آیا تورنت ایمن است و چگونه می توانید در هنگام تورنت از خود محافظت کنید

آیا تورنت ایمن است و چگونه می توانید در هنگام تورنت از خود محافظت کنید

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-03-16 10:16:16 در سرگرمی


این حقیقت که شما در جستجوی عدم امنیت تورنت هستید به این معنی است که آنچه دانلود خواهید کرد ایمن نیست.

اگر تعجب می کنید که امن است torrenting ، به طور کلی ، کاملاً قانونی و ایمن است. مشکلات از وقتی شروع به بارگیری محتوای غیرقانونی می کنید. نه تنها از شما محافظت نمی شود بلکه می توانید در هنگام تورنت با قانون و ارائه دهنده اینترنت خود مشکلی ایجاد کنید ، بلکه تورنت نیز می تواند به روش های زیادی به شما آسیب برساند. اطلاعات بیشتر در مورد آن در زیر.

خطرات ناشی از تورنت با توجه به آنچه در جستجوی چگونگی محافظت از خود در هنگام تورنت می باشید

2 مشکل بزرگ در تورنت ایمن وجود دارد.

اولی؟ شما خود را در معرض دولت و ارائه دهنده اینترنت خود قرار می دهید که "شما را ردیابی نمی کند".

دچار دردسر خواهید شد? بستگی به این دارد که شما چه چیزی را بارگیری کنید و در چه کشوری بارگیری می کنید. ما می خواهیم نحوه محافظت از خود را هنگام torrent کردن از آن طرف از چیزهای موجود در این پست ، بررسی کنیم ، اما قبل از انجام این کار ، اجازه دهید در مورد خطر دوم صحبت کنیم.

خطر دوم? شما چیزی را با ویروس های کاشته شده در پرونده هایی که بارگیری می کنید بارگیری می کنید.

اگر تصمیم دارید چیزی غیرقانونی بارگیری کنید که PrivateVPN به هیچ وجه تشویق نمی شود ، خود را در معرض خطر بارگیری چیزی قرار دهید که باعث خراب شدن دستگاه شما شود ، با آسیب رساندن به سیستم شما یا کند کردن آن. این قیمت شما وقتی ناامید می شوید که بصورت رایگان بارگیری کنید ، این هزینه است. افرادی که چیزهایی را برای بارگیری در اینترنت قرار می دهند ، می دانند که شما ناامید هستید و برخی دیگر مشکلی برای قرار دادن نرم افزار استخراج معدن پنهان که امثال بیت کوین برای آنها را پیدا کند ، از دستگاه شما ندارند. و این ، ما نمی توانیم از شما محافظت کنیم.

چگونه در هنگام تورنت از خود محافظت کنیم

با VPN.

که چگونه.

برای هر کاری که از طریق اینترنت انجام می دهید ، از یک VPN به عنوان یک لایه محافظت کنید. یک لایه محافظتی که همه کارهایی را که در اینترنت انجام می دهید رمزگذاری می کند و آن را برای همه غیرقابل ردیابی می کند ، در مورد شما ، به شما امکان می دهد هر آنچه را که می خواهید بارگیری کنید بدون اینکه کسی در مورد آن چیزی بداند.

آیا به راحتی رمزگذاری است؟ متاسفانه خیر.

آنچه اغلب بیشتر از رمزگذاری اهمیت دارد ، خدمتی است که شما استفاده می کنید و ویژگی هایی که با آن همراه است.

سرویس VPN که قصد دارید بر اساس آن استفاده کنید کجاست?

آیا فکر می کنید وقتی شخصی از دولت که در آن قرار دارد ، درباره خدمات شما سؤال کند ، یک سرویس VPN به شما اهمیت می دهد؟ مخصوصاً فشار؟ اگر برخی از جستجوهای Google را انجام دهید ، پاسخهای خود را خیلی سریع دریافت خواهید کرد.

