چه اتفاقی خواهد افتاد با عدم خنثی بودن خالص در ایالات متحده

چه اتفاقی خواهد افتاد با عدم خنثی بودن خالص در ایالات متحده

توسط مایکل اسمولسکی ، 2017-12-31 16:38:10 در تجارت
سریع ترین اینترنت ممکن را در کشور خود داشته باشید. هزینه بهترین کابل ها ، روترها و الحاقات را بپردازید. خانه کارتهای 4K خود را با کیفیت Full HD تماشا کنید زیرا "اینترنت شما خیلی کند است."
این ممکن است فقدان بی طرفی خالص به نظر برسد. به جز تماشای چیزی در HD به جای 4k ممکن است کوچکترین مشکل شما باشد. شاید مجبور شوید هزینه پرداخت کنید تا بتوانید با پی پال پرداخت کنید. فکر می کنید شوخی است؟ "مطمئنا مردم اعتراض خواهند کرد." خوب ، این اتفاق در پرتغال رخ می دهد. اکنون ، این سرویس ها لزوماً مسدود نشده اند ، اما اگر پکیج را پرداخت نمی کنید ، برای استفاده از آنها هزینه بیشتری پرداخت می کنید ، به هر صورت ، مبلغ بیشتری را می پردازید.


اما پیامدهای احتمالی عدم خنثی سازی خالص در ایالات متحده چیست?

اگر ارائه دهندگان خدمات اینترنت سرعت وب سایت ها را به طور کامل کنترل کنید و به چه وب سایت هایی دسترسی پیدا کنید و با چه هزینه ای انجام دهید پس چگونه می تواند بر روی کاربران اینترنت تأثیر بگذارد?

چه اتفاقی خواهد افتاد با عدم خنثی بودن خالص در ایالات متحده
برخی از شرکت ها ممکن است تصمیم بگیرند که سود خود را در خدمات خود افزایش دهند. Comcast صاحب NBC است. Netflix محبوب است و به عنوان رقابت در نظر گرفته می شود. Comcast ممکن است سعی کند کاربران را به استفاده از NBC با کند کردن Netflix برای همه افرادی که از Comcast به عنوان ارائه دهنده اینترنت خود استفاده می کنند تشویق کند. این سود آنها را در NBC افزایش می دهد. آنها همچنین ممکن است کاری کاملاً متفاوت انجام دهند و در عوض مردم را به استفاده از Netflix متهم کنند و بنابراین از طریق خدماتی که متعلق به آنها نیست ، درآمد کسب کنید ، اما همه از آنها استفاده می کنند. مردم متوقف نمی شوند از Netflix استفاده کنند. احتمالاً بیشتر آن هزینه را پرداخت می كنند.

ممکن است Comcast این کار را انجام دهد. آنها قدرت انجام این کار را به صورت قانونی خواهند داشت.

نتیجه عدم خنثی بودن خالص این خواهد بود که شما به احتمال زیاد مبلغ بیشتری را برای استفاده از خدماتی که قبلاً از آنها استفاده کرده اید ، پرداخت خواهید کرد و شاید در برخی از آنها کارآمدترین سرعت را بدست نیاورید. و برخی از آنها در کل ممنوع خواهد شد.

با این حال ، در حالی که این بد به نظر می رسد, شرکتهایی که می خواهند سود خود را مانند این افزایش دهند ممکن است پایان جهان نباشد. چگونه مشتری را بدست می آورید? شما چیزی را ارائه می دهید که هیچ شرکتی ارائه نمی دهد. در حالی که شرکتها ممکن است از عدم خنثی بودن خالص برای به دست آوردن خدمات خود استفاده کنند ، برخی از شرکتها با انجام هیچ کاری قادر به جلب مشتریان خواهند بود ، عدم اقدام آنها در مورد بی طرفی خالص ممکن است یک نقطه فروش برای به دست آوردن مشتریان بیشتر باشد.. داشتن آزادی و دسترسی کامل به آنها ممکن است باعث شود شما بتوانید از خدمات آنها استفاده کنید.

آیا یک VPN می تواند از هیچ علتی در برابر خنثی بودن خالص و چگونگی تأثیر آن بر بازار کمک کند?

چه اتفاقی خواهد افتاد با عدم خنثی بودن خالص در ایالات متحده
این بستگی به نحوه ارائه دهندگان اینترنت با سرعت در وب سایت ها دارد. اگر وب سایت PrivateVPN کند شده است ، استفاده از VPN می تواند به آن کمک کند در حد عادی خود باشد. اما اگر اینترنت با سرعت بخشیدن به وب سایتهایی که می خواهند به جای کند کردن وب سایت های دیگر سرعت ببخشند ، وب سایت های مقابله با مشکل را فراهم می کند ، یک VPN کمک زیادی نخواهد کرد..

VPN می تواند با پنهان کردن دسترسی به سایتی ، از کند شدن سایت ها جلوگیری کند. این نمی تواند به سرعت بخشیدن به آنها کمک کند. با این حال ، اگر ارائه دهنده تصمیم به مسدود كردن وب سایت ما بطور مثال ، مشكل بزرگتر خواهد گرفت. عدم وجود وب سایت کار می تواند تأثیر بزرگی بر هر مشاغل داشته باشد.

آیا عدم وجود خنثی بودن خالص در ایالات متحده باعث پدیده ای در سراسر جهان در همین عمل می شود؟?

چه اتفاقی خواهد افتاد با عدم خنثی بودن خالص در ایالات متحده
ایالات متحده تأثیر گسترده ای در اقدامات در سراسر این سیاره دارد. هر اتفاق مهمی که در ایالات متحده رخ می دهد ، در سراسر اخبار در سراسر سیاره شنیده می شود. هر زمان که ایالات متحده اقدامی بحث برانگیز انجام دهد ، به سایر کشورها این احساس را می دهد که آنها نیز حق دارند بدون هیچ گونه عواقبی از آن اقدام کنند..

