نحوه استفاده از Prime Prime در خارج از ایالات متحده و انگلیس

نحوه استفاده از Prime Prime در خارج از ایالات متحده و انگلیس

توسط مایکل اسمولسکی ، 2017-10-10 12:51:45 در سرگرمی
آمازون نخست مانند هولو نیست. همه جدیدترین برنامه های تلویزیونی را ارائه نمی دهد. این بسیار شبیه Netflix است ، اما فقط مربوط به برنامه های تلویزیونی یا فیلم ها نیست. Amazon Prime تقریباً بیش از این است. این نیز دو میلیون آهنگ با موسیقی Prime است. همچنین به بسیاری از کتاب ها و مجلات رایگان دسترسی پیدا می کنید. و اگر عاشق تصاویر هستید ، برای آنها نیز ذخیره می کنید.


مشکلی که در آمازون پرایم وجود دارد این است که در حالی که از نظر پخش ویدئو بسیار شبیه به Netflix است ، اما وقتی به این موضوع نگاه می کنید که چگونه کار می کند ، مانند Hulu بسیار شبیه است.. اگر خارج از ایالات متحده یا انگلستان هستید ، درست مانند Hulu نمی توانید محتوای خود را جریانی کنید. برخلاف Netflix ، Amazon Prime در سراسر جهان در دسترس نیست. و این یک مشکل است زیرا مردم می خواهند از Amazon Prime در خارج از ایالات متحده و انگلیس استفاده کنند.

اما آمازون زندگی شما را از Hulu آسانتر می کند زیرا آمازون به شما امکان می دهد تا زمانی که از محتوای اصلی آمازون استفاده می کنید ، از Amazon Prime در خارج از ایالات متحده و انگلیس استفاده کنید. اما اگر می خواهید تمام مطالب آنها را تماشا کنید ، چه می کنید?

موقعیت مکانی حساب نخست آمازون خود را انتخاب کنید


اولین سؤالی که باید از خود بپرسید این است که آیا حساب انگلیس یا آمریکا را می خواهید. حساب آمریکایی ممکن است با پرداخت دلار به جای پوند انگلیس ارزان تر باشد. اگر در اروپا هستید ، شاید یک حساب انگلیسی تهیه کنید ، از مشکلی که ممکن است در حساب های دیگر داشته باشید جلوگیری می کند اما در مورد دوم بیشتر.

به یک VPN وصل شوید

دلیل ثبت نام در یک حساب انگلیسی در صورتی که در اروپا مستقر شوید ممکن است بهتر باشد این است که اگر می خواهید در صورت استفاده از Amazon Prime در خارج از ایالات متحده و انگلیس به VPN وصل شوید. اولا ، VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است. این اساساً تا زمانی که سرویس VPN شما دارای سرورهایی در منطقه ای باشد که می خواهید در آن باشید ، شما را در هر مکانی در جهان قرار می دهد..

بنابراین هنگامی که به یک VPN غیر اروپایی وصل شده اید و وارد حساب های خاصی می شوید ، به ویژه هنگامی که آنها مربوط به پرداخت هستند ، ممکن است مجبور باشید به سؤالات امنیتی پاسخ دهید تا مطمئن شوید که هکر نیستید. به همین دلیل است که داشتن یک حساب انگلیسی ممکن است برای شما بهتر باشد. زندگی را آسانتر می کند ، خصوصاً اگر دوست دارید هنگام تماشای محتوا به چند وظیفه بپردازید.

وقتی به یک VPN متصل هستید ، آمازون فکر می کند که در آن مکان واقعاً متفاوت هستید. PrivateVPN با 55 سرور موقعیت مکانی گسترده ای را در سرتاسر جهان ارائه می دهد ، اما وقتی آمازون به میان می آید ، ایالات متحده و انگلیس مهم هستند.

قبل از ثبت نام باید به یک VPN وصل شوید.

تنظیم یک حساب کاربری VPN

 • وارد PrivateVPN.com شوید
 • دکمه Buy Now را در بالای صفحه فشار دهید. در سمت راست است.
 • طرحی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.
 • ایمیل و رمز عبور خود را که می خواهید وارد کنید.
 • روش پرداخت خود را انتخاب کنید.

خودشه.

بارگیری برنامه

 • به پایین صفحه PrivateVPN.com بروید و دکمه بارگیری را فشار دهید.
 • برنامه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. نسخه ای برای Windows ، macOS ، iOS و Android وجود دارد.
 • آن را بارگیری و نصب کنید.

اتصال به حساب PrivateVPN شما

 • به برنامه خود بروید.
 • ایمیل و رمز عبور خود را تهیه کنید.
 • سرور مناسب را انتخاب کنید. اگر قصد استفاده از آمازون انگلیس را دارید ، PrivateVPN دارای 3 مکان در انگلیس است. دو نفر در لندن و دیگری در منچستر. اگر قصد استفاده از Amazon Prime Prime آمریکا را دارید ، هفت مکان سرور در ایالات متحده وجود دارد. آنها مستقر هستند لس آنجلس ، بوفالو و نیویورک.
 • وصل کنید.

راه اندازی نخست وزیر آمازون در خارج از ایالات متحده و انگلیس

 • به نسخه آمازون بروید که با محل VPN شما مطابقت دارد.

نکته اصلی در مورد نخست وزیر آمازون این است که فقط در ایالات متحده و انگلیس از آن پشتیبانی کامل می کند. اما آمازون تنظیم و استفاده از حساب کاربری در خارج از این کشورها را دشوار نمی کند. در Hulu ، به یک کارت آمریکایی نیاز دارید ، و بیشتر کارت های بدهی پذیرفته نمی شوند. در آمازون؟ هر کارت بسیار کار می کند. "آمازون تمام کارتهای اعتباری و بدهی اصلی را می پذیرد" جمله ای است که از آن حمایت می کند.

 • باید آرم آمازون را در سمت چپ صفحه مشاهده کنید. باید بیان کرد نخست را امتحان کنید در زیر آن.
 • بر روی آن فشار دهید و یک حساب کاربری تنظیم کنید.
 • جزئیات خود را وارد کنید.
 • در آخر ، جزئیات کارت خود را وارد کنید.

خودشه.

نتیجه

تا زمانی که به یک VPN متصل هستید ، خوب است. استفاده از Amazon Prime در خارج از ایالات متحده و انگلیس آسان است.

و اگر عاشق ذخیره سازی و موسیقی هستید و قبلاً یک حساب Spotify یا Google Music ندارید ، ممکن است یک راه حل بهتر برای شما باشد..

شما می توانید یک آزمایش آزمایشی 7 روزه دریافت کنید تا ببینید که آیا Amazon Prime را دوست دارید یا خیر. اگر چنین چیزی را ندارید ، راهنمای استفاده از Hulu را در خارج از ایالات متحده به همراه پست مربوط به چگونگی تماشای تمام مطالبی که Netflix باید ارائه دهد ، ببینید..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me