آیا PrivateVPN خوب است؟ چیزهایی که باید درباره PrivateVPN بدانید

آیا PrivateVPN خوب است؟ چیزهایی که باید درباره PrivateVPN بدانید

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-02-13 11:09:19 در سرویس VPN


با هر سرویس سؤالاتی از قبیل "آیا PrivateVPN خوب است؟" در این پست ، ما همه مواردی را که باید درباره PrivateVPN بدانیم ، پوشش نخواهیم داد. پاسخ به تمام سؤالات موجود فقط در یک پست غیرممکن است ، اما در اینجا برخی از موارد متداول در مورد PrivateVPN مطرح شده است که ما آنها را توضیح خواهیم داد ، امیدوارم به شما در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا PrivateVPN خوب است ، برای نیازهای خاص شما کمک کنیم.

آیا PrivateVPN با Netflix کار می کند?

PrivateVPN فقط با Netflix کار نمی کند. این برنامه بیشتر مناطق Netflix موجود در بازار را بر اساس آزمایشاتی که توسط Comparitech انجام شده و شامل 5000 تست دستی است انجام می دهد. اگر می خواهید Netflix ، UK Netflix ، pfft ، حتی کره Netflix را تماشا کنید ، PrivateVPN از 21 منطقه Netflix حمایت کرده است.

اگر تعجب می کنید PrivateVPN به اندازه Netflix خوب است ، تا آنجا که از منطقه پشتیبانی می کند ، بهتر نخواهد شد.

آیا PrivateVPN با DAZN کار می کند?

بله ، ما تنها پلتفرمی هستیم که با DAZN کار می کنیم.

آیا PrivateVPN با iPlayer Hulu ، Amazon Prime ، HBO و BBC کار می کند?

یک بار دیگر ، بله PrivateVPN از همه سیستم عامل های اصلی و بسیاری از سیستم عامل های کوچک نیز پشتیبانی می کند!

اگر یک سرویس کوچک وجود دارد که شما از آن مطمئن نیستید ، به خدمات مشتری ما مراجعه کنید.

PrivateVPN چقدر امن است?

آیا PrivateVPN برای برخی از این موارد خوب است که چگونه PrivateVPN خوب سرگرمی کار می کند ، برای برخی دیگر امنیت است و تا آنجا که امنیت پیش می رود ، PrivateVPN با رمزگذاری 2048 بیتی همراه با AES-256 ، بالاترین سطح رمزگذاری در آن است بازار.

البته رمزگذاری تنها موردی نیست که اهمیت دارد. PrivateVPN همچنین دارای Killswitch ، Application Guard و IPv6 Leak Protection است که به شما امکان می دهد هنگام استفاده از VPN کاملاً ایمن باشید..

خصوصی VPN در سوئد با قوانین محرمانه محرمانه مستقر است به این معنی که سیاهههای مربوط نیز ذخیره نمی شوند و به شما امکان می دهد کاملاً محافظت شوید. شرکت های VPN دوست دارند بگویند که آنها سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کنند ، اما بعد از آن چیزی اتفاق می افتد ، دولت درخواست داده می کند و رونق می یابد ، آنجا است. این قبلاً اتفاق افتاده است با توجه به قانون سوئد ، PrivateVPN نمی تواند این کار را انجام دهد یعنی شما کاملاً ایمن هستید.

آیا PrivateVPN دارای VPN مخفی است?

آره. چه اپل ، اندروید یا دستگاه آمازون شما باشد و دسک تاپ را فراموش نکنید ، PrivateVPN دارای Stealth VPN است.

Stealth VPN به شما امکان می دهد تا در کشورهایی مانند چین از بلوک های VPN دور شوید. در اصل این امکان را به شما می دهد تا در کشورهایی با سانسور مخلوط شوید تا کشف نشود. داشتن بسیار مهم است.

آیا PrivateVPN در Chromecast و Apple TV کار می کند?

از نظر برخی ، آیا PrivateVPN خوب به طور کامل به این بستگی دارد که آیا روی سیستم عامل هایی که ممکن است از آنها استفاده کند کار می کند.

اما خیر ، PrivateVPN با Chromecast و Apple TV کار نمی کند. و دیگر سرویس های VPN را انجام ندهید.

این کار با Fire TV Stick و سایر دستگاه های آمازون کار می کند اگرچه اگر می خواهید از VPN روی صفحه بزرگ استفاده کنید تا به لایک های DAZN یا American Netflix دسترسی پیدا کنید ، توصیه می کنیم آن را دریافت کنید مگر اینکه قبلاً Android Android را فعال کنید. تلویزیون شما PrivateVPN نیز با آن کار می کند.

