نحوه دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده

نحوه دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-07-04 19:14:20 در سفر


شبکه جهانی وب ممکن است "در سراسر جهان" باشد اما مطمئناً در همه جا یکسان نیست. بسته به جایی که هستید ، صرف نظر از اینکه کیستی ، ممکن است نتوانید به سایتهای خاصی دسترسی پیدا کنید. و این عادلانه نیست. چرا نباید بتوانید تعطیلات رزرو کنید زیرا دولت آمریکا تصمیم گرفت شرکت های آمریکایی را از انجام تجارت در کشور شما منع کند? این اتفاق در ایران افتاد ، و مردم رنج می برند نه سیاستمداران بلکه بی گناهان. به همین دلیل امروز ما در حال بررسی نحوه دستیابی به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده ، خواه در ایران یا هر کشور دیگری هستیم.

نحوه دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده

اگر ایالات متحده محدودیت هایی را برای کشورها قرار دهد ، درست یا خیر ، اگر این محدودیت ها باعث شود که مشاغل آمریکایی در آن کشورها کار نکنند ، شما به طرز چشمگیری محدود هستید.

در ایران ، رزرو دولت یا تعطیلات یا حتی چیزی ساده به عنوان انجام برخی از بازیها ، تحت تأثیر اقدامات دولت آمریکا قرار گرفته است.

خوشبختانه ، یک روش ساده برای دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده وجود دارد ، زیرا این محدودیت ها در بیشتر کشورها اعمال نمی شود.

برای دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده در ایران به چه چیزی نیاز دارید؟ VPN.

خدمات VPN دارای 2 مزیت عمده است. آنها به شما این امکان را می دهند که با تغییر مکان خود ، واقعاً دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده یا دسترسی بیشتر به Netflix ، بلوک های جغرافیایی را دور بزنید..

دومین مزیت مهم؟ اینکه به شما امکان می دهند در اینترنت ایمن و محافظت کنید. وقتی به یک VPN وصل می شوید ، آدرس IP شما تغییر می یابد و شما با بالاترین سطح رمزگذاری موجود در بازار رمزگذاری می شوید..

با این حال ، اگر بخواهید به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده که در سایر کشورها بدون بلوک نیز محدود هستند دسترسی پیدا کنید ، به همین سادگی ساده نیست. و ما به زیر آن شیرجه می زنیم.

چگونگی دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت آمریكا هنگام مراجعه به سرویسهای پخش مانند Netflix

بسترهای نرم افزاری مانند Netflix بیش از اتصال به هر سرور VPN نیاز به نیاز ندارند. در بیشتر موارد ، اگر می خواهید به سایت های مسدود شده توسط دولت ایالات متحده دسترسی پیدا کنید و آنها سیستم عامل های جریان هستند ، باید به سرور مناسب وصل شوید ، درست مثل اگر در انگلستان بودید و سعی در دسترسی به Netflix آمریکایی دارید..

این به این دلیل است که سیستم عاملهای جریان اغلب برای جلوگیری از کار سرورهای VPN باید اقدامات لازم را انجام دهند.

PrivateVPN یک گزینه تب ساده دارد که به شما امکان می دهد تمام سرورهای کارگر انواع مختلف سکوهای سرگرمی در منطقه خود را آسانتر کنید. (نسخه آیفون به زودی وارد بازار خواهد شد.) اگر می خواهید Hulu را تماشا کنید ، روی Hulu کلیک کنید ، و تمام سرورهای کاری Hulu را مشاهده خواهید کرد. مشابه DAZN یا Netflix.

نحوه دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت شما

در حالی که برخی از سایتها ممکن است توسط دولت ایالات متحده مسدود نشود و اجازه ندهد شرکت ها در کشور شما باشند ، در موارد دیگر ، دولت شما این است که سایت ها را مسدود می کند.

این خصوصاً در چین در مورد رسانه های اجتماعی آمریكایی كه مورد بحث قرار گرفتیم رایج است ، و توصیه می كنیم كه بخوانید ، زیرا بسیار پیچیده تر از محتوای سانسور چینی است و ارتباط زیادی با داده ها دارد.

