آیا دیزنی پلاس به انگلیس می آید و آیا ارزش آن را دارد؟

آیا دیزنی پلاس به انگلیس می آید و آیا ارزش آن را دارد؟

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-05-10 16:38:07 در سرگرمی


بشنو دیزنی پلاس و هیجان زده شدی؟ بنابراین تا زمانی که ما شنیدیم که به هیچ وجه در اروپا راه اندازی نمی شود. آیا اصلاً دیزنی پلاس به انگلستان می آید؟ در این مقاله ، متوجه خواهیم شد که چرا دیزنی بلافاصله در خارج از ایالات متحده راه اندازی نمی کند و به همین دلیل آیا ارزش دیزنی پلاس ارزش این کار را دارد و چگونه می تواند قبل از عرضه در انگلستان در انگلستان کار کند؟.

پاسخ کوتاه آیا "دیزنی پلاس به انگلیس می آید؟"

این است. فقط در سال 2019. ممکن است در سال 2020 در انگلستان ظاهر شود اگرچه 2021 یک سناریوی بسیار واقع بینانه است.

اکنون با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

پاسخ دقیق تر آیا "دیزنی پلاس به انگلیس می آید؟"

راه‌اندازی یک پلتفرم ، این سرویس مشتری ، سرور یا تبلیغات است ، منابع زیادی را به خود اختصاص می دهد. هیچ سکوی اصلی پخش جریان در همه جا با هم شروع نشده است. خواه Netflix یا DAZN باشد. راه‌اندازی در یک بازار و تمرکز روی رشد اولین آنها یک استراتژی بسیار بهتر از تلاش برای انجام همه کارها به طور همزمان است. و این از WOW AIR ، هواپیمایی است که سعی در انجام یکباره بیش از حد و سقوط در اوایل سال جاری داشت.

بعضی از سیستم عامل ها مانند Hulu (گرچه ما راهنمایی هایی در مورد چگونگی کار Hulu در انگلستان انجام دادیم) هرگز در انگلستان راه اندازی نشده است ، بنابراین شاید هنگام جستجو برای "آیا دیزنی پلاس به انگلستان می آید" شما همچنین گمان می کردید که اصلاً چنین نخواهد شد. . با این حال ، اینگونه است.

ما می دانیم که به دلیل اینکه دیزنی یکی از مارک های شناخته شده در سراسر جهان است که در سراسر کره زمین قابل دسترسی است و دیزنی می داند که اگر فرصتی بدست آورند ، مردم ثبت نام می کنند. دیزنی همچنین ارزش فوق العاده ای از جریان را می داند. و در حالی که ممکن است کسی بگوید که آمازون همچنین یک شرکت بزرگ است و آمازون پرایم در همه جا در دسترس نیست ، آمازون بیشتر محتوای خود را در اختیار ندارد. دیزنی می کند. و این هم یکی از دلایلی است که باعث می شود دیزنی پلاس ارزش آن را داشته باشد.

هنگامی که دیزنی پلاس در انگلستان راه اندازی کرد که ما گمان می کنیم مکانی دوم یا سوم باشد که دیزنی پلاس در آن راه اندازی می کند ، با جریان محتوای آن مشکلی نخواهد داشت زیرا این شرکت را به شرکت هایی مانند مارول ، نشنال جئوگرافیک ، فاکس قرن بیستم ، فاکس ، و لوکاسفیلم. و اگر هیچ کس نتواند مانع از پخش محتوای شما به دلیل مسائل صحیح شود ، گسترش به کشورهای دیگر را بسیار آسان می کند. لازم به ذکر نیست که دیزنی خود دارای یک کتابخانه گسترده از محتوا است.

آیا دیزنی پلاس هنگام آمدن به انگلیس ارزش آن را خواهد داشت

قبلاً خاطرنشان كردیم كه دیزنی مشكلی با پخش محتوا كه در ایالات متحده ، انگلیس در دسترس است ، نخواهد بود ، به دلیل اینكه صاحب تمام مطالب موجود در آن است نه فقط پرداخت هزینه برای جریان آن را.

