نحوه تماشای Netflix آمریکایی در ایرلند

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در ایرلند

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-02-25 09:27:25 در سرگرمی


نتفلیکس آمریکایی حدود 50٪ بیشتر دارد نمایش های تلویزیونی و فیلم ها نسبت به فیلم ایرلندی. شما همچنین درمورد Netflix در هر دو کشور تقریباً همان مبلغ را پرداخت می کنید. تبعیض محتوا? آه به همین دلیل است که شما در اینجا به دنبال چگونگی تماشای Netflix آمریکایی در ایرلند هستید.

اما در حالیکه کتابخانه نتفلیکس در ایرلند به اندازه کشورهای دیگر که قبلاً درباره Netflix در عربستان نوشتیم ، بد نیست ، اما هنوز هم بسیار ضعیف است. خوشبختانه راهی برای تماشای Netflix آمریکایی در ایرلند وجود دارد ، و مراحل برای اجرای آنها دشوار نیست.

اما چرا حتی باید به دنبال چگونگی تماشای Netflix آمریکایی در ایرلند باشید?

این چیزی است که ممکن است شما بخواهید با توجه به این که به جای اینکه مسیر غیرقانونی را طی کنید ، هزینه اشتراک خود را پرداخت می کنید ، و هزینه آن را به عنوان افرادی در آمریکا پرداخت می کنید ، با این وجود ارزش پول خود را پس نمی گیرید.

بنابراین چرا Netflix فقط تصمیم دارد محتوای کمتری به شما ارائه دهد?

این به حقوق پایین می آید.

اینگونه نیست که نتفلیکس می خواهد شرور باشد بلکه وقتی هزینه مطالب را می پردازی ، فقط در همه جا حق دریافت نمی کنید. بیشتر اوقات ، شما برای یک منطقه خاص و سایر مناطق هزینه می کنید. بیشتر مشتریان Netflix در ایالات متحده هستند و از این رو این امر باعث می شود که Netflix سرمایه گذاری بیشتر در محتوای آمریکایی بجای نشان دادن محتوا در ایرلند انجام دهد ، نه اینکه بتواند محتوا را در ایرلند نشان دهد ، جایی که جمعیت بسیار ناچیز است..

این بدان معنا نیست که Netflix در ایرلند سرمایه گذاری نمی کند زیرا هنوز محتوای زیادی در Netflix ایرلندی وجود دارد ، این بدان معناست که Netflix ایرلندی بسیاری از مطالب دیگر را از دست می دهد.

یک مورد که نتفلیکس با امید به دور زدن این مشکلات شروع به کار کرد این است که آنها شروع به ایجاد بسیاری از مطالب خودشان کردند که در اکثر کشورها ممکن است نشان داده شود ، بسته به متن محتوا زیرا سانسور زنده و خوب در سراسر جهان است..

به طور خلاصه ، اگر Netflix می توانست محتوای را به همان اندازه توزیع کند ، خیلی سریع از کار خارج می شود.

و فراموش نکنیم ، گاهی اوقات مسئله شخصی که در برخی کشورها حق دارد از محتوای خاصی استفاده کند ، در کشور خاصی است. به همین دلیل است که دیزنی هنوز پلتفرم پخش خود را آغاز نکرده است. از آنجا که نتفلیکس تا تابستان هنوز حق بسیاری از مطالب آنها را دارد. و اگر کسی قبلاً این را نشان دهد ، قصد دارید چیزی را نشان دهید?

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در ایرلند

تماشای نتفلیکس آمریکایی در ایرلند به همان راحتی تماشای iPlayer بی بی سی در ایرلند است که قبلاً آنرا پوشش داده بودیم.

تقریباً تغییر مکان شما کاهش می یابد. در این مورد ، شما ، البته ، باید در ایالات متحده باشید.

این همان چیزی است که یک VPN یا به عبارت دقیق PrivateVPN به شما اجازه می دهد انجام دهید.

با استفاده از VPN می توانید به یک سرور آمریکایی وصل شوید و فقط بر اساس آن ، می توانید Netflix آمریکایی را در ایرلند تماشا کنید.

به شرط استفاده از خدمات مناسب VPN.

اکنون ، ما نمی خواهیم به شما بگوییم که ما بهترین VPN برای شما هستیم زیرا بستگی به نیازهای شما دارد. اما تا آنجا که Netflix پیش می رود ، ما بر اساس تست های Comparitech متشکل از 5000 تست دستی که از 5،000 تست دستی استفاده می شود ، بیشترین مناطق Netflix را در بازار پشتیبانی می کنیم ، بدین معنی که با PrivateVPN می توانید به بیشترین محتوای Netflix در بازار دسترسی پیدا کنید. و در حالی که Netflix آمریکایی بیشترین محتوا را دارد ، در هر منطقه تمایل به داشتن محتوای اختصاصی خود نیز دارد. و ما همچنین با iPlayer قبلاً ذکر شده BBC ، بلکه DAZN ، Amazon Prime و حتی Hulu در باز کردن دروازه برای دیدن محتویاتی که قادر به دیدن آنها نیستید ، کار می کنیم..

نکته ای که در مورد Netflix وجود دارد این است که تعداد قابل توجهی از خدمات VPN با Netflix کار نمی کنند به دلیل این واقعیت که Netflix نیز به دلیل فشار شرکتهایی که حق مطالب را برای نمایش ها و فیلم های خاصی دارند که Netflix نیز در خراب کردن خدمات VPN کار می کند. در برخی مناطق حق دارد.

و بله ، ما حتی از HBO NOW پشتیبانی می کنیم که به شما امکان می دهد هشتمین فصل بازی Game of Thrones را با بالاترین کیفیت ممکن تماشا کنید بدون اینکه مجبور شوید وقت خود را برای جستجوی قسمت جدید در اینترنت تلف کنید..

این نحوه تماشای Netflix آمریکایی در ایرلند است

کار سختی است که شما نمی دانید چگونه آن را انجام دهید ، اما وقتی مراحل را بخوانید ، بسیار لعنتی است.

اگر این به شما کمک کرد ، ما مطمئناً توصیه می کنیم برای یافتن مطالب مفید دیگر ، وبلاگ خود را بررسی کنید.

اوه ، و در آخر ، با مسئولیت پذیری از دسترسی خود به Netflix آمریکایی لذت ببرید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me