نحوه نصب Kodi روی استیک TV Fire Amazon بدون کامپیوتر

نحوه نصب Kodi روی استیک TV Fire Amazon بدون کامپیوتر

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-01-04 16:31:22 در سرگرمی
Chromecast برای پخش محتوای عالی عالی است ، اما در مقایسه با چوب تلویزیون آمازون آمازون هیچ چیز نیست. چرا؟ همانطور که می توانید برنامه های Android را بر روی آن نصب کنید. بله ، شما حتی می توانید Kodi را بر روی چوب TV Amazon Fire نصب کنید. این باعث آزادی بسیاری از دستگاه ها نمی شود.


اما صبر کنید. اگر می توانید برنامه های اندرویدی را نصب کنید ، آیا نمی توانید به سادگی وارد برنامه App Amazon شوید و Kodi را نیز مانند تلفن خود بارگیری کنید؟ درست به نظر می رسد تا زمانی که متوجه شوید که صید وجود دارد. آمازون فقط به نصب برنامه های تأیید شده در Fire TV Stick اجازه می دهد.

اما ، از آنجا که نصب برنامه های Android امکان پذیر است ، می توان Kodi را نیز در چوب Amazon TV TV نصب کرد. نیاز به کنار زدن دارد.

نحوه نصب Kodi در استیک TV Fire Amazon بدون کامپیوتر با ES Explorer

ابتدا تلویزیون خود را روشن کرده و Amazon Fire TV Stick را انتخاب کنید.
نحوه نصب Kodi روی استیک TV Fire Amazon بدون کامپیوتر
اکنون ، Kodi یک برنامه رسمی در آمازون آمازون TV TV نیست ، بنابراین ، شما نمی توانید آن را مانند سایر برنامه ها بارگیری کنید.

شما باید وارد شوید تنظیمات به دنبال سیستم و در آخر ، باید روی آن ضربه بزنید گزینه های توسعه دهنده.

در آنجا باید هر آنچه را می بینید فعال کنید. ADB DEBUGGING ، USB DEBUGGING ، برنامه ها از منابع نامعلوم.

پس از اتمام این کار ، شما می توانید هر آنچه را که می توانید در آمازون آمازون تلویزیون نصب کنید نصب کنید ، و آن را برای بارگیری در Amazon Appstore در دسترس نیست.

اما برای نصب Kodi بر روی چوب TV Amazon Fire ، باید این برنامه را به نام خود بارگیری کنید اکسپلورر فایل ES. با 180 میلیون بارگیری جهانی بسیار محبوب است. برای نصب آن ، روی کادر جستجو ضربه بزنید و با تایپ کردن آن را جستجو کنید. اکسپلورر فایل ES. نصب کنید و روشن کنید.

می بینید اضافه کردن دکمه در سمت چپ بالای صفحه. روی آن کلیک کنید و تایپ کنید در: http://kodi.tv.
سپس باید نامی تهیه کنید. فقط هر چیزی را که می خواهید تایپ کنید. در آخر ، روی افزودن کلیک کنید.

چه کاری انجام می دهید در ادامه؟ روی آن نامی که تازه ایجاد کرده اید ضربه می زنید. وب سایت Kodi را نشان می دهد. شما باید روی آن کلیک کنید بارگیری ها بخش ها برای یافتن صفحه بروید ARM نسخه برای اندروید. مطبوعات بیشتر و پس از آن در مرورگر باز کنید. سپس بارگیری باید شروع شود.

در آخر ، پرونده را باز کنید و منتظر نصب Kodi باشید.

نحوه نصب Kodi روی استیک TV Fire Amazon بدون کامپیوتر با Apps2Fire در تلفن شما

این احتمالاً یک رویکرد بسیار سریعتر است.

یک بار دیگر ، باید مطمئن شوید که تمام گزینه های توسعه دهنده شما مانند آنچه که با روش اول انجام داده اید ، فعال شده اند. شما این کار را با رفتن به تنظیمات به دنبال سیستم به دنبال گزینه های توسعه دهنده.
نحوه نصب Kodi روی استیک TV Fire Amazon بدون کامپیوتر
ADB DEBUGGING ، USB DEBUGGING ، برنامه ها از منابع نامعلوم باید فعال شوند.

ثانیا, بازگشت به سیستم و روی آن ضربه بزنید در باره به دنبال شبکه. شما باید IP IP TV Fire خود را بنویسید.

در حال حاضر ، شما نیز باید واقعاً داشته باشید کدی در تلفن Android خود و همراه خود Apps2Fire برای این کار.
نحوه نصب Kodi روی استیک TV Fire Amazon بدون کامپیوتر
Apps2Fire را بر روی تلفن خود روشن کنید و پس از آن IP IP stick TV خود را وارد کنید. اکنون باید Kodi را بارگذاری کنید. برای انجام این کار ، بر روی گزینه Upload Apps کلیک کرده و Kodi را انتخاب کنید.

خودشه.

محتوای نامحدود مگر اینکه در یک مکان بد زندگی کنید ....

با وجود Kodi و سایر برنامه های ارائه شده در چوب آمازون آمازون ، اگر می توانید در مکان مناسب زندگی کنید می توانید تقریباً هر چیزی را تماشا کنید. مطمئناً ، شما می توانید NBC خود را تماشا کنید اما تنها در صورتی که در آمریکا هستید. مشابه بسیاری از خدمات دیگر. مگر اینکه VPN نصب کنید ، و PrivateVPN نصب ساده در Amazon Fire TV Stick بسیار ساده است..

قبل از اینکه به نحوه نصب آن بپردازیم, بیایید به آنچه VPN انجام می دهد بپردازیم. ببینید ، یک VPN یک شبکه خصوصی مجازی است. این امکان را به شما می دهد تا در هر نقطه از جهان باشید بدون حرکت. شما به یکی از سرورهای ارائه شده توسط شرکتهای VPN متصل می شوید ، ما به عنوان مثال 56 مکان مختلف سرور را ارائه می دهیم ، و به محض انجام این کار ، بدون اینکه در آنجا باشید به طور خودکار در آن مکان قرار می گیرید..

قابل اعتماد و متخصص دسته بندی ها و فشار دهید نرم افزار. حرکت کردن به پایین تا زمانی که PrivateVPN پیدا کنید. یا ، می توانید آن را در جعبه جستجو جستجو کنید. قبل از نصب ، به PrivateVPN.com بروید و با فشار دادن دکمه Buy یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ثبت نام ، جزئیات خود را در برنامه وارد کنید. سپس سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید ، و شما خوب هستید که بروید!
نحوه نصب Kodi روی استیک TV Fire Amazon بدون کامپیوتر
نصب کدی بر روی آمازون آمازون آمازون بسیار ساده است.

آیا می خواهید Netflix را روی Kodi نصب کنید؟ راهنمایی در مورد آن وجود دارد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me