چگونه بلافاصله فیس بوک را مسدود کنیم

چگونه بلافاصله فیس بوک را مسدود کنیم

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-05-30 09:34:36 در سرگرمی


من از دو سال پیش فیس بوک را ترک کردم. افرادی مانند من وجود دارند ، و سپس افرادی نیز وجود دارند که می خواهند بدانند چگونه بلافاصله فیسبوک را مسدود کنند. این که آیا فیس بوک آنها به دلیل فیلتر وب در مدرسه مسدود شده است یا اینکه به یک اپراتور تلفن همراه وصل شده اند یا دلیل این مساله است که فیس بوک توسط دولت یک کشور مسدود شده است.

دلیل؟ مهم نیست مهم این است که شما می خواهید فیس بوک را هنگام مسدود کردن از حالت مسدود کنید و بدون توجه به اینکه توسط یک مدرسه یا دولت مسدود شده است ، این امکان وجود دارد که کاملاً امکان پذیر باشد.

قبل از رفع انسداد آنچه باید در مورد فیس بوک بدانید

احتمالاً می خواهید از فیس بوک استفاده کنید زیرا آن را ابزاری عالی برای ارتباطات می دانید. و همینطور است اما آگاه باشید. فیس بوک دارای نقص های مهم حریم خصوصی است که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم. چند هفته بعد فیس بوک حداقل همه چیز را بهتر توضیح می دهد.

اما دلیل واقعی چرا باید در مورد اینکه آیا فیس بوک برای شما مناسب است فکر کنید این است فیس بوک مانند این منبع بزرگ خبر است. و اخبار دوست دارند منفی باشند زیرا آنها بیشتر کشش می گیرند. به جز ، وقتی اخبار را می خوانید و می خوانید ، در فیس بوک انتخاب می کنید ، انتخابی ندارید ، و به همین دلیل ، تقریباً 24/7 است. سقوط هواپیما. تیراندازی با دیدن همه اینها در تمام مدت ، تأثیر زیادی در زندگی شما خواهد گذاشت.

اگر با مشکلات روبرو هستید ، به این فکر کنید که آیا فیس بوک برای شما مناسب است یا خیر. وبلاگ ما درباره دسترسی به سایتهای دیگر که ممکن است در کشور شما مسدود شوند ، محتوا دارد. شاید این موارد برای شما بهتر باشد. به عنوان مثال تلگرام.

و اگر عالی باشد ، بدون شک ابزاری عالی برای برقراری ارتباط است. مگر اینکه شما در امثال چین زندگی کنید و بقیه خانواده شما در ایالات متحده زندگی می کنند ، زیرا فیس بوک در چین مسدود شده است و ساخت فناوری که به معنای کمک به ارتباطات کاملاً بی فایده است.

مسدود کردن فیس بوک وقتی که توسط دولت مسدود نشده است

کار ، مدرسه ، کتابخانه ، ارائه دهنده اینترنت شما و غیره. اگر می خواهید فیس بوک را از حالت مسدود شدن توسط دولت مسدود کنید ، این روند بسیار بهتر است.

بیایید توضیح دهیم.

به منظور انسداد فیس بوک هنگامی که توسط دولت مسدود نشده است, شما باید به مدرسه یا ارائه دهنده اینترنت یا هر آنچه یا هر کسی که فیس بوک یا هر سایتی را در این مورد مسدود می کند ، فکر کنید که به آن دسترسی ندارید.

چطوری این کار را انجام میدهی?

خوب ، شما نمی توانید به امثال ارائه دهنده اینترنت خود بگویید که به جای آن به فیس بوک دسترسی ندارید بلکه به سایت دیگری دسترسی پیدا می کنید ، اما می توانید آنچه را که به آن دسترسی دارید مانند هر مزاحم مسدود کننده باشد.

اگر چیزی به نظر می رسد "مزخرف" است ، پس فیس بوک نیست.

و این همان چیزی است که شما نیاز دارید.

اگر کسی نداند که به آن دسترسی دارید فیس بوک را نمی توان مسدود کرد.

و این چیزی است که یک VPN به عنوان یک شبکه خصوصی مجازی نیز شناخته می شود.

شما مشتری PrivateVPN ما را به دنبال اتصال به یکی از سرورهای ما بارگیری می کنید و هر کاری که در اینترنت انجام می دهید با رمزگذاری 256 بیتی رمزگذاری می شود.

اما دلیل عدم انسداد فیس بوک در هنگام مسدود شدن توسط دولت ساده تر این است که می توانید با خدمات ما به یک سرور در کشور خود وصل شوید. ما سرورها را در 56 مکان ارائه می دهیم اما برای اطمینان از اینکه کشور شما در آن قرار دارد ، این لیست را بررسی کنید.

هنگامی که به یک سرور در کشور خود وصل می شوید ، می توانید به همه موارد موجود در کشور خود دسترسی پیدا کنید.

اگر به یک سرور در کشور خود وصل نمی شوید ، ممکن است بسته به اینکه به سرور وصل شوید به محتوای بیشتری یا کمتر دسترسی داشته باشید.

مسدود کردن فیس بوک هنگامی که توسط دولت مسدود شده است

این مسئله در چین است. این مسئله در ایران است. و نه فقط آن.

اگر می خواهید فیس بوک را هنگام مسدود شدن توسط دولت از حالت مسدود کنید ، باید در یک کشور که فیس بوک را مسدود نمی کند ، به یک سرور VPN وصل شوید. و این یک لیست بزرگ از کشورها است ، بنابراین شما با آن مشکلی نخواهید داشت.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، اتصال به سرور در یک کشور دیگر ممکن است محتوای کمتری را در اختیار شما قرار دهد. اما وقتی صحبت از کشورهایی می شود که فیس بوک مسدود شده است ، تقریباً مطمئناً محتوای بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

چگونه PrivateVPN را نصب می کنید?

شما بر روی دکمه Buy در سمت راست بالای صفحه کلیک کرده و پس از طی کردن مراحل ثبت نام 30 ثانیه ما که با سیاست بازپرداخت 30 روزه همراه است. اگر فیس بوک برای شما کار نکند ، در صورت درخواست آن ظرف 30 روز بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

بعد از داشتن حساب کاربری ، مشتری خود را بارگیری کرده و با اتصال به سرور در کشور خود یا خارج از کشور خود ، بسته به اینکه در کجا هستید و چه کسی یا چه کسی دسترسی Facebook شما را مسدود می کند ، با جزئیات خود ارتباط برقرار کنید..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me