نحوه هک کردن یک هتل هتل برای تماشای نتفلیکس ، آمازون پرایم ، هولو و دیگران

نحوه هک کردن یک هتل هتل برای تماشای نتفلیکس ، آمازون پرایم ، هولو و دیگران

توسط PrivateVPN، 2018-09-16 10:27:31 در سرگرمی


شما در یک هتل شیطانی هستید که نمی خواهید شما همیشه تماشای آنچه می خواهید را تماشا کنید و می خواهید بدانید که چگونه یک هتل هتل را هک کنید تا Netflix ، Amazon Prime ، Hulu ، BBC یا هر آنچه را که تماشا می کنید تماشا کنید?

ساده است.

همچنین ساده نیست.

هر هتل متفاوت است. آنها ممکن است از یک تلویزیون متفاوت استفاده کنند و ممکن است از روشهای مختلفی برای مسدود کردن دسترسی استفاده کنند. و از آنجا که آنها تمام این تلاش ها را پشت سر گذاشتند ، در اکثر موارد ، کار آسانی نخواهد بود.

ساده ترین روش برای هک کردن یک هتل هتل برای تماشای نتفلیکس و غیره?

راحت ترین کار برای هتل ، بلوک دکمه ها یا دسترسی به ویژگی های خاص است.

یک هتل ممکن است فشار دادن دکمه ای است که به شما امکان می دهد برنامه Netflix را باز کنید یا ممکن است ویژگی هایی را به شما امکان دهد که بین برنامه ها جابجا شوید مخفی شود..

راه حل? تنظیم مجدد کارخانه. تنظیم مجدد کارخانه اغلب مسئله را از بین می برد.

چگونه آن را انجام دهید?

شما باید آنرا Google کنید.

بسیاری از سازندگان تلویزیون وجود دارند. مدل های تلویزیونی زیادی وجود دارد. برای اینکه بگوییم چگونه می توان هر تلویزیون را مجدداً تنظیم مجدد کرد ، چندین ماه زمان نیاز داریم.

خوشبختانه به شرطی که از مدل تلویزیون مورد استفاده خود مطلع شوید و یک جستجوی Google را انجام دهید ، می دانید که چگونه این کار را انجام دهید.

با این حال ، برخی هتل ها حتی اقدامات بعدی انجام می دهند و تنظیم مجدد تلویزیون عملاً غیرممکن است.

و این یک استفاده کاملاً مضحک از یک تلویزیون هوشمند است. چرا هدر دادن پول روی آن بچه ها?

برای افرادی که در هتل ها هستند و برای افرادی که نمی خواهند همه این مشکلات را برای هک کردن تلویزیون هتل هربار مراجعه به هتل به منظور تماشای نتفلیکس ، آمازون پرایم و بقیه انجام دهند ، راه حل بهتری داریم.

راه حلی با یک راه حل حتی بیشتر که به شما امکان می دهد بدون در نظر گرفتن تلویزیون در خانه ، حتی بیشتر از هر زمان دیگری نیز مطالب تماشا کنند.

به جای هک کردن یک تلویزیون هتل برای تماشای مطالب ، Stick Amazon TV TV را دریافت کنید

آمازون یک بازیگر بزرگ در صنعت سرگرمی است و Fire TV Stick آنها هر آنچه را که نیاز دارید تا آنجا که سرگرمی های تلویزیونی داشته باشد ارائه می دهد. یک Fire TV Stick حتی به شما امکان می دهد محتوایی را که حتی در کشور شما با یک تنظیم کوچک وجود ندارد ، تماشا کنید.

تنها کاری که برای ایجاد کار می کنید ، یک خروجی HDMI و یک سوکت در این نزدیکی هست تا بتوانید از طریق کابل USB USB به آمازون آمازون TV TV وصل شوید. خودشه. با این کار ، شما می توانید یک تلویزیون هتل را هک کنید تا Netflix ، Amazon Prime ، Hulu و دیگران را تماشا کنید بدون اینکه کاری بیشتر از اتصال دستگاه انجام دهید.

این برنامه توسط Amazon Appstore ساخته شده است که دارای برنامه های اندرویدی است به معنی این امکان وجود دارد که برنامه هایی از همه نوع را بر روی آن نصب کنید..

اوه ، و شما اغلب می توانید Fire TV Stick را با قیمت کمتر از 50 دلار دریافت کنید. برای واقعیت های زیر 40 دلار.

به جز ، اگر در هتلی در کشور هستید که از یک برنامه خاص پشتیبانی نمی کند یا در کشوری زندگی می کنید که از یک برنامه یا خدمات خاصی پشتیبانی نمی کند ، ممکن است نتوانید از همه ویژگی های Amazon Fire TV Stick لذت ببرید. . در حقیقت ، هیچ کس نمی تواند از همه ویژگی های آن لذت ببرد زیرا هر کشوری حد و مرز خاصی دارد به خصوص وقتی در دسترس بودن محتوا باشد. صرف نظر از اینکه از Fire TV Stick استفاده می کنید یا خیر.