بیش از چند شرکت VPN سیاهههای مربوط به استفاده شما را ذخیره می کنند که حاوی اطلاعاتی است که می تواند شما را در معرض دید شما قرار دهد.

یک دسته نیز وجود دارد که می گوید سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کنند ، و بعد از آن مواجه می شوند.

این وضعیتی است که در آن بهتر است فقط به سخنان یک شرکت به قوانین کشور اعتماد کنید. PrivateVPN؟ در سوئد مستقر است. این کشور با قوانین سختگیرانه حفظ حریم خصوصی مانع از ذخیره سیاهههای مربوط می شود که می تواند در معرض دید شما قرار بگیرد ، اگر در وهله اول علاقه خود را به پرونده های شما داشته باشیم.

ما نمی گویم که PrivateVPN تنها گزینه شما در آن زمینه است ، اما اگر می خواهید در هنگام تورنت محافظت کنید ، مطمئن شوید که سرویس VPN در کشوری با قوانین محرمانه محرمانه مستقر است.

سرویس VPN شما باید از ویژگی هایی برخوردار باشد که در صورت تورنت ، می توانید از نشت خود جلوگیری کنید

شما می توانید بهترین رمزگذاری را در کره زمین داشته باشید ، می توانید از یک سرویس VPN استفاده کنید که سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کند ، اما اگر می خواهید در هنگام تورنت از خود محافظت کنید ، سرویس VPN مورد استفاده شما باید بتواند از شما در برابر نشت محافظت کند.

هواپیماها ایمن ترین وسیله حمل و نقل روی کره زمین هستند ، اما هنوز هم سقوط می کنند. صرفنظر از اینکه VPN مورد استفاده شما چقدر عالی است ، اگر می خواهید در هنگام تورنت از خود محافظت کنید ، ایمن ترین VPN یکی است که همچنین دارای ویژگی هایی است که از شما محافظت می کند.

در این مورد?

حفاظت از نشت IPv6 به همراه محافظت از نشت DNS.

این دو مانع از نشت IP و DNS می شوند که به طور بالقوه ممکن است اتفاق بیفتد ، و در نتیجه تمام حفاظت های اعمال شده برای هیچ چیز نباشد..

اما اگر سرویس VPN شما متوقف شود ، چه می شود؟ به طور مثال PrivateVPN دارای زمان حداکثر 99.98٪ است ، اما همیشه این 0.02٪ وجود دارد. این جایی است که گارد برنامه و Killswitch وارد می شوند. اگر VPN کار خود را متوقف کند ، Killswitch اینترنت شما را از بین می برد و از این طریق شما را از استفاده از اینترنت بدون محافظت جلوگیری می کند ، بنابراین از قرار گرفتن در معرض جلوگیری می کند ، در همین حال ، برنامه گارد برنامه هایی را که می خواهید در صورت مواجهه غیرفعال شوید مانند مشتری تورنت شما خاموش خواهد کرد..

اگر می خواهید در هنگام تورنت از خود محافظت کنید ، این ویژگی ها مورد نیاز هستند ، در غیر این صورت ، خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض قرار می دهید.

این نحوه محافظت از خود در هنگام تورنت است

شما در مورد این سوال که آیا تورنت بی خطر است ، سؤال کردید. تورنت به خودی خود ایمن و حتی قانونی است. این مشکلات وقتی به صورت غیرقانونی بارگیری می شود ، چه به دلایل قانونی و چه از نظر ویروس.

به همین دلیل محافظت از هر زاویه ای یک ضرورت است. در صورتی که از هر زاویه ای محافظت نشود ، داشتن محافظت در تقریباً در هر زاویه کافی نیست, زیرا هرگونه امکان قرار گرفتن در معرض می تواند از سایر محافظت ها برای هیچ چیز جلوگیری کند. و به همین دلیل PrivateVPN دارای ویژگی هایی است که شما را از هر زاویه ای محافظت می کند ، مانند در حالی که از دزدی دریایی پشتیبانی نمی کند ، به حریم شخصی اهمیت می دهد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me