نحوه دسترسی به سایتهای مسدود شده در فرودگاه های چین و چرا در وهله اول نمی توانید

نحوه دسترسی به سایتهای مسدود شده در فرودگاه های چین و چرا در وهله اول نمی توانید

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-12-13 13:06:58 در سفر


اگر بررسی های فرودگاهی در چین را بخوانید ، می دانید که تأخیرها به دلیل ارتش چین کنترل فضای هوایی چین بسیار متداول هستند.. شکایتی حتی بزرگتر؟ سایت هایی که در چین مسدود شده اند. تأخیرها ، به علاوه عدم دسترسی به اکثر اینترنت ، شرایطی نیست که می خواهید در آن قرار داشته باشید. به خصوص اگر در چین پرواز زیادی کنید. آیا راهی برای دسترسی به سایتهای مسدود شده در فرودگاه های چین وجود دارد؟ و چرا آنها در وهله اول مسدود شده اند?

اینترنت چین توسط دولت چین سانسور می شود

آیا تاکنون از فایروال بزرگ چین شنیده اید? شاید نه اما شما مطمئناً از دیوار بزرگ چین شنیده اید. دیوار بزرگ چین برای محافظت از امپراتوری چین در برابر مغولان ساخته شده است. آیا این به هدف خود خدمت کرده است؟ نه واقعا. مغول ها به هر حال چین را فتح کردند. بیشتر ما DNA DNA مغول داریم.

دیوار بزرگ چین برای محافظت از چین در برابر مهاجمان بود ، دقیقاً همانگونه که "فایروال بزرگ چین" برای محافظت از مردم چین در برابر پلت فرم های شیطانی آنلاین مانند هر چیز آمریکایی و حتی اروپایی است..

هر ابزاری را که برای سرگرمی یا تجارت استفاده می کنید ، چه در چین و چه در فرودگاه های چین ، فراموش نکنید.

دیوار بزرگ چین مانع از تسخیر مغول ها نشده است. فایروال؟ این کار خیلی بهتر انجام می دهد ، اما هنوز راهی برای دور زدن آن وجود دارد و در صورت انجام این کار می توانید به سایت های مسدود شده در فرودگاه های چین دسترسی پیدا کنید.

نحوه دور زدن فایروال بزرگ برای دسترسی به سایتهای مسدود شده در فرودگاه های چین

آیا می خواهید فایروال بزرگ را دور بزنید؟ به این راحتی نیست. اگر یک کشور 2 میلیون نفر را به عنوان "پلیس آنلاین" استخدام کند ، می دانید که این کار ساده نخواهد بود.

راهی برای دور زدن آن وجود دارد!

این یک شبکه خصوصی مجازی نامیده می شود. این اجازه می دهد تا یا به شما اجازه می دهد چین را فریب دهید تا فکر کنید که شما خارج از چین هستید.

ببینید ، اگر به یک شبکه خصوصی مجازی که به عنوان VPN نیز شناخته می شود متصل شوید ، می توانید از لحاظ تئوری در هر نقطه از جهان باشید. اگر از خدمات مناسب استفاده می کنید ، حتی می توانید امثال Netflix آمریکایی را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید.

اگر به یک VPN متصل هستید و به یک سرور خارج از چین متصل هستید ، از نظر تئوری به شما این امکان را می دهد تا برای دسترسی به سایتهای مسدود شده در فرودگاه های چین و خارج از آنها ، از فایروال بزرگ دور بزنید..

متأسفانه ، در حدود سال 2011 ، چین شروع به مراقبت از خدمات VPN کرد. منظور ما این است در سال 2018 ، تهیه VPN برای کار در چین بسیار سخت است.

پیدا کردن یک سایت VPN در چین دشوار است ، نصب VPN حتی سخت تر است ، و اگر همه این موارد را مدیریت کنید ، دریافت یک VPN که در واقع در چین کار می کند ، کار سختی است.

به VPN Stealth احتیاج دارد.

Stealth VPN سیستمی است که به شما امکان می دهد چین را فریب دهید. چگونه کار می کند؟ توضیح آن چندان ساده نیست. شما اینجا هستید تا به سایت های مسدود شده در فرودگاه های چین دسترسی پیدا کنید ، نه اینکه همه علوم پشت آن را بفهمید ، بلکه به عبارت ساده تر ، هرچه چین قادر به تشخیص یک VPN استاندارد باشد که منجر به جلوگیری از کار VPN شود ، نمی تواند زمانی که شما به یک VPN Stealth متصل هستید.

PrivateVPN دارای یک حالت Stealth VPN است و به شما این امکان را می دهد تا به سایت های مسدود شده در فرودگاه های چین دسترسی پیدا کنید. در حال حاضر در رایانه ها و آیفون با نسخه اندروید خیلی زود راه اندازی شده است. شاید حتی وقتی این مطلب را می خوانید ، دیگر مشخص نیست.

خطرات ناشی از تلاش برای دسترسی به سایتهای مسدود شده در فرودگاههای چین

از آنجا که ما به پلیس آنلاین اشاره کردیم ، فکر کردیم که خوب است که این خطرات را ذکر کنیم.

به شرط آنکه شما یک شرکت VPN مالک نداشته باشید و چینی نباشید ، به احتمال زیاد به زندان نخواهید رسید.

اگر هر نوع افسری در اطراف شما قدم می زند و می بیند که از VPN استفاده می کنید ، ممکن است دستگاه شما مصادره شود. احتمالاً در آینده احتمال ورود به کشور نیز ممنوع است.

چرا چیزی در مورد جهان انجام نشده است?

وقتی اجتماع جمع می شود ، درست است?

خوب ، نه وقتی یک کشور ما را کنترل می کند. و چین چنین می کند.

بیشتر محصولات در کشور چین ساخته می شوند. تصور کنید که فقط متوقف شده است. این می تواند عواقب فاجعه آمیزی بر اقتصاد سراسر سیاره داشته باشد. از هر جای دیگر ، لپ تاپ ها ، تلفن ها ، تلویزیون ها و Fire TV Stick ساخته شده در چین به دست شما نمی رسد ، زیرا چین همه آنها را ساخته است. این امر مستلزم احداث میلیون ها کارخانه است ، و مطمئناً به دلیل افزایش دستمزد بالاتر که کارگران دریافت می کنند ، قیمت تک تک محصولات را باد می کند..

اگر تعجب می کنید که در وهله اول نمی توانید به سایتهای مسدود شده در فرودگاه های چین دسترسی پیدا کنید. از همین رو.

به اپل نگاه کنید. چین دستور داد كه تمام خدمات VPN از فروشگاه App چین حذف شود و آنها نیز این كار را انجام دادند. آنها چاره ای نداشتند.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me