چگونه Netflix را بدون تلویزیون هوشمند تماشا کنیم

چگونه Netflix را بدون تلویزیون هوشمند تماشا کنیم

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-03-10 11:21:08 در سرگرمی


آیا می خواهید Netflix را بدون تلویزیون هوشمند تماشا کنید؟ شاید شما یک تلویزیون هوشمند داشته باشید ، اما می خواهید به امثال Netflix آمریکایی دسترسی پیدا کنید زیرا موقعیت مکانی شما را تا حد محتوا محدود می کند؟ این پست به شما امکان می دهد Netflix را بدون تلویزیون هوشمند تماشا کنید ، اما نه فقط این ، در این پست خواهید آموخت که چگونه می توانید بیشترین محتوای Netflix را در تلویزیون خود مشاهده کنید تا بتوانید از اشتراک فعلی خود بیشترین بهره را ببرید.

اگر می خواهید Netflix را بدون تلویزیون هوشمند تماشا کنید ، چه امکاناتی دارید?

  • سریعترین روش برای پیاده سازی شامل اتصال لپ تاپ شما به تلویزیون خود با کابل HDMI است که بیش از آنچه در آن احتیاج دارید وجود دارد. برای استفاده بیشتر از لپ تاپ شما نیاز به سوکت هایی در این نزدیکی هست ، اما در حالت ایده آل نیز یک کابل HDMI طولانی است تا بتوانید بدون هیچ زحمتی زیاد نمایش ها را تغییر دهید. این گزینه همچنین به شما امکان می دهد به بیشترین محتوای ممکن Netflix دسترسی پیدا کنید ، گرچه این تنها روشی نیست که وجود داشته باشد. اطلاعات بیشتر در مورد آن در زیر.
  • با خرید امثال Apple TV ، Roku یا Chromecast. این کارها به شما امکان می دهد به راحتی به سایر سیستم عامل های دیگر مانند Hulu با سهولت دسترسی پیدا کنید ، اما آنها به شما اجازه نمی دهند به بیشترین محتوای Netflix دسترسی پیدا کنید ، و اگر سفر کنید و می خواهید به محتوای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید گزینه خوبی نیست. دوم اینکه موقعیت مکانی خود را تغییر می دهید ، بسیاری از محتواهایی که در حال حاضر به آنها دسترسی دارید به دلیل در دسترس نبودن در موقعیت مکانی شما مسدود می شوند.
  • با گرفتن یک TV TV Stick / Cube. به دلیل باز بودن آمازون ، این گزینه مورد علاقه ما است. آنها نسبت به سایر شرکتهای دارای دستگاههای مشابه که می توانید به تلویزیون متصل شوید ، بسیار دور از ذهن هستند. با اتصال Fire TV Stick به تلویزیون ، تقریباً تلویزیون خود را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل می کنید ، اما بسیار باهوش تر است. هر چه سیستم عامل سرگرمی در کشور شما مسدود شود ، می توانید تقریباً با Fire TV Stick آنلاک کنید.

نحوه تماشای محتمل ترین محتوای Netflix بدون تلویزیون هوشمند

اگر در کانادا زندگی می کنید ، به طور خودکار بیش از نیمی از مطالب آمریکایی نتفلیکس را ارائه می کنید. هرچه دورتر از ایالات متحده آمریکا بدتر شود ، بدتر می شود. 197 نمایش تلویزیونی و 548 فیلم در Netflix همان چیزی است که اگر در هندوستان هستید می خواهید بدست آورید. دقیقا ارزش پول نیست ، هاو?

اتصال لپ تاپ خود به تلویزیون یا Fire TV Stick به تلویزیون به شما این امکان را می دهد تا محتمل ترین محتوای Netflix را در آنجا مشاهده کنید..

چگونه?

با توجه به این واقعیت که اگر به طور عادی اگر می خواهید Netflix را بدون تلویزیون هوشمند یا حتی در یک تلویزیون هوشمند تماشا کنید ، به محلی که در آن هستید در حال حاضر محدود خواهید بود که ممکن است بسیار عالی باشد یا نه خیلی عالی. اگر غالباً مسافرت کنید ، به ویژه نتفلیکس ، رنج زیادی خواهید دید. روشی که ما با آن به اشتراک می گذاریم ، از ژئو بلوک های Netflix دور می زند.