اگر می خواهید به سایتهای مسدود شده توسط دولت خود دسترسی داشته باشید ، و در کشوری زندگی کنید که با خدمات VPN مقابله کند ، باید از Stealth VPN استفاده کنید.

ببینید ، اتصالات استاندارد VPN قابل تشخیص است زیرا تفاوت آن با ترافیک اینترنت استاندارد متفاوت است. کشورهایی مانند چین با سهولت قادر به شناسایی یک VPN استاندارد هستند. در همین حال ، Stealth VPN ، این امکان را به شما می دهد تا با ترافیک عادی مخلوط شوید و این بدان معنی است که شما بدون هیچ مشکلی قادر به دسترسی به سایتهای مسدود شده هستید.

و اصل کلی همان است که اگر می خواهید از طریق دولت ایالات متحده به سایت های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. شما باید به کشوری وصل شوید که محدودیتی در سایت نداشته باشد و این کافی خواهد بود.

البته اگر می خواهید Netflix را در لایک چین تماشا کنید ، باید به سرور درست VPN نیز متصل شوید زیرا مانند آنچه قبلاً هم اشاره کردیم ، همه سرورها با تمام سرویس ها کار نمی کنند. واقعیت ، چیز زیادی نیست. به همین دلیل PrivateVPN بیشتر مناطق Netflix را در آنجا پشتیبانی می کند در حالی که برخی خدمات هزاران سرور بیشتر دارند.

دسترسی قانونی به دولت های ایالات متحده دسترسی به سایت های مسدود شده است?

اگر در ایران هستید و از VPN برای دسترسی به یک سایت مسدود شده آمریکایی استفاده می کنید ، قانون آمریکا را نقض نمی کنید زیرا در آمریکا نیستید. با این حال ، اگر کشوری که در آن هستید خدمات VPN را غیرقانونی عنوان کرده است ، باید مراقب باشید.

در شرایطی که استفاده از VPN در کشور شما ممنوع است ، مهمترین دلیل امنیت در حفظ امنیت کامل است. موضوع؟ اینکه بیشتر مردم از خدمات VPN استفاده می کنند بدون اینکه دانش کافی داشته باشند به طور کامل محافظت می شوند.

به همین دلیل ما لیستی سریع از موارد حیاتی تهیه کردیم تا به دنبال آن باشیم:

  1. آیا مشتری VPN که استفاده می کنید دارای ویژگی های ایمنی مانند IPv6 Leak Protection یا حفاظت نشت DNS است?
  2. آیا مشتری VPN مورد استفاده شما با برنامه محافظ یا ویژگی Kill Switch همراه است?
  3. آیا VPN شما از کشوری است که قوانین حفظ حریم خصوصی دارد?

در مورد 1 و 2 ، اینها ویژگیهای اساسی هستند که باعث ایجاد تفاوت در ایمنی شما می شوند زیرا اطمینان حاصل می کنند که هیچ کاری که انجام می دهید به طور اتفاقی نشت نشده است. در مورد 3 ، مکان VPN شما اغلب مهمترین ویژگی است که میزان امنیت آن را تعیین می کند. شما مطمئناً نمی خواهید وقتی از این مسئله صحبت می کنید ، یک VPN مستقر در ایالات متحده تهیه کنید. ببینید ، در حالی که سرویس های VPN قادر هستند شما را در اینترنت ایمن نگه دارند ، واسطه ای بین داده های شما هستند ، و اگر یک فروشگاه VPN وارد شود ، می توانید از آن استفاده کنید. PrivateVPN؟ این سوئدی است منطقه ای با برخی از قوی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در آنجا ، به این معنی که ما نمی توانیم سیاهههای مربوط را ذخیره کنیم ، به این معنی که نمی توان هرگز شما را در معرض دید قرار داد. و ما نام شما را برای ثبت نام نمی خواهیم.

این نحوه دسترسی به سایتهای مسدود شده توسط دولت ایالات متحده است

صادقانه بگویم ، این نسبتاً ساده است.

بسیار ساده تر از راه اندازی Hulu در خارج از ایالات متحده است.

فقط کافی است به یک VPN وصل شوید و در صورت لزوم از Stealth VPN استفاده کنید.

آماده امتحان کردن هستید؟ ما یک آزمایش 7 روزه و کاملاً رایگان ارائه می دهیم.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me