دیزنی پلاس در مقابل نتفلیکس (ممکن است شما را شگفت زده کند)

دیزنی پلاس در مقابل نتفلیکس (ممکن است شما را شگفت زده کند)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-05-10 17:28:47 در سرگرمی


نتفلیکس یک رهبر مطلق در زمینه جریان کارها است اما دیزنی سالهاست که در پشت صحنه کار می کند ، و همه تلاش های خود در حال جمع آوری دیزنی پلاس است ، احتمالاً بهترین سرویس پخش جهانی با تاریخ راه اندازی شده برای 12 نوامبر..

اما آیا واقعاً دیزنی پلاس بهتر از Netflix است؟ این چیزی است که این نبرد دیزنی پلاس VS نتفلیکس در مورد آن است.

دیزنی صاحب مارول است

مارول نقش مهمی در نبرد Disney VS Netflix بازی می کند. قبل از دیزنی پلاس ، دیزنی و نتفلیکس هم از همکاریشان سود زیادی می بردند. از یک طرف ، نتفلیکس فیلم هایی داشت که مردم آنها را دوست داشتند و همچنین قادر به ساخت سریال های اصلی مستقر در عالم مارول بودند که مردم نیز مانند Daredevil دوست داشتند. در حالی که از طرف دیگر ، دیزنی مبلغ هنگفتی از فروش حقوقی که به محتوا و متعلقاتش در اختیار داشت ، درآمد زیادی کسب می کرد.

اکنون که توافق دیزنی با نتفلیکس در تابستان سال 2019 منقضی شده است ، نتفلیکس قصد دارد بخشی از محتوای اصلی خود را از دست بدهد و به احتمال زیاد هرگز نمی خواهد دوباره به آن دسترسی پیدا کند. و این یک ضربه شگفت انگیز برای نتفلیکس خواهد بود.

مارول بدون شک یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین سریال های فیلم در حال حاضر را ارائه می دهد. و درآمد گیشه در مورد آن بسیار زیاد صحبت می کند. انتقامجویان: Endgame خود در آخر هفته خود بیش از 1.2 میلیارد دلار درآمد کسب کرد.

امکان دسترسی به فیلم هایی مانند Avengers: Endgame به دلیل داشتن دیزنی که مارول دارد ، برای بسیاری از نقاط فروش بسیار خوبی خواهد بود. این واقعیت این خواهد بود که برنامه های تلویزیونی مارول در حال بازگشت هستند. (دیزنی و نتفلیکس اختلاف نظرهای خلاقانه ای داشتند و یک دسته از نمایش های مارول لغو شد.)

دیزنی صاحب لوکاسفیلم است

احتمالاً شما الگویهای موجود در این نبرد Disney Plus VS Netflix را می بینید.

نتفلیکس برای نشان دادن محتوا حقوق می پردازد. دیزنی شرکتهایی را تولید می کند که محتوا ایجاد می کنند.

همه می دانند جنگ ستارگان و میلیون ها نفر از طرفداران از شنیدن این خبر درحال بازگشت بودند. و به نظر می رسد که دیزنی برنامه های طولانی مدت مربوط به جنگ ستارگان و دیزنی پلاس را با توجه به اینکه در مراحل ساخت سریال Spin-Off Star Wars است.

دیزنی صاحب روباه قرن بیستم و خوب...

این جدیدترین دستاورد دیزنی و موردی است که در واقع دیزنی را در نبرد Disney Plus VS Netflix قرار داده است.

در دنیای پخش ، از جهات مختلف ، همه چیز در مورد کمیت است. دیزنی پلاس؟ با استفاده از مارول ، دیزنی و لوکاسفیلم ، بلافاصله می توانید ببینید که هر عنوانی که دیزنی در اختیار دارد ، یک تولید بزرگ است ، اما خدمات ترکیبی محتوای کافی ارائه نمی دهند.

و به همین دلیل این خرید فاکس قرن بیستم بسیار مهم بود. بدون آن ، دیزنی پلاس حتی با محتوای Marvel و Star Wars قادر به رقابت با نتفلیکس نخواهد بود. قیمت؟ 71.3 میلیارد دلار.

احتمالاً این به نظر می رسد پول زیادی است ، اما این نوع هزینه است که در وهله اول باعث می شود نبرد Disney Plus VS Netflix به نبرد تبدیل شود.

به نظر می رسد خیلی زیاد به نظر برسد ، اما دیزنی به دنبال موفقیت کوتاه مدت نیست و وقتی محتوا را که دیزنی با این معامله به دست آورد ، در نظر می گیرید ، واقعاً چیز چندانی نیست. این کسب و کار همچنین National Geographic و فاکس را به دیزنی می آورد. نمایش هایی مانند Family Guy و Simpsons است. و این فیلم هایی مانند آواتار با آواتار 2،3،4 ، و 5 در 8 سال آینده است. و صدها فیلم و نمایش تلویزیونی که قبلاً به خوبی در سراسر کره زمین شناخته شده اند.

