آیا دیزنی پلاس خارج از ایالات متحده است و آیا ارزش آن را دارد؟

آیا دیزنی پلاس خارج از ایالات متحده است و آیا ارزش آن را دارد؟

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-05-10 17:14:41 در سرگرمی


شما شنیده اید که دیزنی پلاس در حال آمدن است ، اما به موارد معمولی سرگرمی در خارج از ایالات متحده پرداخته است و می خواهید بدانید آیا دیزنی پلاس هنگام راه اندازی خارج از ایالات متحده است و آیا ارزش آن را دارد؟?

پاسخ به "آیا دیزنی پلاس در خارج از ایالات متحده است" پیچیده است

ما اینگونه خواهیم کرد دیزنی پلاس در خارج از ایالات متحده است. این تقریباً مشخص است به جای اینکه "آیا دیزنی پلاس در خارج از ایالات متحده است" سؤال بزرگی که باید بپرسید این است که کجا و کجاست.

بر خلاف سایر سیستم عامل ها ، دیزنی محدود به حدی نیست که بتواند محتوای خود را نشان دهد که در مورد بخشی از آن صحبت خواهیم کرد که ارزش دیزنی پلاس است ، اما هیچ پلتفرم جریان اصلی تا کنون در بسیاری از کشورها به طور همزمان راه اندازی نشده است. و به این دلیل است که در وهله اول منابع و آمادگی عظیمی برای راه اندازی در یک کشور وجود دارد ، هرگز به یک دسته فکر نکنید..

بنابراین ، بله ، دیزنی در هنگام راه اندازی در سراسر جهان بسیاری از فرصت ها را دارد ، اما به زودی اتفاق نمی افتد. اگرچه نگران نباشید ، ما در این مقاله راهی را برای کار کردن دیزنی پلاس در خارج از ایالات متحده در این مقاله به شما نشان می دهیم..

آیا دیزنی پلاس ارزشش را دارد?

هر کسی هر از گاهی دوست دارد کمی دیزنی را دوست داشته باشد ، اما آیا ارزش دریافت دیزنی پلاس برای آن را دارد؟ ببینید ، این مسئله ، فقط فیلم های دیزنی نیستند.

اگر به این موضوع نگاه کنید که دیزنی در دو سال اخیر چه کاری انجام داده است ، می توانید به سرعت مشاهده کنید که دیزنی در 2 صحنه بعدی کارهای بسیار چشمگیری را پشت صحنه انجام داده است که ممکن است آن را به عنوان بالاترین سکوی جریان در جهان معرفی کند. -3 سال.

ببینید ، دیزنی وقتی صحبت از محتوا می شود ، روشی کاملاً متفاوت از Netflix گرفته است. در حالی که Netflix حقوق محتوا را خریداری می کند ، با دوست داشتن CW همکاری می کند و محتوای خود را ایجاد می کند ، دیزنی هیچ کاری از این قبیل نکرده است ، منهای آخر.

دیزنی به جای خرید حق فیلم و نمایش ، اقدام به خرید شرکت هایی با حقوق و فیلم و نمایش می کند.

در مارس سال 2019 ، دیزنی مالکیت فاکس قرن بیستم را به پایان رساند. بله ، استودیویی که امثال آواتار ، عصر یخبندان ، ایکس مردانه و بسیاری فیلمهای شگفت انگیز دیگر را ساخت که ما حتی قصد ساخت لیست را هم نداریم. در صورت تمایل برای دیدن در ویکی پدیا است.

این معامله 71.3 میلیارد دلار هزینه داشت و شامل National Geography ، FX و Fox نیز بود. همچنین به دیزنی 30٪ مالکیت در هولو داده بود.

فاکس امثال Simpsons ، Family Guy ، Empire ، Hell's Kitchen ، Prison Break و موارد دیگر را ایجاد می کند.

در سال 2009 ، دیزنی مارول را نیز که همه دوستش داریم ، به دست آورد. در سال 2012 دیزنی لوکاسفیلم را مجدداً راه اندازی جنگ ستارگان را به دست آورد و اکنون یک برنامه تلویزیونی در جهان جنگ ستارگان به زودی آغاز خواهد شد.

از دیدگاه دیزنی پلاس که ارزش آن را دارد ، به زودی بزرگترین رقیب Netflix خواهد بود. امثال آمازون ممکن است پول زیادی برای ایجاد نمایش داشته باشند و ممکن است از حق ارباب حلقه ها برخوردار باشد ، اما دیزنی بلافاصله به کتابخانه عظیم دیزنی ، کتابخانه عظیم قرن بیستم و فاکس ، کتابخانه مارول ، احتمالاً برخی از آنها دسترسی خواهد داشت. کتابخانه Hulu و البته کتابخانه National Geographic. در عین حال ، همچنین محتواهایی مانند نمایش تلویزیونی Spin-off Star Wars را که قبلاً ذکر شد ، ایجاد می کند.

و همه اینها نصف قیمت نتفلیکس است.

احتمالاً شما را هیجان زده کرده است ، ها؟ شما به اینجا آمدید و خواستید بدانید که دیزنی پلاس در خارج از ایالات متحده است و آیا ارزش آن را دارد ، و صادقانه بگویم ، ما احتمالاً شما را از این سکوی بسیار هیجان زده تر از آن چیزی دانستیم که فکر می کنید باشید. ما همچنین گفتیم که به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از دیزنی پلاس در خارج از ایالات متحده استفاده کنید ، و ما دروغ نگفتیم.

در اینجا کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا بدانید که دیزنی پلاس خارج از ما است

از VPN استفاده کنید.

این امر در مورد هر بستر دیگری که می خواهید خارج از ایالات متحده یا ایالات متحده آمریکا را لغو انسداد کنید ، اعمال می شود. ما در مورد چگونگی استفاده از Hulu در کانادا ، نحوه تماشای Hulu در انگلستان ، نحوه تنظیم DAZN در خارج از کانادا ، DAZN ایتالیایی ، DAZN آمریکایی ، چگونگی رفع انسداد iPlayer BBC در ایالات متحده و موارد دیگر در وبلاگ خود نوشتیم. و در حالی که مراحل در برخی سیستم عامل ها متفاوت است (از این رو ما این راهنماها را می سازیم) ، استفاده از VPN کلید رفع انسداد هر پلتفرم سرگرمی است ، با همان کاربرد در دیزنی پلاس.

خدمات VPN به شما امکان می دهد موقعیت مکانی خود را تغییر دهید تا جایی که در آن هستید باشید. در این مورد ، شما می توانید بدون حضور در آمریکا در آمریکا باشید.

عاملی که تعیین خواهد کرد که آیا می توانید دیزنی پلاس را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید؟ سرویس VPN که استفاده می کنید.

دیزنی می داند که خدمات VPN وجود دارد. و به همین دلیل ، اقدامات احتیاطی صورت می گیرد که منجر به نیاز به سرورهای لازم برای سیستم عامل های خاص می شود. به عنوان مثال ، در حالی که صدها سرویس VPN در آنجا وجود دارد ، PrivateVPN یکی از معدودی است که با DAZN کار می کند ، و همین مورد در مورد دیزنی پلاس نیز صدق می کند..

تا زمانی که دیزنی پلاس به خارج از آمریکا بیاید ، اگر می خواهید از دیزنی پلاس استفاده کنید ، باید از VPN استفاده کنید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me