چگونه می توان Netflix را هک کرد تا همه محتوای Netflix را از حالت انسداد خارج کند

چگونه می توان Netflix را هک کرد تا همه محتوای Netflix را از حالت انسداد خارج کند

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-04-11 13:58:20 در سرگرمی


Netflix یک بستر عالی است که به راحتی می تواند نیاز به اشتراک تلویزیون را جایگزین کند ، اما این موضوع چقدر عالی به طور کامل به جایی که شما زندگی می کنید بستگی دارد. برای مثال, استونی فقط حدود 15٪ از محتوای Netflix را در اختیار دارد. و این در حالی است که 15٪ از محتوا هنوز تعداد بسیار زیادی فیلم و نمایش را ارائه می دهند ، اگر این نمایش که شما نمی خواهید در کشور شما در دسترس باشد ، چه اتفاقی می افتد؟ 75٪ احتمال آن در استونی وجود دارد. و همین امر در بسیاری از کشورهای دیگر مانند عربستان سعودی ، چین نیز صدق می کند ، و این فقط ذکر نام معدودی است.

چرا شما باید برای جستجوی چگونگی هک کردن Netflix به جستجوی انسداد همه محتویات Netflix بپردازید؟ چرا نمی توانید همه چیز را در Netflix فوراً تماشا کنید?

از آنجا که این حق را ندارد که آن محتوا را نشان دهد.

هر کشوری کانال های تلویزیونی مخصوص به خود را دارد ، و آن کانال های تلویزیونی برای محتوا رقابت می کنند ، غالباً برای نمایش یک فیلم یا یک فیلم خاص در یک کشور ، حق انحصاری را خریداری می کنند.. و این کسی است که Netflix در هر کشور با آن رقابت می کند. اگر یک شرکت از قبل حق انحصاری در قبال آن داشته باشد ، شما قصد دارید چیزی را نشان دهید? این یکی از اصلی ترین دلایل عدم وجود چنین نابرابری گسترده در محتوا در آنجا است ، و به همین دلیل به دنبال چگونگی هک کردن Netflix هستید تا بتوانید تمام محتوای Netflix را مسدود کنید.

این روش هک کردن Netflix برای انسداد محتویات Netflix است

این امر به تغییر مکان حساب Netflix شما کاهش می یابد. این تنها چیزی است که شما را از دیدن همه محتوای Netflix محدود می کند ، مکان شماست. دیگر نیازی به کارتهای آمریکایی مانند Hulu نیست ، نیازی به تغییر مکان فروشگاه برنامه شما نیست ، فقط یک مرحله است.

و این به شما کمک می کند بدون توجه به جایی که هستید. حتی ایالات متحده هم all محتوای موجود در نتفلیکس را در اختیار ندارد.

چگونه Netflix را برای انسداد کلیه محتوای Netflix هک می کنید؟ با استفاده از VPN.

VPN یک شبکه خصوصی مجازی است و بله ، استفاده از VPN کاملاً قانونی و ایمن است ، مگر اینکه در کشوری با سانسور باشید. امثال چین استفاده از چنین خدماتی را غیرقانونی کرده است. خدمات VPN توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان برای ایمن ماندن در اینترنت استفاده می شود ، اما در مورد شما ، همچنین به شما امکان می دهد Netflix یا هر سرویس دیگری را هک کنید با تغییر مکان خود در جای دیگری..

اما فقط یک راه برای هک کردن Netflix وجود دارد تا انسداد کامل محتوای Netflix را باز کند.

شما باید از PrivateVPN استفاده کنید. و ما این را نمی گوییم فقط به این دلیل که ما می خواهیم شما از خدمات خود استفاده کنید بلکه PrivateVPN با پشتیبانی از 21 منطقه مختلف در بازار از بیشترین مناطق Netflix موجود در بازار پشتیبانی می کند. اگر به دنبال نتفلیکس آمریکایی هستید ، ما تنها راه حل نیستیم. اگر به دنبال بیشترین محتوای ممکن هستید ، ما تنها راه حل هستیم.

خدماتی وجود دارد که تعداد سرورهای بسیار بیشتری در آنجا دارند ، اما ما به جای کمیت به کیفیت سرورهایمان اهمیت می دهیم. صدها سرور که با سرویس هایی که می خواهید از آنها استفاده کنید اصلاً کارایی ندارند و مسئله ای که می خواهید Netflix را هک کنید برای رفع انسداد کلیه محتوای Netflix است این است که Netflix به دلیل فشار مجبور است اقدامات علیه سرویس های VPN انجام دهد. از شرکت هایی که دارای حق محتوا هستند.

از این گذشته ، چرا کسی باید هزینه اشتراک تلویزیون خود را بپردازد تا یک نمایش خاص را تماشا کند ، اگر بتواند با Netflix ارزانتر آن را دریافت کند?

اما کیفیت فقط به معنای داشتن سرورهایی نیست که کار می کنند بلکه دارای سرورهایی هستند که به شما امکان می دهند با کیفیت بالا تماشا کنید. آنچه لارس درباره ما می گوید:

چه دستگاه هایی را می توانید Netflix را هک کنید?

اگر می خواهید Netflix را برای انسداد کلیه محتوای Netflix هک کنید ، یک VPN همان چیزی است که شما می خواهید. اما این روش در چه نوع دستگاه هایی کار خواهد کرد?

همه دستگاه های رومیزی ، دستگاه های iPhone و دستگاه های Android چه تلفن شما باشد و چه امثال Fire TV Stick.

متأسفانه ، امثال Chromecast و Apple TV به دلیل پشتیبانی از خدمات VPN از این روش پشتیبانی نمی کنند.

این روش هک کردن Netflix برای انسداد همه محتوای Netflix است

آیا می خواهید سیستم عامل های دیگری غیر از Netflix هک کنید؟ آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه iPlayer BBC را در خارج از کشور تماشا کنید؟ شاید شما می خواهید Hulu یا DAZN را تماشا کنید؟ ما در وبلاگ خود مطالب مفیدی داریم و گرچه سیستم عامل های ذکر شده برای رفع انسداد سخت تر هستند ، PrivateVPN با همه آنها کار می کند.

آماده است تا ما را امتحان کنید تا بتوانید از بیشترین محتوای ممکن لذت ببرید و به این ترتیب بتوانید اشتراک تلویزیون خود را پشت سر بگذارید?

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me