خود را از شرکت های میزبان خریداری می کنند. PrivateVPN این کار را تا حدودی انجام می دهد ، اما ما مستقیماً از ارائه دهنده ترانزیت IP نیز خریداری می کنیم. ما از ظرفیت اینترنت باکیفیت شبکه برخوردار می شویم که منجر به تأخیر کمتر و سرعت بالاتر می شود به این معنی که شما قادر خواهید بود هر محتوا را روی هر پلتفرمی که استفاده می کنید بدون تأخیر پخش کنید..
شما 30 روز فرصت دارید تا بازپرداخت کامل خدمات ما را دریافت کنید ، بنابراین در صورت تمایل آن را امتحان کنید. اخیراً جایزه ای برای بهترین سرویس VPN دریافت کرده ایم ، بنابراین می دانید که در آنجا بهترین ارزش را کسب می کنید.

نحوه تنظیم PrivateVPN

این یک روند 60 ثانیه ای است.

  • به PrivateVPN.com بروید.
  • دکمه Buy را فشار دهید.
  • ثبت نام.
  • با رفتن به بخش بارگیری در انتهای صفحه برنامه را بارگیری کنید.
  • وصل کنید.

ساده است.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me