نحوه استفاده از سایت های پورنو در انگلیس بدون نیاز به تأیید هویت شما

نحوه استفاده از سایت های پورنو در انگلیس بدون نیاز به تأیید هویت شما

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-05-07 16:16:13 در سرگرمی


این که آیا فکر می کنید سایت های پورنو برای جامعه سودمند هستند یا خیر ، بلوک پورنو انگلستان می تواند خسارت بیشتری به بار آورد تا به نفع جامعه انگلیس باشد که در ادامه درباره آنها صحبت خواهیم کرد ، و به دنبال راه حلی است که به شما امکان می دهد از سایت های پورنو در انگلستان استفاده کنید. در سال 2019 بدون نیاز به تأیید هویت خود.

چرا لازم نیست بدون نیاز به تأیید هویت خود ، به جستجوی چگونگی استفاده از سایت های پورنو در انگلستان بپردازید

این بلوک پورنو به منظور جلوگیری از دسترسی کودکان و نوجوانان به سایت های پورنو طراحی شده است ، اما درعوض این اتفاق منجر به این می شود که بزرگسالان هویت خود را از دست بدهند که منجر به پیوند بین شخص شخصی و تماشای کسی ، چقدر تماشای آن می شود و وقتی آنها آن را تماشا می کنند.

در دنیایی که بزرگترین شرکت های کره زمین نشت دارند.

از دیدگاه حریم خصوصی ، این یک مشکل گسترده است که می تواند و در نهایت شغلی ، روابط و دوستی ها را خراب کند..

در حال حاضر ، در حالی که آنچه در یک سایت پورنو مشاهده می شود می تواند به عنوان داده جمع آوری شود ، این داده ها به طور مستقیم با کسی در ارتباط نیست. در حال حاضر خواهد بود.

برای وخیم تر شدن این مشکل ، دولت انگلستان به سایت های پورنو اجازه می دهد در مورد سیستم مورد نظر خود تصمیم بگیرند كه یكی از سیستم هایی با نام MindGeek و متعلق به همان مردمی است كه صاحب برخی از محبوب ترین سایت های پورنو در این سیاره است. این مانند جمع آوری داده ها به نظر می رسد.

و سپس مسئله کارآیی آن سیستم در وهله اول وجود دارد. هیچ کشور بزرگی بدون سانسور بلوک پورنو ندارد. این امر استفاده از سایت های پورنو در انگلستان را در سال 2019 بدون اینکه بخواهید هویت خود را بررسی کنید که در زیر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد ، کار مسخره ای را آسان می کند.

نحوه استفاده از سایت های پورنو در انگلیس بدون نیاز به تأیید هویت شما

تنها آنچه شما نیاز دارید VPN است.

اگر می خواهید سیستم عامل هایی مانند Hulu یا DAZN را در انگلستان از حالت مسدود کنید ، پس از آن چیزها کمی پیچیده می شوند. هنگام استفاده از سایت های پورنو در انگلستان بدون نیاز به تأیید هویت شما ، همه چیز در ارتباط با کشوری است که بلوک پورنو نداشته باشد ، خواه ایرلند ، فرانسه ، سوئد یا هر منطقه دیگری در نزدیکی انگلیس باشد..

سوال برای برخی از این سوال خواهد بود که اگر VPN ارزش استفاده از سایت های پورنو در انگلستان را داشته باشد بدون اینکه هویت خود را تأیید کنید ، و برای آن ، خواهیم گفت که گزینه های دیگر این است که یا اصلاً از سایت های پورنو استفاده نکنید یا از آن استفاده کنید. یک VPN مگر اینکه با به اشتراک گذاشتن هویت خود در سایت های پورنو هر بار که به یک سایت پورنو مختلف دسترسی پیدا می کنید خوب نیست ، خطر نشت اطلاعات شما را افزایش می دهد. این انتخاب شماست.

اگر ما شما بودیم ، از منظر سرگرمی و استفاده کلی از اینترنت به آن نگاه خواهیم کرد. آیا قبلاً Netflix را تماشا می کنید؟ آیا می دانید که ایرلند بیشتر از محتوای انگلستان دارای محتوای Netflix آمریکایی است؟ انگلستان فقط 38.20٪ از نمایش های نتفلیکس آمریکایی و 34.53٪ فیلم های نتفلیکس آمریکایی را در اختیار دارد. این 1/3 از آنچه شما می توانید داشته باشید با همان قیمت است. با PrivateVPN می توانید با یک دکمه ، به Netflix ، ایرلندی Netflix و بسیاری موارد دیگر وصل شوید ، با PrivateVPN از بیشترین مناطق Netflix موجود در بازار پشتیبانی می کند..

ما همچنین از امثال Hulu ، DAZN ، HBO و تقریبا از همه سیستم عامل های سرگرمی که مایل به استفاده از آنها در انگلستان هستید ، پشتیبانی می کنیم اما به دلیل محدودیت مکان نمی توانید.

اگر درمورد اینکه آیا یک سرویس VPN ارزش استفاده از سایت های مستهجن در انگلستان را دارد یا این که آیا فقط باید ریسک کنید و هویت خود را تأیید کنید ، بحث می کنید ، در نهایت این به خود شما بستگی دارد. اما اگر عاشق سرگرمی هستید ، بستگی به خدمات خود ، بسته به نوع سرویس ، VPN مانند 2 در 1 ، 3 در 1 ، 4 در 1 یا 5 در 1 بستگی به تعداد سرویس های شما برای رفع انسداد و بستگی به تعداد خدمات دارد. شما می توانید از حالت انسداد استفاده کنید.

و اگر همیشه از Wi-Fi عمومی torrent کرده یا از آن استفاده می کنید ، سرویس های VPN همچنین تمام کارهایی را که در اینترنت انجام می دهید رمزگذاری می کنند و باعث می شود حریم شخصی کامل شود چیزی که شاید در مورد آن فکر کنید. ما در گذشته چندین پست در مورد تورنت در وبلاگ خود نوشتیم.

این نحوه استفاده از سایت های پورن در انگلستان بدون نیاز به تأیید هویت شما است

هنگامی که صحبت برای رفع انسداد سایت ها می شود ، آسانتر از انسداد سایت های پورنو در انگلستان نیست. دولت انگلستان فکر نکرده است که این امر به وجود آمده باشد ، و این سیستم باعث خسارت بیشتری خواهد شد تا سود آن ، و حتی بدون آن ، شکستن یکی از ساده ترین سیستم ها به دلیل وجود سرویس های VPN است و هیچ کس دیگری به دنبال پورنو نیست..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me