همین حالا ، Netflix می بیند که شما در مکان فعلی خود هستید. اگر می توانید Netflix را به این فکر کنید که در یک مکان متفاوت قرار دارید ، فایده ای دارد که محتوای بیشتری را ارائه می دهد ، می توانید به محتوای Netflix به مراتب بیشتری دسترسی پیدا کنید. به هر حال ، وقتی به دنبال چگونگی تماشای Netflix بدون تلویزیون هوشمند هستید ، ممکن است فکر کنید که Netflix آمریکایی تنها شخصی است که باید به آن دسترسی داشته باشید ، اما این درست نیست. نتفلیکس آمریکایی ممکن است بیشترین مطالب را داشته باشد ، اما این همه را ندارد. به عنوان مثال ، نمایش قدرت در انگلیس است در حالی که در ایالات متحده آمریکا نیست.

Netflix را چگونه فریب می دهید؟ با استفاده از VPN که می تواند به شما امکان دهد بدون حرکت جسمی موقعیت مکانی خود را تغییر دهید.

و بهترین VPN برای Netflix؟ خصوصی VPN و این چیزی نیست که ما فقط ساخته ایم. Comparitech 5،000 تست دستی انجام داده است که خدمات VPN را تا آنجا که Netflix می رود ، مقایسه کرده و PrivateVPN از وسیع ترین سرویس دهنده ها پشتیبانی می کند به این معنی که می توانید به وسیع ترین کتابخانه محتوای Netflix با آن دسترسی پیدا کنید. بله ، همچنین با امثال Hulu ، DAZN ، Amazon Prime ، HBO و بسیاری سیستم عامل های دیگر که محدودیت هایی در مکان های خاص دارند ، کار می کند.

نحوه تماشای Netflix بدون تلویزیون هوشمند با لپ تاپ هنگام تلاش برای تماشای محتوای Netflix

هنگامی که لپ تاپ را با یک HDMI به تلویزیون وصل می کنید ، صفحه شما باید به طور خودکار محتوای لپ تاپ خود را در تلویزیون شما نشان دهد. اگر این کار را نکنید ، در ویندوز ، باید با موس خود راست کلیک کرده و به دنبال آن فشار دهید تنظیمات نمایشگر. در آنجا می توانید تنظیمات را تنظیم کنید تا تلویزیون محتوای شما را نمایش دهد.

بعد از این که فهمیدید ، درمورد گرفتن است نتفلیکس و خصوصی VPN در دستگاه شما بسیار آسان. فقط آن را در فروشگاه خود یا در Mac یا Windows خود بارگیری کنید. تا آنجا که PrivateVPN؟ آن را از سایت ما بارگیری کنید شما می توانید آن را در ما پیدا کنید دانلود بخش در پایین صفحه ما. آن را نصب کنید و به هر سروری که با Netflix کار کند متصل شوید.

و این اینگونه است که Netflix را بدون تلویزیون هوشمند و فقط یک لپ تاپ تماشا می کنید.

نحوه تماشای Netflix بدون تلویزیون هوشمند با استیک TV Fire هنگام تلاش برای تماشای محتوای Netflix

در Fire TV Stick ، ​​باید به Amazon Appstore بروید و در آنجا ، برنامه Netflix را به همراه برنامه PrivateVPN بارگیری کنید. PrivateVPN را روشن کنید ، با پشتیبانی Netflix یا هر دستگاه دیگری که از Netflix پشتیبانی می کند ، به یک سرور آمریکایی وصل شوید ، از PrivateVPN خارج شوید و Netflix را روشن کنید. این امر به شما امکان می دهد هنگام تماشای Netflix بدون تلویزیون هوشمند ، به محتوای Netflix بیشتری دسترسی پیدا کنید.

این نحوه تماشای Netflix بدون تلویزیون هوشمند است

ممکن است بپرسید که چرا دوست های Apple TV یا Chromecast با این روش کار نمی کنند ، و جواب بسیار ساده است. این سیستم عامل ها از خدمات VPN پشتیبانی نمی کنند و اگرچه به شما امکان می دهند Netflix را تماشا کنید ، تا آنجا که دسترسی به محتوا پیش برود ، شما را محدود می کنند.

و آیا می توانید از سایر خدمات VPN استفاده کنید؟ مطمئن. اما آنهایی که رایگان با Netflix کار نمی کنند ، و مواردی که با Netflix کار می کنند اغلب گران قیمت هستند. PrivateVPN راه حلی را ارائه می دهد که مقرون به صرفه است و با بیشترین مناطق Netflix کار می کند. و با برنامه جدید طراحی مجدد شده برای دستگاه های Android و Amazon Fire TV Stick ، ​​PrivateVPN اکنون بهتر از همیشه است.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me