تفاوت بین امثال Fire TV Stick و امثال Chromecast چیست؟ اینکه Fire TV Stick به شما امکان می دهد این مشکل را حل کنید تا بتوانید به تمام مطالبی که می خواهید دسترسی داشته باشید دسترسی پیدا کنید.

چرا باید به عنوان مثال از ایالات متحده به سوئد پرواز کنید تا متوجه شوید که Netflix سوئدی تنها بخشی از نمایش ها و فیلم های موجود در آمریکا را ارائه می دهد و این که حتی اگر تلویزیون هتلی را هک کرده اید ، هنوز هم مثل همه چیز نیست. نمی توانید آن برنامه تلویزیونی را که می خواهید تماشا کنید ، تماشا کنید?

نحوه تهیه همه محتوا در Fire TV Stick

می توانید برای تماشای Netflix و امثال آن ها یک هتل هتل را هک کنید ، اما این فقط به هر زمان و تحقیق بیش از حد نیاز دارد.

در آتش تلویزیون استیک؟ این یک راه حل ساده است.

شما یک سرویس VPN نصب می کنید.

سرویس VPN یک شبکه خصوصی مجازی است. اینها بسیار پیچیده هستند و ویژگی های زیادی دارند ، اما همه آنها به دو ویژگی اصلی یعنی رمزگذاری و امکان تغییر مکان بدون جابجایی کاهش می یابند..

خدمات PrivateVPN ما؟ به معنای این است که می توانید برنامه ما را مانند همه برنامه های موجود در Fire TV Stick بارگیری کنید.

و این بسیار بهتر از آن است که برای تماشای Netflix و بقیه یک هتل هتل هک کنید. درست?

پس از برنامه ما ، به سرور کشور مورد نظر برای دسترسی به آن متصل شوید ، و این همان است.

می توانید به آنچه می خواهید تماشا کنید و به آنها دسترسی پیدا کنید.

چند نکته برای حفظ ذهنیت

هر سرور با خدمتی که می خواهید استفاده کنید کار نمی کند. نتفلیکس؟ با توجه به فشار دارندگان مناسب نمایش ها و فیلم های خاص ، Netflix تلاش می کند تا سرورهای VPN را کاهش دهد.. با این وجود ما همچنین از تلاش خود در جهت حفظ عملکرد آنها ، به عنوان مشتریانی که ارزش این را دارند که به جای داشتن سرور VPN که تقریباً با همه موارد کار می کند ، ارزش تماشای نمایشهای خود را دارند..


راهنمای ما در مورد Netflix به شما این امکان را می دهد تا در مورد کشورهایی که با امثال Netflix کار می کنند ، بدانید ، اما تا آنجا که امثال ایالات متحده و انگلیس می روند ، هر زمان که سرور کار خود را متوقف کند ، در برنامه ما از آن مطلع خواهید شد.

اوه ، و بسته به اینکه در هنگام ثبت نام چه کشوری را تنظیم کنید ، ممکن است به همه برنامه ها دسترسی نداشته باشید. به عنوان مثال ، هولو در خارج از فروشگاه اینترنتی آمازون آمریکایی موجود نیست بلکه در وهله اول استفاده از آن آسان است. توصیه می کنیم حتما راهنمای خود را در مورد آن بخوانید! هک کردن یک تلویزیون در هتل نسبت به تنظیم Hulu بسیار آسان است. مطمئنا همینطوره!

برای نصب برنامه ای که در کشور شما موجود نیست ، اگر این آیتم در سراسر جهان در دسترس نباشد ، باید به Appstore Amazon آن کشور متصل شوید. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، روی پیوند "مدیریت محتوا و دستگاه های خود" که اخیراً تهیه کرده ایم ، کلیک کرده و کلیک کنید تنظیمات به دنبال تنظیمات کشور و تغییر دادن. البته در این صورت باید مکان خود را به همراه آدرس خود تغییر دهید. بهتر است از یک ژنراتور آدرس برای آن قسمت استفاده کنید! فقط یکی را در Google جستجو کنید!

پس از انجام این کار ، دفعه دیگر که Fire TV Stick خود را روشن می کنید ، از شما خواسته می شود جزئیات حساب خود را ارائه دهید ، و این همان است. بهتر است هنگام انجام این کار به یک VPN وصل شوید.

برای هک کردن تلویزیون هتل یا استفاده از Fire TV Stick?

برای هک کردن تلویزیون هتل یا استفاده از Fire TV Stick? شما باید Fire TV Stick را بخرید ، مطمئناً ، اما پس از انجام این کار ، این برای همیشه است. آنجاست. کار می کند. همه برنامه های شما در همان جا تا زمانی که به Wi-Fi متصل هستید.

منتظر چی هستی؟ هم اکنون به ما بپیوندید ، و از زحمت برخورد با تلویزیون های هتل و محدودیت های آنها جلوگیری کنید ، دلیل این امر به دلیل نبود تلویزیون هوشمند ، محدود تلویزیون هوشمند محدود ، یا مسدود کردن تلویزیون هوشمند است..

مگر اینکه بخواهید مبارزه کنید. پس به ما ملحق نشو.

اوه ، و اگر تلویزیون شما در هتل شما محدود است ، یک بررسی بد را ترک کنید! بیایید پایان این جنون!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me