فیلم های آواتار میلیارد ها دلار خواهد ساخت ، و کتابخانه FOX نمایش های تلویزیونی را به همراه می آورد که دیزنی پلاس در غیر این صورت فاقد آن بود ، و این دلیلی برای پیوستن مردم است.

Netflix با نمایش های تلویزیونی اصلی خود ، کاری باورنکردنی انجام می دهد

گرچه Netflix تقریباً با همان قیمت دیزنی ارزش دارد ، این بدان معنی نیست که Netflix قادر به انجام هزینه هایی مانند Disney است. با این گفته ، فقط به این دلیل که قادر به خرید شرکت ها با 71.3 میلیارد دلار نیست به این معنی نیست که قادر به تولید محتوای عالی نیست. سریال هایی مثل Stranger Things، 13 دلیل چرا، House of Cards و بسیاری موارد دیگر نمایش های باورنکردنی هستند.

و از آنجایی که Netflix تاکنون در بازی استریمینگ قرار داشته است ، تنوع بسیار بزرگی از محتوای اصلی و نه اصلی دارد که برای مخاطبان گسترده تری نسبت به محصولات لایک Fox جذاب است..

دیزنی پلاس در مقابل نتفلیکس بستگی به جایی دارد که شما در آن هستید

در آغاز ، دیزنی پلاس فقط به آمریکا می آید. این به این دلیل نیست که دیزنی حق مطالب را در سایر کشورها خریداری نکرد ، زیرا اینک صاحب محتوا است ، بلکه به این دلیل است که یک بار پخش می کند. شما می توانید انتظار داشته باشید که دیزنی پلاس به احتمال زیاد در سال 2020 در انگلستان راه اندازی شود ، خیلی از کشورها به زودی پس از آن دنبال می شوند ، اما در حال حاضر ، نتفلیکس این مزیت را دارد که در همه جا در دسترس است. مسئله Netflix؟ اینکه همه کشورها محتوای یکسانی ندارند.

و اینجاست که یک سرویس VPN وارد می شود. با PrivateVPN می توانید با اتصال به سرور درست آمریکایی ، دیزنی پلاس را در خارج از ایالات متحده مشاهده کنید. با استفاده از PrivateVPN ، می توانید بیشترین مناطق Netflix ممکن را با پشتیبانی PrivateVPN از پشتیبانی بیشترین مناطق Netflix در بازار ، از حالت انسداد خارج کنید. بدون VPN ، در حال حاضر ، Netflix برنده نبرد Disney Plus VS Netflix است ، زیرا در پایان روز مهم نیست که فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی شما چقدر عالی باشند ، اگر مردم نتوانند آنها را تماشا کنند.

اما خدمات VPN بسیار آسان برای استفاده است. شما می توانید با استفاده از یکی بهترین ها را از هر دو کسب کنید! امتحان کردن آن بسیار ساده است!

دیزنی صاحب بسیاری از سیستم عامل های دیگر است

با توجه به اینکه دیزنی هر دو بخش Hulu و ESPN + را در اختیار دارد ، در حالی که دیزنی پلاس فقط ماهانه 6.99 دلار هزینه دارد ، دیزنی ممکن است یک بسته بسته شامل 3 سیستم عامل را ارائه دهد که امکان نمایش های تلویزیونی حتی بیشتر را فراهم می کند و همچنین می تواند ورزش هایی را در اینترنت با قیمت شاید Netflix یا معرفی کند. فقط کمی بالاتر که آن را برای بسیاری از گزینه های بسیار جذاب است.

این کاری است که آمازون با Amazon Prime انجام می دهد وقتی که آنها به کاربران آمازون پرایم مجموعه ای از خدمات مختلف را در یک بسته ارائه می دهند.

دیزنی پلاس در مقابل نتفلیکس - چه کسی برنده است?

ما به شما گفتیم این ممکن است شما را شگفت زده کند! در حال حاضر به نظر می رسد مانند دیزنی پلاس ممکن است بزرگترین رقیبی باشد که نتفلیکس تاکنون داشته است. و این فقط نیمی از قیمت نتفلیکس خواهد بود. البته هنوز دقیقاً مشخص نشده است و تلویزیون نشان می دهد که روی آن کار می شود به طور متوسط ​​انجام می شود ، اما ما نمی توانیم کتابخانه گسترده فیلم های با احترام را انکار کنیم و نشان می دهیم که در زمان راه اندازی.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me