نحوه تماشای بازی تاج و تخت آنلاین بدون توجه به جایی که زندگی می کنید

نحوه تماشای بازی تاج و تخت آنلاین بدون توجه به جایی که زندگی می کنید

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-04-15 18:35:54 در سرگرمی


برای تماشای Game of Thrones نیازی به پرداخت هزینه های سنگین برای اشتراک تلویزیون خود نیست و ترجیح می دهید بدانید که چگونه Game of Thrones را بصورت آنلاین تماشا کنید ، صرف نظر از مکان زندگی شما? ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم زیرا می دانیم تلویزیون کابلی بسیار گران قیمت است و برخی از اشتراک های تلویزیونی حتی HBO و بنابراین Game of Thrones را نشان نمی دهند ، و با فصل 8 در گوشه و کنار و یا در حال خواندن این ، امکان تماشای بازی وجود دارد. تاج و تخت یک ضروری است.

امکانات شما تا آنجا که تماشای بازی تاج و تخت آنلاین است

اگر می خواهید Game of Thrones Online را بدون داشتن اشتراک تلویزیونی تماشا کنید ، فقط 2 مسیر ممکن است.

شما یا رویکرد کمتری اخلاقی در جستجوی چگونگی تماشای بازی تاج و تخت را بصورت آنلاین "بصورت رایگان" انجام می دهید ، یا HBO NOW دریافت می کنید که یک سرویس اشتراک HBO است که به شما امکان می دهد همه نمایش های HBO را به شرط اینکه در ایالات متحده آمریکا باشید تماشا کنید..

خارج از آمریکا؟ ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه HBO NOW را در هر مکانی در این پست کار کنیم ، اما قبل از انجام این کار ، ما همچنین در مورد تماشای Game of Thrones به صورت رایگان و جوانب مثبت و منفی در انجام آن صحبت خواهیم کرد..

اوه ، و اگر در تلویزیون بسته HBO مشترکی دارید اما در حال مسافرت یا چنین مواردی هستید ، می توانید HBO GO را که مانند HBO NOW است اما برای مشترکین HBO از طریق تلویزیون کابلی ، اگر معمولاً در آمریکا زندگی می کنید ، دریافت کنید. ایالات متحده آمریکا. اگرچه ، البته ، ما همچنین به شما خواهیم آموخت که چگونه HBO GO را در خارج از ایالات متحده کار کنیم.

چرا نباید بازی تاج و تخت را به صورت آنلاین تماشا کنید "بصورت رایگان"

تصور کنید که یک فراری یا یک لامبورگینی بگیرید و آن را در کوه سوار کنید. اتلاف کامل پتانسیل ، درست است? با تماشای بازی Game of Thrones به صورت آنلاین ، شما در واقع یک لامبورگینی ونوو را به کوه می کشید.

بازی بازی تاج و تخت فصل 8 بزرگترین نبرد جهان است که تاکنون در یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی نشان داده شده است. 6 قسمت از کیفیت فیلم. شما در حال تماشای پیشرفته ترین نمایشگاهی هستید که تاکنون ایجاد شده است یا از منظر تصویری یا خط داستانی. آیا می خواهید آن را با کیفیت پایین تماشا کنید؟ من مطمئناً.

و حتی اگر آن را پیدا کنید فصل 8 بازی تاج و تخت یکی از سخت ترین نمایش ها برای تماشای آنلاین در هنگام تهیه منابع رایگان خواهد بود.

اگر می خواهید Game of Thrones را بطور آنلاین و بدون در نظر گرفتن مکانی که در آن زندگی می کنید تماشا کنید ، ما اکیداً توصیه می کنیم HBO را اکنون وارد کنید. Game of Thrones نمایشی است که شما باید با بهترین کیفیت ممکن تماشا کنید. HBO همچنین بسیاری از نمایش های خارق العاده دیگر را ارائه می دهد که به محض اشتراک مشترک ، عاشق آن خواهید شد. و بله ، یک آزمایش 7 روزه برای شما وجود دارد که آن را امتحان کنید و ببینید که آیا آن را دوست دارید یا خیر.

چگونه می توان HBO NOW را در خارج از ایالات متحده تنظیم کرد تا بازی های تاج و تخت را بصورت آنلاین و بدون در نظر گرفتن جایی که شما زندگی می کنید ، تماشا کنید

اگر می خواهید بازی های تاج و تخت آنلاین را با HBO NOW تماشا کنید ، باید برنامه را نیز ثبت نام کنید و نصب کنید ، اما قبل از آن ، باید HBO NOW را تصور کنید که در آمریکا هستید..

این کلید تماشای HBO NOW در خارج از ایالات متحده است.

برای این کار ، به یک VPN احتیاج دارید.

خدمات VPN به شما امکان می دهد مکان ها را در مکانی دیگر تغییر دهید و تا حد امکان امکانات عظیمی را باز کنید. آیا می خواهید چیزی را تماشا کنید اما در کشوری که در آن هستید در دسترس نیست؟ VPN آن را برطرف می کند.

