نحوه تماشای مرکز ITV در ایرلند

نحوه تماشای مرکز ITV در ایرلند

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-04-08 14:53:13 در سرگرمی


این بد نیست که RTE بد باشد ، فقط محتوای زیادی را که دوست های ITV Hub انجام می دهند ارائه نمی دهد. مشکل اینجاست که ITV Hub در ایرلند کار نمی کند. و به همین دلیل شما اینجا هستید شما می خواهید بدانید که چگونه ITV Hub را در ایرلند تماشا کنید.

صادقانه بگویم ، این سخت ترین کار وجود ندارد ، و اگر راهنمای ما را در مورد چگونگی تماشای iPlayer بی بی سی در ایرلند بخوانید ، پس می دانید که این کار نسبتاً آسان است ، و تقریباً همین روش در اینجا اعمال می شود.

دلیل پشت چرا شما نمی توانید مرکز ITV در ایرلند را تماشا کنید ، و چه کاری باید انجام شود?

وقتی صحبت از سرگرمی است ، تقریباً همیشه از حقوق محتوا پایین می آید. وقتی ITV حقوق محتوا را خریداری می کند ، حقوقی را برای نمایش این محتوا در انگلستان خریداری می کند. خرید حقوق برای نشان دادن چیزی در سراسر جهان ، معنی ITV را ندارد. ITV Netflix نیست. در پایان روز ، همه چیز درمورد پول است و برای نشان دادن محتوای ITV در ایرلند ، هزینه آنها را نشان می دهد ، و این پول بازپرداخت نمی شود.

مگر اینکه با پرداخت اشتراک ماهانه مشارکت کنید. و در تئوری ، شما می توانید. اما ما یک راه حل بسیار بهتر داریم که به شما این امکان را می دهد تا پول را خیلی بهتر خرج کنید.

اگر می خواهید ITV Hub را در ایرلند تماشا کنید ، فقط باید ITV را فکر کنید که در انگلستان هستید. این تنها کاری است که شما تقریباً باید انجام دهید ، به شرطی که می خواهید فقط در لپ تاپ خود تماشا کنید. در پایان این پست در دستگاه های تلفن همراه مشاهده خواهیم کرد.

چگونه ITV را فكر می كنید كه در انگلستان هستید؟ با تغییر مکان خود ، تقریباً.

چگونه مکان خود را برای تماشای مرکز ITV در ایرلند تغییر می دهید?

با استفاده از VPN. VPN یک شبکه خصوصی مجازی است. به عنوان یک فیلتر فکر کنید. هنگامی که آب را در خانه فیلتر می کنید ، آب سخت وارد فیلتر می شود ، فیلتر آن سختی را از بین می برد و آب نرم را تأمین می کند. یک VPN اینترنت را می گیرد و آن را بهتر می کند.

به عنوان مثال ، این امکان را به شما می دهد تا ITV Hub را در ایرلند تماشا کنید. VPN همچنین می تواند به شما امکان تماشای iPlayer بی بی سی در ایرلند یا نتفلیکس آمریکایی در ایرلند را بدهد. در صورت استفاده از ارائه دهنده VPN مناسب ، این فرصتها بی پایان است.

و اینجاست که PrivateVPN وارد می شود.

PrivateVPN با ITV Hub کار می کند ، با iPlayer BBC کار می کند ، و همچنین از مناطق جهانی Netflix در آنجا پشتیبانی می کند. به تماشای بازی تاج و تخت در خارج از ایالات متحده اهمیت می دهید؟ ما از HBO اکنون پشتیبانی می کنیم. DAZN ، Hulu ، Amazon Prime ، شما آن را نامگذاری می کنید.

البته شما می توانید از هر سرویس دیگری که با ITV Hub کار کند استفاده کنید. اما قبل از ثبت نام ، مطمئن شوید که با ITV کار می کند. امثال ITV تلاش می کنند تا از خدمات VPN با سیستم عامل های خود جلوگیری کنند.

شاید PrivateVPN دارای بیشتر سرورهای جهان نباشد ، اما سرورهای موجود در آن ، آنها با سرویس هایی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید کار می کنند نه اینکه بی معنی باشند. و این مهم است پس از خواندن این ، تبلیغات در مورد خدمات VPN ظاهر می شود ، و خواهید دید که این سرویس ها تبلیغات زیادی را در سرورها انجام می دهند. آنچه آنها به شما نمی گویند اینست که تعداد بسیاری از آن سرورها با خدماتی که به آنها اهمیت می دهید کار می کنند.

شما می توانید هزینه اشتراک ITV را بپردازید یا می توانید PrivateVPN را انتخاب کنید و یک VPN داشته باشید که به شما امکان می دهد Netflix بیشتری را از همیشه تماشا کنید ، و همچنین با BBC کار می کند و شما را در اینترنت با رمزگذاری 256 بیتی ایمن نگه می دارد. قوانین سوئد مانع از ذخیره اطلاعات موجود در مورد استفاده شما می شود. این تماس شماست.

اما در صورت عدم دسترسی به ITV در فروشگاه های خارج از منطقه پشتیبانی ، هنوز مسئله تماشای دستگاه های تلفن همراه وجود دارد..

دستگاه های ITV Hub را در ایرلند در دستگاه های Apple خود تماشا کنید

شما باید از حساب iCloud خود خارج شوید.

پس از انجام این کار ، فقط یک مورد جدید ایجاد کنید که جزئیات آن در انگلیس است.

این به شما امکان می دهد ITV و هر برنامه دیگری را که فقط در انگلستان موجود است بارگیری کنید.

بعد از بارگیری ITV Hub می توانید به فروشگاه فعلی خود برگردید.

فقط مطمئن شوید که مکان حساب فعلی خود را تغییر ندهید. اگر این کار را انجام دهید ، همه چیز را از دست خواهید داد.

دستگاه ITV Hub را در ایرلند در دستگاههای Android خود تماشا کنید

در دستگاه های Android ، باید موقعیت مکانی خود را در حساب فعلی خود تغییر دهید.

Google نحوه انجام این کار شما را دنبال می کند و ما پیوندی را پیوست کردیم. حتماً منطقه خود را تغییر دهید تا در انگلستان باشید.

این امکان را به شما می دهد تا ITV Hub را در ایرلند بارگیری کنید.

این نحوه تماشای مرکز ITV در ایرلند است

در مورد تماشای ITV Hub در ایرلند چیز سختی نیست. این فقط نیاز به دانستن ابزار مناسب و نحوه بارگیری برنامه دارد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me