آیا PrivateVPN در چین کار می کند?

آره. این کار در چین و سایر کشورها با سانسور انجام می شود مشروط بر اینکه از Stealth VPN استفاده کنید. شما باید از قبل مشتری داشته باشید هرچند که در غیر اینصورت ، ممکن است در بارگیری آن مشکلی داشته باشید.

PrivateVPN مبتنی بر کجاست?

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، PrivateVPN در سوئد مستقر است که قوانین محرمانه ای در مورد حفظ حریم خصوصی در نظر گرفته شده است و استفاده از VPN بسیار ایمن تر از یک شرکت در ایالات متحده یا انگلیس است..

PrivateVPN رایگان است?

نه ، اما اگر این طور بود ، شما به دنبال این نیستید که آیا PrivateVPN خوب است یا خیر.

مشکلی که در خدمات رایگان VPN وجود دارد این است که وقتی چیزی رایگان است ، با ارز خصوصی را پرداخت می کنید. Onavo متعلق به فیس بوک نمونه ای عالی از آن است.

اگر از VPN رایگان استفاده می کنید ، به احتمال زیاد داده های خود را ارائه می دهید ، دقیقاً منظور از VPN برای محافظت از شما در برابر. خدمات VPN رایگان نیز بسیار پرطرفدارتر است به این معنی که بیشتر کاربران به معنای اضافه بار بزرگتر و حتی بدتر از آن ، سرورهایی هستند که با خدماتی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید کار نمی کنند.

خیر ، PrivateVPN رایگان نیست ، اما همچنین انتخاب چندان گران قیمت به عنوان بهترین بودجه VPN توسط مردم به طور مکرر نیست..

چه تعداد سرور با PrivateVPN همراه است?

بسیاری از مردم دوست دارند بر اساس اعداد قضاوت کنند. آنها تعیین خواهند کرد که با چه تعداد سرور دارای PrivateVPN خوب باشد.

خصوصی VPN? در حال حاضر دارای 59 ناحیه سرور است. خدمات زیادی در آنجا وجود دارد که خدمات بسیار بیشتری نیز دارند.

اما چه تعداد از آنها با خدماتی که می خواهید از آنها استفاده کنید کار می کنند? PrivateVPN ممکن است بیشترین سرور را نداشته باشد ، اما شما به اشتباه نگاه می کنید. به جای اینکه به دنبال چه کسی بیشترین سرورها را داشته باشید ، به دنبال این باشید که چه تعداد از این سرورها با امثال Netflix کار می کنند. PrivateVPN دارای بیشترین سرور نیست ، اما به نوعی دارای بیشترین مناطق پشتیبانی Netflix در بازار است.

کیفیت بیش از کمیت اهمیت دارد.

آیا PrivateVPN به اندازه سرعت بسیار خوب است?

اگر اینترنت شما در حال حاضر بمکد ، اینترنت شما هنگام استفاده از PrivateVPN هنوز مکیده می شود.

اما PrivateVPN بیشتر ظرفیت اینترنت خود را از طریق ارائه دهنده های حمل و نقل IP مستقیماً به جای سایت های میزبان بدست می آورد. امکان برقراری ارتباط بسیار سریعتر هم تا پینگ و هم در کل سرعت بارگیری ، نسبت به ظرفیت اینترنت فقط در میزبانی سایت ها که روشی عادی است زیرا ارزان تر است.

با PrivateVPN ، اینترنت شما سریعتر نخواهد بود مگر اینکه ارائه دهنده اینترنت شما را در سایت های خاصی محدود کند ، اما کندتر نخواهد شد. تقریباً همینطور یک VPN فقط برای سرگرمی مناسب است تا آنجا که از همه اینها کار می کند.

این تمام مبانی همه چیزهایی است که می خواهید درباره PrivateVPN بدانید

اگر بخواهیم به هر جزئیاتی کوچک یا خصوصیاتی که PrivateVPN با آن می پردازیم پاسخ دهیم ، به احتمال زیاد شما در خواب خواهید بود. درعوض ، ما مواردی را برای اطلاع از PrivateVPN که مردم درخواست کرده اند ، پوشانده ایم.

اگر برای شروع کار همه چیز مورد نیاز را یاد گرفتید ، فرض می کنیم شما می دانید چگونه ثبت نام کنید و اگر سؤال بیشتری دارید ، قطعاً به پشتیبانی مشتری ما دسترسی پیدا کنید!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me