خوب ، VPN مناسب آن را برطرف می کند. نکته اصلی این است که ببینیم سرویس VPN با چه خدماتی کار می کند. آیا با Hulu ، Amazon Prime ، Netflix ، DAZN ، iPlayer BBC و ITV کار می کند؟ PrivateVPN با همه اینها کار می کند. البته اینها برخی از مشهورترین سرویس های جغرافیایی مسدود شده هستند و شما ممکن است به دنبال یک سرویس متفاوت باشید. و این جایی است که خدمات مشتری ما وارد می شود. اگر شما در مورد یک سرویس مطمئن نیستید ، به این نتیجه برسید!

مردم عاشق حمایت ما هستند ، و ما اطمینان داریم که شما هم خواهید توانست!

با استفاده از PrivateVPN و اتصال به سرور صحیح آمریکایی ، قادر خواهید بود HBO NOW را مشاهده کنید و به این ترتیب قادر خواهید بود Game of Thrones Online را بدون توجه به جایی که در آن زندگی می کنید ، تماشا کنید..

مشروط بر اینکه می خواهید Game of Thrones را به صورت آنلاین در دستگاه دسک تاپ خود مشاهده کنید. اگر می خواهید از طریق تلفن یا تلویزیون تماشا کنید ، خواندن را ادامه دهید.

نحوه تماشای بازی تاج و تخت آنلاین با HBO NOW در تلفن Android

اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید HBO TAN در یک تلفن Android ظاهر نمی شود.

برای این کار ، باید مکان فروشگاه Google Play را تغییر دهید.

گوگل نحوه انجام این کار را در سایت خود انجام می دهد.

هنگام تغییر مکان خود ، حتماً آن را در ایالات متحده قرار دهید. در صورت لزوم ، از یک ژنراتور آدرس برای دریافت آدرس آمریکایی استفاده کنید.

این امکان را به شما می دهد که بازی تاج و تخت را به صورت آنلاین و از طریق HBO NOW روی یک دستگاه Android تماشا کنید.

نحوه تماشای بازی تاج و تخت به صورت آنلاین با HBO NOW در دستگاه های اپل.

در دستگاه های اپل ، شما باید آنچه را که در دستگاه های Android انجام می دهید ، خلاف آن را انجام دهید.

شما باید از حساب iCloud فعلی خود خارج شوید و حساب جدید خود را با جزئیات خود در ایالات متحده ایجاد کنید.

اگر فقط موقعیت مکانی حساب فعلی خود را تغییر دهید ، همه چیز را از دست خواهید داد.

البته ، می توانید پس از بارگیری HBO NOW ، دوباره وارد حساب قدیمی خود شوید.

نحوه تماشای بازی تاج و تخت آنلاین با HBO NOW در دستگاه های آتش آمازون

Amazon Fire TV Stick / Cube احتمالاً بهترین دستگاهی است که می توانید به یک تلویزیون متصل شوید. این به دلیل آزادی است که فراهم می کند به عنوان مثال ، می توانید برخی از خدمات VPN مانند PrivateVPN را روی آن بارگیری کنید. شما نمی توانید این کار را با امثال Apple TV یا Chromecast انجام دهید.

برای اینکه بتوانید Game of Thrones Online را در آنجا مشاهده کنید ، ابتدا باید به یک مرورگر وب به حساب آمازون خود بروید.

  • برو حساب یا حساب کاربری شما & لیست ها با ماوس.
  • فشار دهید محتوای و دستگاههای خود را مدیریت کنید و منطقه خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.
  • به Stick / Cube آمازون آمازون بروید.
  • فشار دهید تنظیمات به دنبال حساب من.
  • Deregister. باید وارد حساب کاربری خود شوید.

این به شما امکان می دهد HBO NOW را در دستگاه آمازون خود بارگیری کنید. در موارد بسیار نادر ، ممکن است شما نیاز به حذف روش پرداخت فعلی خود داشته باشید ، و به طور بالقوه می توانید کارت مجازی یا پیش پرداخت شده صادر شده در ایالات متحده را اضافه کنید..

نحوه تماشای بازی تاج و تخت آنلاین با HBO GO

آنچه در مورد HBO NOW اکنون به آن اشاره کردیم ، در مورد HBO GO نیز صدق می کند.

با این حال ، اگر می خواهید در ایالات متحده باشید ، برای کار HBO GO نیازی به VPN ندارید.

برای اینکه HBO GO کار کند ، باید HBO را با بسته تلویزیون خود داشته باشید.

این چگونه شما می توانید بازی تاج و تخت را بدون توجه به جایی که زندگی می کنید ، آنلاین تماشا کنید

اگر HBO را با بسته بندی تلویزیون خود ندارید یا اصلاً تلویزیون کابلی ندارید ، دو گزینه دارید ، یا با روشی کم اخلاقی پیش می روید که به شما امکان می دهد Game of Thrones Online را تماشا کنید اما با کیفیت بسیار بدتری و بعد از یک تحقیق و تحقیق ، یا این راهنمای شما را دنبال می کنید و Game of Thrones را به صورت آنلاین با HBO GO تماشا می کنید ، صرف نظر از این که کجا هستید.

این به شما بستگی دارد.

این مفید را پیدا کردید؟ حتماً وبلاگ ما را بررسی کنید تا ببینید PrivateVPN در چه موارد دیگری می تواند به شما کمک کند!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me