چه موقع دیزنی پلاس به کانادا می آید

چه موقع دیزنی پلاس به کانادا می آید

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-06-01 17:16:18 در سرگرمی


شما ممکن است این مورد را جستجو کرده باشید که کی دیزنی پلاس به کانادا می آید و احتمالاً دچار سردرگمی می شوید زیرا پاسخهای داده شده غالباً مخالف یکدیگر هستند. برخی از سایت ها گفتند که "با توجه به مشارکت منطقه ای" آمریکای شمالی "شرط امنی است." با این وجود ، هر کسی که مجبور بود به جستجوی چگونگی راه اندازی هولو در کانادا بپردازد ، می داند که آمریکای شمالی تمایل دارد فقط در ایالات متحده اعمال شود. با این حال ، مطمئناً دیزنی پلاس به کانادا می آید و ما توضیح خواهیم داد که چرا و چه زمانی در زیر است.

چرا و چه زمانی دیزنی پلاس به کانادا می آید?

خدمات زیادی در سراسر جهان وجود دارد که گمان می رود در کانادا باشد اما هرگز آنرا انجام نداده است. هولو بزرگترین نمونه آن است. با وجود تعداد بیشماری از مقالات طعمه کلیک که ادعا می کنند چنین است ، هرگز چنین نکرد.

اما اگر شما می خواستید دیزنی پلاس را با سایر سرویس های جریان در خارج مقایسه کنید ، به راحتی می توانید تفاوت را بگویید. دیزنی برخلاف سایر سیستم عامل ها ، هیچ هزینه ای برای دریافت حق پخش در نمایش نمی دهد. این شرکتهایی را خریداری می کند که دارای حقوقی هستند. خواه این مارول باشد ، نشنال جئوگرافیک ، فاکس قرن بیستم یا لوکاسفیلم.

و این بدان معناست که به محض انقضای برخی از قراردادهایی که دیزنی به شرکت ها می دهد تا بتوانند محتوای خود را برای پخش جریانی محتوا انجام دهند ، می توانند هر فیلم یا نمایشگاهی را که در کتابخانه گسترده خود دارند ، در هر کشوری نشان دهند..

اگر تعجب می کنید که دیزنی پلاس کی به کانادا می آید ، اکنون نمی توانیم به شما بگوییم کی. اما آنچه می توانیم به شما بگوییم برخلاف هولو ، دیزنی پلاس مطمئناً آن را به كانادا خواهد رساند ، و دلیل این امر آن چیزی است كه ما درمورد آنها از حق مطالب در سراسر دنیا به دلیل دارا بودن محتوا به جای پرداخت حقوق برای آنها گفتیم..

دیزنی پلاس به احتمال زیاد تا به امروز تقریباً نمی شود...

2020 زودترین اما به احتمال زیاد تا سال 2021.

این عالی خواهد بود ، اما با توجه به تنوع مطالبی که با آن همراه هستید ، صبر کنید تا یک یا دو سال برای تماشای فیلم های مورد علاقه خود Marvel در خارج از یک سینما ایده آل نباشید.

قبل از آمدن دیزنی پلاس به کانادا چه کاری می توانید انجام دهید تا به هر حال بتوانید به آن دسترسی داشته باشید?

شما می توانید دیزنی پلاس را به این فکر کنید که در ایالات متحده هستید. درست مانند هولو که بارها در این وبلاگ قرار داده ایم.

و شما این کار را با استفاده از VPN انجام می دهید.

خدمات VPN به شما امکان می دهد موقعیت مکانی خود را در اینترنت تغییر دهید ، به این معنی که می توانید در حالی که تماشای Netflix ، Hulu و اکنون دیزنی پلاس در کانادا هستید..

اگر از خدمات VPN آگاه هستید ، می دانید که اگر تعداد بسیاری از افراد آنجا وجود داشته باشند ، با برخی از آنها با هزاران سرور همراه باشید ، اگر به دنبال سرگرمی هستید ، همه به خوبی نیستند. به همین دلیل PrivateVPN ضمن داشتن چندین هزار سرور کمتر از برخی از مارک های شناخته شده ترین سرورهای Netflix را پشتیبانی می کند.

هر VPN با دیزنی پلاس کار نخواهد کرد و اگر مراحل ثبت نام پیچیده باشد ، در حدود زمان انتشار در وبلاگ ما قرار خواهیم گرفت ، اما اگر یک مورد وجود دارد که می دانیم ، این است که PrivateVPN دقیقاً مانند آن کار می کند با دیزنی پلاس کار می کند. با تمام خدمات دیگری که مردم به آن اهمیت می دهند مانند DAZN و Hulu.

و تا آن زمان ، شاید با خواندن راهنمای ما در مورد آن ، به هولو بپیوندید.

آیا دیزنی پلاس وقتی به کانادا می آید ارزشش را دارد?

نکته جالب در مورد داشتن دیزنی تمام مطالبی که پخش می شود این است که می تواند آن را تقریبا در همه جا نشان دهد که بلافاصله آن را بیشتر از امثال Netflix قرار می دهد که تا زمان خروج از ایالات متحده عالی است (یا اگر از PrivateVPN استفاده نمی کنید) عالی است. ) اما با توجه به اینکه از دیزنی است ، محتوا ارزش آن را خواهد داشت?

کاملا. دیزنی پلاس قرار نیست فقط شامل کارهای دیزنی باشد. از آنجا که دیزنی صاحب این شرکت ها است ، تمام فیلم های لوکاسفیلم و مارول به آنجا می روند. با تمام مطالب Fox مشابه ، با فاکس ایجاد امثال Family Guy و The Simpsons. همه فیلم های آینده آواتار نیز در آنجا حضور خواهند داشت, و این فقط نوک کوه یخ و حتی تمام آن نکته نیست.

و بهترین چیز? دیزنی پلاس ارزان تر از Netflix خواهد بود.

P.S. اکنون هولو متعلق به دیزنی است. معنی الان چیست؟ ما مطمئن نیستیم ، اما مطمئناً دیزنی در حال انجام حرکات بزرگی است ، هیجان انگیز است زیرا Netflix را مجبور به خلاقیت می کند ، به خصوص با توجه به قیمت دیزنی پلاس. همچنین این بدان معناست که شما می توانید بیش از آنچه انتظار دارید انتظار داشته باشید که نوعی معامله برای دو سرویس ارائه شود.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me