نحوه محافظت از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین (رایانه ها + تلفن)

نحوه محافظت از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین (رایانه ها + تلفن)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-04-26 17:01:16 در تجارت


حقیقت این است که محافظت کامل از حریم شخصی شما به صورت آنلاین غیرممکن است زیرا لازم نیست در وهله اول حضور آنلاین داشته باشید. تمام آنچه که شما نیاز دارید ، نشتی در برخی از شرکت ها است که شما در هیچ کجا رمزهای خود را با آن حساب کاربری دارید یا اطلاعات شخصی را نمی توانید در معرض نمایش بگذارید. با این گفته ، کارهای زیادی برای محافظت از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین انجام می شود زیرا اگرچه ممکن است هرگز به طور کامل از آن محافظت نشوید ، می توانید برخی از تهدیدات مهم که حریم شخصی شما را در معرض خطر قرار می دهد ، از بین ببرید..

از رمزهای عبور خوب استفاده کنید

ساخت رمزهای عبور پیچیده زندگی را سخت می کند. ایجاد رمزهای عبور منحصر به فرد برای هر سایتی که برای آن ثبت نام کرده اید زندگی را سخت تر می کند. اما 86 درصد کلمه عبور ها در حال حاضر در دیتابیس قرار دارند که هکرها به آن دسترسی دارند. دلیل این تعداد زیاد است؟ اگرچه ایجاد رمز عبور پیشرفته تر معقول است ، اما به رمزهای عبور پیچیده ای تبدیل می شود که زندگی را سخت تر می کند.

نمودار آماری نشان می دهد که در سال 2014 ، 2 در 5 نفر یا گذرواژه‌ای را به سرقت برده بودند ، حسابی هک شده بودند ، یا پیامی راجع به شخصی که به آن دسترسی دارد یا سعی در دسترسی به حساب کاربری خود از یک مکان مشکوک داشتند دریافت کردند. و با توجه به اینکه 21٪ از افراد از رمزهای عبور بالای 10 سال استفاده می کنند ، منطقی خواهد بود.

اگر می خواهید از حریم شخصی خود به صورت آنلاین محافظت کنید ، باید برای سایتهای مختلف رمزعبورهای مختلفی تهیه کنید. این امر محافظت از حریم خصوصی شما را به مراتب آسان تر می کند ، زیرا در غیر این صورت اگر شخصی فقط یک رمز عبور داشته باشد ، زندگی هکر را ساده تر می کند.

من شخصاً با ترکیب اسامی اشیاء خاصی در خانه خود کلمه عبور خود را ایجاد می کنم. شانس اینکه کسی راه حلی تصادفی برای آن پیدا کند بسیار کم است.

فقط به سایت های HTTPS دسترسی پیدا کنید

سایت های HTTPS نسخه های امن وب سایت ها هستند. نسخه های HTTP نسخه های غیر ایمن هستند. بیشتر وب سایتهایی که امنیت نخواهند داشت ، به عنوان مثال سایتهای پخش می شوند که محتوا را نشان می دهند که مجاز به نمایش نیستند یا برنامه ها / نرم افزاری را ارائه می دهند که به طور عادی نیاز به پرداخت آن دارید. اگر واقعاً باید از یک سایت HTTP استفاده کنید و می خواهید از حریم شخصی خود به صورت آنلاین محافظت کنید ، بسیار مهم است که هیچ گذرواژه یا اطلاعاتی را که دوست ندارید کسی به آن دسترسی داشته باشد ، قرار ندهید ، زیرا این اطلاعات به راحتی توسط صاحبان سایت قابل جمع آوری است..

فقط از نرم افزار استفاده کنید

شما اعتماد دارید

این همچنین در مورد برنامه های دستگاه های تلفن همراه شما صدق می کند ، اما حتی بیشتر برای دستگاه های رومیزی از آنجا که امثال ویندوز یک پلتفرم فوق العاده باز است به این معنی که شما می توانید تقریبا بدون محدودیت هر چیزی را بارگیری کنید.

از این لحاظ ، در دستگاه های تلفن همراه ، ما پیشنهاد می کنیم که از فروشگاه های رسمی بارگیری کنید زیرا برنامه هایی در فروشگاه های Google Play در مقابل بارگیری فایل .ap.

در مورد دسک تاپ ، ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید. مخصوصاً وقتی چیزی رایگان باشد. ما اغلب می گوییم وقتی چیزی آزاد است ، شما اغلب با پول حفظ حریم خصوصی پرداخت می کنید.

از VPN استفاده کنید

این مهمترین جنبه برای بررسی اینکه آیا می خواهید از حریم شخصی خود به صورت آنلاین محافظت کنید ، استفاده می کنید ، اگر می توانید در صورت اشتباه بودن رمزهای عبور عالی داشته باشید ، کسی می تواند آن رمزهای عبور را رهگیری کند.

و شما این روند را برای شخصی بسیار آسان می کنید. تمام چیزی که لازم است برای شما و شخص دیگری است که به همان Wi-Fi عمومی وصل شوید. چه در اتوبوس ، چه در استارباکس و چه در فرودگاه.

VPN قادر است رمزهایی را که در اینترنت انجام می دهید رمزگذاری کند تا در هنگام دریافت یا ارسال داده هیچ کس نتواند رهگیری کند..

خصوصی VPN رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256 ارائه می دهد, بالاترین سطح رمزگذاری در بازار ، اما همچنین با امثال Killswitch ، DNS Leak Protection ، IPv6 Leak Protection ، و Application Guard همراه است که از وقوع هرگونه نشت انواع مختلف جلوگیری می کند ، که از حریم شخصی شما به طور کامل در اینترنت محافظت می کند. خدمات VPN می تواند از شما محافظت کند.

PrivateVPN همچنین با Stealth VPN همراه است که اگر در کشورهایی با سانسور زندگی می کنید مهم است. ببینید ، یک VPN می تواند به عنوان VPN شناسایی شود ، و امثال چین می تواند هر کسی را از استفاده از اینترنت در حالی که به یک VPN استاندارد متصل است متوقف کند ، در عین حال ، Stealth VPN به VPN اجازه می دهد تا مخلوط شود ، و به این ترتیب امکان عبور از سانسور و مهمتر از همه ، به شما امکان می دهد در اینترنت ایمن باشید.

مهمترین مزیت استفاده از VPN این است که برخی سرویس های VPN نیز تا آنجا که تماشای محتوا دارند امکانات گسترده ای را باز می کنند. به عنوان مثال ، هولو در خارج از ایالات متحده کار نمی کند ، اما با PrivateVPN می توانید هولو را در انگلستان و هر جای دیگر برای آن موضوع کار کنید.

اینگونه است که چگونه می توانید از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنید

برای محافظت کامل در اینترنت تا آنجا که حریم شخصی از طریق رایانه یا تلفن تقریبا غیرممکن است ، با این گفته ، این پست در مورد چگونگی محافظت از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین ، خطر محافظت نکردن در اینترنت را به حداقل می رساند..

آیا می خواهید نکاتی بیشتر درباره موضوع چگونگی محافظت از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین ، از طریق پست مانند این ، پستی درباره عدم امنیت Wi-Fi رایگان یا چگونگی انسداد سرگرمی در کشور خود ، بخواهید؟ برای این کار حتماً وبلاگ ما را بررسی کنید!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me