نحوه دور زدن فیلتر پورنو انگلستان (در همه دستگاه ها)

نحوه دور زدن فیلتر پورنو انگلستان (در همه دستگاه ها)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-05-07 15:12:12 در سرگرمی


بله ، روز فرا رسیده است. شما در جستجوی چگونگی دور زدن فیلتر پورنو انگلستان هستید. خوب! گزینه جایگزین داده های شما را برای تأیید اینکه 18 سال دارید هستید ارائه می دهد. آیا به خاطر دارید که داده ها نشت داده یا به اصطلاح در Facebook فاش می کنند? آیا می خواهید به سایت های پورن که قبلاً تمایل به تبلیغات زیادی دارند ، اطلاعات خود را ذخیره کرده و با خیال راحت آن را ذخیره کنید ، اعتماد کنید? تنها روشی که امنیت داده ها و حریم خصوصی شما به طور ایمن باشد این است که اگر کسی در وهله اول هیچکدام از داده های شما را نداشته باشد ، و این پست به شما کمک می کند تا فیلتر پورنو انگلستان را به شکلی که هیچ کس دیگری در آن نیست ، دور بزنید ، در تمام دستگاه ها چه در سیستم شما تلفن هوشمند یا لپ تاپ.

در اینجا چرا باید به دنبال چگونگی دور زدن فیلتر پورن بریتانیا و چرا راه حل دولت یک فاجعه باشید ، جستجو کنید

دلیل اینکه چرا از 15 ژوئیه سال 2019 ، باید تأیید کنید که بیش از 18 سال دارید که به یک سایت پورنو دسترسی پیدا کنید ، این است که دولت انگلستان ممنوعیت پورنو را که در چند سال گذشته در ساخت وجود داشته است ، اعمال کرده است. تأخیرهایی که انتظار می رود با توجه به چگونگی نقص قوانین و هنوز هم وجود داشته باشند.

چه چیزی شروع به کار / ممنوعیت پورنو کرد؟ مطالعات پیرامون نوجوانان / کودکانی که به تماشای پورن می پردازند که به طرز مختلف ناقص بوده اما به دلیل ماهیت "احساسی" خود توسط رسانه ها به اشتراک گذاشته شده اند..

این ایده ممکن است ساده به نظر برسد و ممکن است در ابتدا باعث نگرانی نشود ، تا زمانی که متوجه نشوید که خود دولت این فیلترهای پورنو را که مانع از پورنو در انگلیس نمی شود ، اعمال نمی کند. هر شرکتی مجبور است این كار را بطور خودكار انجام دهد ، چه سیستم خود را ایجاد كند یا از سیستم شخص ثالث استفاده كند.

MindGeek یکی از این سیستم هاست. برخی از محبوب ترین سایت های پورنو در این سیاره پشت آن قرار دارند. و این در نهایت به همین دلیل است که راه حل دولت یک فاجعه است. در دنیایی که شرکت ها به دلیل نقض حریم شخصی جریمه می شوند و همه از این مسئله نگران حریم شخصی هستند ، دولت انگلستان به افرادی که پورنو بلوک می دهند اجازه می دهد و در غیر این صورت داده هایی را در مقیاس جمع آوری می کند که سایر شرکت های بزرگ که قبلاً جریمه می شوند ، نمی توانند. حتی به آن دسترسی داشته باشید. ثبت نام در یک سایت یک چیز است و تأیید اینکه شما چه کسی هستید ، از کجا آمده اید و احتمالاً در کجا زندگی می کنید این یک چیز دیگر است. این اطلاعات در یک پایگاه داده به همراه محتوای شما مشاهده می شود ، چه مدت آن را تماشا می کنید و چند بار آن را مشاهده می کنید.

در گذشته سایت های پورنو دقیقاً مانند سایر سایت ها قادر به جمع آوری داده ها بودند ، اما هیچ کس نمی دانست که شما کی هستید. حالا آنها می دانند و این داده ها اکنون قابل استفاده یا حتی فروخته شده است. این همچنین برای برخی از سایت های پورنو کوچکتر مشکل بزرگی است زیرا آنها قادر به ایجاد سیستم های خاص خود نخواهند بود ، و مجبور خواهند بود که به شخص ثالث و قوانین آنها اعتماد کنند زیرا آنها گزینه دیگری نخواهند داشت.

بزرگترین خطر نشت است. تنها راه برای جلوگیری از واقعی ذخیره نکردن اطلاعات در وهله اول است. این پست به شما امکان می دهد بدون نیاز به دادن اطلاعات به دور ، فیلتر پورنو انگلستان را دور بزنید.

چگونه برای دور زدن فیلتر پورنو انگلستان در سال 2019

اکنون ، این امر در سال 2020 و غیره نیز اعمال می شود ، مگر اینکه انگلستان این طرح مسخره را نقض کند ، اما این روند فوق العاده ساده است و به همین دلیل این سیستم بسیار ناقص است..

تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از VPN است که به شما امکان می دهد به منطقه خارج از انگلستان وصل شوید.

خودشه.

خدمات VPN شبکه های خصوصی مجازی هستند که به شما امکان می دهند مکان خود را بدون حرکت تغییر دهید.

از آنجا که هیچ کشور دیگری بدون سانسور عمده ممنوع نیست ، شما تقریباً قادر خواهید بود به هر سرور خارج از انگلستان وصل شوید و قادر خواهید بود از فیلترهای پورنو انگلستان دور بزنید..

اگر از PrivateVPN به عنوان VPN خود استفاده کنید ، می توانید بسیاری از سرویس هایی را که در انگلستان کار نمی کنند ، مانند DAZN و Hulu ، انسداد را مسدود کنید. یا حتی نتفلیکس آمریکایی.

این چگونگی دور زدن فیلتر پورنو انگلستان است (در همه دستگاه ها)

این که آیا شما فکر می کنید پورنو خوب است یا خیر ، دادن داده ها یا ایجاد فرصتی برای دادن داده های حساس خوب نیست. اگر می خواهید فیلتر پورنو انگلستان را در همه دستگاه ها دور بزنید ، از VPN استفاده کنید. در هر دستگاهی که VPN پشتیبانی می شود ، می توانید فیلتر پورنو انگلستان را دور بزنید.

بسیار باورنکردنی است اما می تواند در آینده مشکل شما را نجات دهد زیرا دیر یا زود ، نشتی رخ خواهد داد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me