اما آیا دیزنی پلاس ارزش آن را دارد؟ یا باید به Netflix بچسبید?

Avengers: Endgame در دسامبر سال 2019 به صورت انحصاری دیزنی پلاس خواهد بود. تقریباً همه عاشق مارول هستند ، و اگر نمی خواهید Endgame را در سینماها ببینید ، تنها گزینه شما دیزنی پلاس خواهد بود. این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که سایر فیلم هایی که قرار است توسط شرکت های متعلق به دیزنی منتشر شوند ، از جمله آواتار 2 ، آواتار 3 ، آواتار 4 و آواتار 5 با آواتار 2 که هم اکنون در حال کار هستند..

نتفلیکس فیلمهای بسیار خوبی را ارائه می دهد اما فیلم هایی که از آن برخوردار است یا می تواند به ندرت با کیفیت مارول یا فاکس قرن بیست و یکم رقابت کند. ناگفته نماند که تولیداتی مانند Simpsons و Family Guy متعلق به فاکس است.

دیزنی نیز در حال کار بر روی سریال اصلی با یک سری اسپین آف جنگ ستارگان است.

آه ، و آیا ما اشاره کردیم که همه اینها با قیمت 6.99 دلار در می آید که احتمالاً 6.99 پوند در انگلیس خواهد بود وقتی دیزنی بعلاوه در انگلیس راه اندازی شد که به مراتب مقرون به صرفه تر از Netflix است.?

ما این را می گوییم ، اگر دیزنی پلاس فقط از محتویات دیزنی تشکیل شده باشد ، توصیه کردن آن دشوار خواهد بود. اما از آنجا که دیزنی همچنین متعلق به 20th Century Fox است که فیلمهای باورنکردنی بسیاری مانند آواتار ذکر شده ، مارول ، فاکس و National Geographic را ذکر کرده است ، دیزنی محتوای گسترده ای از مطالب را برای شما ارائه می دهد. در سطح بسیار بالایی از کیفیت و شاید نقطه فروش عمده این همه این باشد که شما با بیشتر مطالبی که به سیستم عامل می آیند آشنا هستید.

شما سؤال کردید که آیا دیزنی پلاس به انگلستان می آید و ما پاسخ دادیم که هنوز ، هنوز راهی وجود دارد که دیزنی پلاس در انگلستان یا هر جای دیگر برای آن موضوع کار کند..

قبل از آمدن دیزنی پلاس به انگلستان ، چگونه می توان دیزنی پلاس را در انگلستان کار کرد

این یک روند نسبتاً ساده است.

برای تماشای دیزنی پلاس در انگلیس ، باید دیزنی را به این فکر کنید که در آمریکا هستید.

و شما این کار را با استفاده از VPN انجام می دهید.

سرویس های VPN با رمزگذاری کارهایی که انجام می دهید ، اما از همه مهمتر در مورد شما ، از حریم خصوصی شما در اینترنت محافظت می کنند ، به شما امکان می دهند مکان خود را بدون حرکت تغییر دهید. در این مورد برای حضور در ایالات متحده است.

نکته اصلی ساختن دیزنی پلاس ، دستیابی به VPN مناسب است. درست مانند DAZN و Hulu ، فقط استفاده از VPN کافی نیست زیرا خدماتی مانند دیزنی از خدمات VPN آگاه هستند و از کار آنها جلوگیری می کند. هنگامی که دیزنی پلاس در ایالات متحده خارج است ، با اتصال به سرور PrivateVPN مناسب می توانید دیزنی پلاس را در انگلستان مشاهده کنید..

با PrivateVPN ، شما همچنین می توانید از DAZN ، Hulu ، و بیشترین مناطق ممکن Netflix استفاده کنید ، با راهنماهای مربوط به همه آنها در وبلاگ ما.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me