آیا Netflix با راه اندازی دیزنی پلاس هنوز ارزش آن را دارد؟

آیا Netflix با راه اندازی دیزنی پلاس هنوز هم ارزش آن را دارد?

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-06-01 17:23:47 در سرگرمی


با روی کار آمدن دیزنی پلاس ، HBO با انتشار نسخه های اخیر مانند چرنوبیل قدم به قدم بازی خود را می گذارد و نتفلیکس تا پایان سال 2019 محتوای زیادی را از دست می دهد ، این سؤال را به وجود می آورد که آیا Netflix هنوز هم ارزش آن را دارد ، به خصوص با افزایش قیمتش.

دیزنی پلاس در سال 2019 راه اندازی می شود

دیزنی داشتن سرویس پخش دلیل نمی تواند Netflix را ترک کند زیرا در حالی که دیزنی عالی است ، فقط می توانید دیزنی های زیادی را تماشا کنید تا حوصله خود را پیدا کنید. اما در حالی که بیشتر مردم می دانند که دیزنی نیز مالک لوکاسفیلم است ، اکثر آنها نمی دانند که این مارول را نیز در اختیار دارد. و این که اخیراً Fox Century Fox ، National Geographic ، Fox و کل شعبه 21 Century Fox را به دست آورد ، این بدان معناست که دیزنی نیز دارای Simpsons ، Family Guy ، Avatar و بسیاری موارد دیگر. و بله ، فیلمهای جدید آواتار به زودی به نمایش در می آیند.

ما یک پست مقایسه مستقیم دیزنی پلاس VS نتفلیکس ایجاد کردیم که در مورد عمق بیشتری درباره دیزنی پلاس صحبت می کنیم ، اما همه چیز را به چشم می اندازیم, در حالی که Netflix حق نمایش و فیلم را می گیرد ، دیزنی اقدام به خرید شرکت هایی می کند که برخی از معروف ترین مطالب را در سراسر سیاره ساخته اند.

دریافت اشتراک برای خدمتی که قرار است فیلمهای جدید X-Man مانند Dark Phoenix را داشته باشد ، بسیار آسانتر است تا سرویس با فیلم های جدید و شناخته شده جدید ، ساخته Netflix.

Netflix در حال از دست دادن محتوا است

بزرگترین بحث در مورد اینکه آیا Netflix هنوز هم ارزش آن را دارد یا اینکه Disney Disney Plus راه اندازی آن را دنبال کرده است ، طبیعتاً این خواهد بود که شما هنوز هم همه فیلم ها و نمایش های خوبی را دارید که Netflix دارد. جز ، به زودی شما نمی خواهید.

Netflix بسیاری از مطالب متعلق به دیزنی را در سیستم عامل خود دارد. مطمئناً ، امثال Daredevil که توسط مارول و نتفلیکس تولید شده اند ، در Netflix خواهند ماند اما دیگر در آینده نمایش های مارول-دیزنی وجود نخواهد داشت ، و کسانی که کاملاً متعلق به دیزنی هستند به زودی از Netflix حذف می شوند. خواه این جنگ ستارگان باشد یا هر فیلم Marvel که هم اکنون در Netflix وجود دارد.

اگر تعجب می کنید که Netflix با راه اندازی دیزنی پلاس هنوز ارزش آن را دارد ، دیزنی از 2 زاویه قابل توجه است. این در حال خرید محتوای عالی است ، و این باعث می شود محتوای عالی آنها منحصر به فرد برای سکوی آنها باشد. با قیمتی بسیار بهتر از پیشنهادات Netflix.

دیزنی پلاس تنها تهدید Netflix نیست

وقتی بودجه تقریبا نامحدودی برای هزینه کردن دارید ، می توانید به خرید بروید. دیزنی همچنین هولو را به تازگی به دست آورد ، که قبلاً بازیکن بزرگی بود. هنوز آن را به طور کامل تملک نمی کند ، اما موافقتنامه هایی را امضا کرده است که در آینده آن را به یک مالک کامل تبدیل می کنند.

و از آنجایی که دیزنی آن را به طور کامل در اختیار خواهد داشت ، بسیار محتمل است که یک نوع بسته بندی بسته با هولو و دیزنی پلاس در کنار هم قرار بگیرد.

Hulu به خاطر ارائه برنامه های تلویزیونی بزرگ روز بعد از پخش آنها مشهور است ، که همیشه یک مزیت بزرگ برای آن در مقابل نتفلیکس بود. 2 سرویس پخش عالی عالی به احتمال زیاد برای قیمت Netflix؟ بهتر از 1 ، درست است?

HBO در حال پیشرفت بازی است

بازی of Thrones اکنون ممکن است به پایان رسیده باشد ، اما HBO در هنگام ایجاد محتوا واقعاً در حال افزایش بازی خود است. 5 مورد غرفه Game of Thrones با یک بازی اخیر وجود دارد انتشار چرنوبیل توسط HBO به عنوان جهانی مطلق ، با بالاترین امتیاز نمایش تلویزیونی تاکنون در IMDb.

و به دلایل خوب. "واقعیت وحشتناک ترین ژانر از همه است" به عنوان مفسران این سریال گفت ، و HBO یک کار عالی انجام داد و داستان را به روشی تعریف کرد که قبلاً گفته نشده است. برخی می گویند این عذرخواهی HBO از فینال فصل بد بازی Game of Thrones است.

برای کسانی که HBO با بسته تلویزیون خود ندارند ، HBO HBO NOW را ارائه می دهد که محدود به ایالات متحده است ، اما ما قبل از آن راهنمایی ای در مورد کارکرد آن تهیه کردیم..

و صحبت از HBO ، A&T مالک WarnerMedia است که مالک HBO است و آنها نیز روی یک سرویس پخش جریان کار می کنند. نتفلیکس نمایش های خوبی را ارائه می دهد اما نمایش های زیادی را نیز برای نوجوانان ارائه می دهد. و این جایی است که وارنر مدیا می تواند به عنوان یک جایگزین عالی معرفی شود.

آیا نتفلیکس هنوز هم ارزش آن را دارد?

از یک طرف ، Netflix از هر سرویس پخش دیگری محتوای بیشتری دارد ، اما اگر سریال های نوجوانان ، نمایش ها / فیلم های بد را از بین ببرید ، و تمام محتوای متعلق به دیزنی را که می گذرد از بین می برید ، و همچنین عامل افزایش قیمت است ، باز هم Netflix ارزش دارد آی تی؟ کیفیت محتوا؟ احتمالا نه.

با این حال ، Netflix ، حتی اگر در خارج از ایالات متحده محدود باشد ، در کل در سراسر جهان در دسترس است. HBO و دیزنی پلاس نیست. نه اینکه شما به PrivateVPN دسترسی پیدا کنید و هم بتوانید از Netflix آمریکایی و همچنین HBO و Disney Plus صرفنظر از اینکه در کجای مکان هستید ، خارج شوید و به طور واقعی با تغییر مکان خود ، آن را فریب دهید تا این سرویس ها را فریب دهید تا فکر کنید که در آنجا هستید ایالات متحده.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me