نحوه عبور از فیلترهای وب تنظیم شده توسط ارائه دهندگان اینترنت

نحوه عبور از فیلترهای وب تنظیم شده توسط ارائه دهندگان اینترنت

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-05-08 09:24:29 در تجارت


شما می خواهید بدانید که چگونه فیلترهای وب را تنظیم کنید که ارائه دهندگان اینترنت ارائه دهند ، آیا این ارائه دهنده شما در خانه است یا اپراتور تلفن همراه شما؟ شما کاملاً حق دارید. مخصوصاً وقتی مشکلی در سایتی وجود ندارد که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید. مسدود کردن سایت هایی که برای بشریت بسیار بد است ، مانند بازارهای سیاه ، یک چیز است ، اما حتی به صورت عادی در اینترنت معمولی امکان دسترسی به آنها وجود ندارد.. سپس ، مطمئناً ، تمام این مسئله مسدود کردن محتوای غیرقانونی وجود دارد که بعضی اوقات می تواند تا حدودی توجیه شود ، اما گاهی اوقات ، شما فقط سعی در دسترسی به یک سایت عادی و رونق دارید. این کار نمی کند.

مثال اینکه چرا فیلترهای وب بعضی وقتها مسخره هستند

شما در حال کار هستید و اینترنت شما تصمیم می گیرد کار را متوقف کند. تصمیم دارید از اینترنت ارائه شده توسط اپراتور تلفن همراه خود استفاده کنید. به طور کلی ، شما از آن برای کار استفاده نمی کنید و بنابراین هرگز مشکلی ندارید زیرا بیشتر در رسانه های اجتماعی مرور می کنید ، اما اکنون باید کار کنید ، بنابراین به سایتی می روید که باید به آن دسترسی داشته باشید. اوه نمی توانید وارد شوید زیرا اپراتور تلفن همراه شما "به امنیت شما اهمیت می دهد" و به شما اجازه نمی دهد وارد شوید زیرا ممکن است به اندازه کافی پیر نباشید برای دیدن آن سایتی که منجر به مجبور شدن شما به ارائه اسنادی می شود که ثابت کند شما پیر هستید. برای چی؟ به طوری که شما می توانید چیزی را ببینید که ممکن است آنقدر پیر نباشید اما به هر روشی به روشی یا دیگری خواهید دید؟ و مخصوصاً دیوانه است وقتی مشکلی در سایت وجود ندارد.

در شرایطی مانند این ، دانستن چگونگی عبور از فیلتر وب تنظیم شده توسط ارائه دهندگان اینترنت مهم است زیرا ارائه اطلاعات به انسان زمان زیادی می برد و از همه مهمتر ، اگر فکر می کنید فیس بوک از نظر حریم خصوصی بد است ، این موارد را به سطح بعدی می رساند. الگوریتم فیس بوک از افراد تشکیل نشده است ، خودش کار می کند. وقتی واقعاً باید چیزی را از طریق ایمیل به شخصی بفرستید ، شخصی باید آن را جستجو کند. و مطمئنا ، رمزگذاری ممکن است وجود داشته باشد به این معنی که هیچ کس نتواند آن را هک کند ، اما واقعی باشد, هیچ کس مانعی ندارد که شخصی که در حال مشاهده گذرنامه یا صورت بانکی شما با آدرس شما در آن است ، از گرفتن عکس یا موارد دیگری. و این ، تهدید حریم خصوصی واقعی است.

بنابراین ، بله ، جای تعجب نیست که چرا می خواهید از فیلترهای وب که توسط ارائه دهندگان اینترنت تنظیم شده است ، بروید. چرا نباید اجازه ورود به سایت را داشته باشید؟ چرا باید تأیید کنید که پیر هستید که با دادن اطلاعات شخصی خود وارد یک سایت می شوید?

اوه ، و به هر حال ، این یک نمونه ساخته شده نبود. این اتفاق افتاد. به من.

بنابراین چگونه می توانید از فیلترهای وب تنظیم شده توسط ارائه دهندگان اینترنت گذشته بروید?