"اگر هیچ بیطرفی در ایالات متحده وجود نداشته باشد؟ چه چیزی مانع از نداشتن آن می شود؟ عواقب آن نخواهد بود. "

با این حال ، در حالی که ایالات متحده تأثیر عمده ای دارد و می تواند در کشورها تأثیر بگذارد ، کشورهایی که می خواهند آن را داشته باشند یا نوعی از آن داشته باشند. به عنوان مثال چین به جز ، در چین ، این دولت است که بر ارائه دهندگان شبکه تأثیر می گذارد. برای مثال, دولت به چین دستور داد تا دسترسی به شبکه های خصوصی مجازی را تا فوریه سال 2018 مسدود کند.

در آمریكا ، هر شركت حداقل این آزادی را دارد كه هرچه را دوست دارد مسدود كند. در کشورهایی مانند چین ، این دولت است که آنچه را که در همه جا مسدود شده است ، دیکته می کند. و مسدود کردن خدمات VPN به همراه هزاران وب سایت یک مسئله واقعی است.

مشکل این است که اقداماتی مانند آمریکا به سایر کشورها اجازه می دهد همانطور که می خواهند انجام دهند. "شما این کار را می کنید؟ ما کاری مشابه انجام خواهیم داد. "

چه کسی ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت را کنترل می کند?

ارائه دهندگان اینترنت خود را کنترل می کنند. این مشکل است. هرچه مناسب آنها باشد ، تقریباً می توانند انجام دهند. FCC که کنترل این امر را داشت ، دیگر قدرت این کار را ندارد. کمیسیون تجارت فدرال اکنون در این زمینه مقداری قدرت به اشتراک خواهد گذاشت. مشکل این است که آنها به احتمال زیاد قادر به جلوگیری از ارائه دهندگان اینترنت از اقدامات غیر اخلاقی نیستند.
چه اتفاقی خواهد افتاد با عدم خنثی بودن خالص در ایالات متحده

آیا می توانید به مطالب دارای حق چاپ در اینترنت دسترسی پیدا کنید?

در بسیاری موارد نیست. با این حال چیز جدیدی نیست. دولت ها غالباً محتوای غیرقانونی را مسدود می کنند. به عنوان مثال سایتهای تورنت. با این حال در حال حاضر ، به طور کلی مسدود شده است که می توان به آن دسترسی داشت. اگر تغییر مکان دهید ، یک VPN می تواند به شما در دسترسی به سایتی که در آمریکا ممنوع است کمک کند. وقتی یک ویدیوی YouTube حذف شود ، یک مشکل واقعی حذف می شود. اگر حذف شود ، نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید.

مسئله این است که محتوا همیشه مسدود شده است. و سپس شخصی برخی وب سایت ها را مجدداً ایجاد می کند و دوباره بر می گردد. با این حال ، مسدود کردن یک وب سایت فرایندی طولانی تر از قبل بود.

اگر ارائه دهندگان اینترنت کنترل کنند که چه سایتهایی مسدود شده اند ، می توانند هر بار که ظاهر می شوند ، وب سایتها را با محتوای غیرقانونی مسدود کنند. اگر NBC یک برنامه تلویزیونی جدید داشته باشد و افراد بتوانند آن را بارگیری یا پخش کنند و از طریق اینترنت پخش کنند ، Comcast می تواند به راحتی وب سایت را که نشان می دهد بدون هیچ مشکلی با سرعت بسیار سریعتر مسدود شود ، مسدود کند..

بنابراین چه وب سایت های تورنت ، وب سایت های جریان و یا افزونه های شخص ثالث Kodi ، می توانید انتظار داشته باشید که در آینده محتوای کمتری را در اینترنت مشاهده کنید ، یا حداقل پیدا کردن آن سخت تر خواهد بود.

اگر شروع به استفاده از VPN کنید?

در حال حاضر ، یک VPN می تواند به شما امکان دهد در حالی که رمزگذاری می شوید در هر مکانی باشید. می توانید به سادگی با تغییر موقعیت مکانی خود به هر مطلبی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. در آینده؟ پس از خنثی سازی خالص ، شما قادر خواهید بود سرعت وب سایت های کاهش یافته را کاهش دهید به شرط کاهش سرعت وب سایت های اختصاصی که سرعت بیشتری دارند..

راهنمای نحوه تنظیم آن در رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه را بررسی کنید.

آیا برگشت خنثی خواهد شد?

این آزادی است که بتوانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید. این آزادی همچنین می تواند میلیون ها نفر را از انجام هر کاری که می خواهند جلوگیری کند. آزادی می تواند آزادی را از بین ببرد.

چه اتفاقی خواهد افتاد با عدم خنثی بودن خالص در ایالات متحده
بی طرفی خالص خواهد ماند ، و از بین خواهد رفت. به تعبیری که ایالات متحده از شر آن خلاص شد ، بسیاری از کشورهای دیگر امکاناتی را باز کرد که هرگز به محض حذف آن ، به نوعی بی طرفی خالص برنخواهند گشت. در امریکا؟ این به احتمال زیاد در آینده باز خواهد گشت. ایالات متحده آمریکا کشوری است که مردم می توانند در هنگام ارتکاب به چیزی ، تأثیر زیادی داشته باشند. این همچنین یک دموکراسی کامل است. و با توجه به میزان مخالفت وقتی که مطرح می شود ، فقط موضوع زمان است.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me