البته ، شما می توانید اطلاعات شخصی خود را به شرکتی که درخواست آن را دارد ارائه دهید تا آنها بتوانند سن شما را برای دسترسی به سایتی ثابت کنند که شما قانونی دسترسی به آن دارید اما نمی توانید زیرا کسی تصمیم گرفته است که ممکن است حاوی محتوایی باشد که شما هستید خیلی جوان یا می توانید از گزینه دوم استفاده کنید که به هر حال بیشتر از آنچه احتیاج دارید از آن استفاده کنید.

برای رفتن به گذشته از فیلترهای وب که توسط ارائه دهندگان اینترنت تنظیم شده است ، باید آنها را بدانید که به چه مواردی دسترسی ندارید.

تنها دلیلی که آنها می توانند از دسترسی شما به یک سایت جلوگیری کنند این است که آنها می بینند که شما به یک سایتی دسترسی دارید. چه می شود اگر آنها فقط مزخرفات را دیدند؟ این همان رمزگذاری است که باعث می شود آنها ببینند.

شبکه های خصوصی مجازی رمزگذاری را ارائه می دهند. و این همان چیزی است که شما باید استفاده کنید. PrivateVPN یک سرویس شبکه خصوصی مجازی است ، به جز اینکه برخلاف بسیاری از خدمات ، فقط در سرورهای موجود در ایالات متحده آمریکا وجود ندارد ، این نکته است که رمزگذاری ممکن است به محتوا مسدود شده کمک کند ، اما اگر یک جغرافیایی وجود داشته باشد به این معنی است که مکان شما بررسی می شود. ، ممکن است به هر حال نتوانید به یک سایت خاص دسترسی پیدا کنید یا از آن استفاده کنید. ما 56 مکان سرور را در سرتاسر جهان ارائه می دهیم به این معنی که شما تقریباً قادر خواهید بود به تمام محتوای جغرافیایی مسدود شده دسترسی پیدا کنید ، و بله ، این بدان معنی است که اگر می خواهید بدون حضور در ایالات متحده یا انگلیس باشید ، می توانید. شاید شما می خواهید به عنوان مثال از Hulu در کانادا استفاده کنید.

تنظیم بسیار آسان است.

به سادگی دکمه Buy را در سمت راست بالای صفحه فشار دهید و روند ثبت نام 3 مرحله ای ما را طی کنید.

بله ، هزینه دارد ، اما ما به عنوان بهترین سرویس VPN انتخاب شده ایم ، و ما به شما 30 روز به درخواست بازپرداخت کامل می دهیم. و اگر به دنبال یک سرویس VPN قابل اعتماد هستید که از آن متنفر نخواهید شد ، گزینه رایگان انتخابی نیست. آزاد بودن چیزی باعث می شود اجرای آن دشوار شود زیرا درآمد کمتری به شما می رسد به این معنی که خدمتی که شما استفاده می کنید احتمالاً داده های شخصی شما را می فروشد ، اما این بدان معناست که کاربران زیادی نیز سعی در دسترسی به آن دارند ، از این رو کیفیت پایین حاصل می شود. خدمات. و چه کسی می خواهد احساس کند که از اینترنت 2008 در سال 2018 استفاده می کند?

بعد از ثبت نام ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که با رفتن به انتهای صفحه ما و فشار دادن روی برگه بارگیری ، به دنبال آن با نصب مشتری و به سادگی اتصال به یکی از سرورهای ما ، کلاینت PrivateVPN را بارگیری کنید. خداحافظ فیلترهای وب. آه ، و اگر شک دارید در مورد استفاده از خدمات VPN شک دارید ، پست ما را بررسی کنید که چرا به سرویس VPN در سال 2018 احتیاج دارید.

رفتن به گذشته فیلترهای وب تنظیم شده توسط ارائه دهندگان اینترنت کار سختی نیست

کار سختی نیست ، اما شما هنوز هم ممکن است مشکل دارید. بنابراین اگر سوالی در مورد چگونگی رفتن به فیلترهای وب که توسط ارائه دهندگان اینترنت یا هر چیز دیگری که مربوط به خدمات ما باشد یا اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند ، سؤالی دارید ، دارید بهترین خدمات مشتری را در هنگام ارائه خدمات VPN همانطور که توسط vpnMentor انتخاب شده است ، داریم. برای رسیدن به ما!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me