نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-10-04 18:09:15 در راهنماها


اگر تاکنون سعی کرده اید iPlayer BBC را در خارج از کشور مشاهده کنید ، این پیام را دریافت کرده اید که می گوید: "این محتوا در حال حاضر موجود نمی باشد."

بی بی سی ادعا می کند دلیل این امر این است که شما باید مجوز تلویزیون را در انگلستان بپردازید. اما اگر فقط مسافرت کنید و مجوز تلویزیون در انگلستان را بپردازید ، چه می کنید؟ در این راهنما ، ما قصد داریم نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور را در دستگاه های Android ، Apple ، Windows ، Amazon یا Fire TV خود قرار دهید ، با روشی که توسط بیش از 61 میلیون نفر در سراسر جهان طبق خود بی بی سی مورد استفاده قرار می گیرند..

برای تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور چه کاری باید انجام دهید؟ شما باید iPlayer BBC را فریب دهید تا فکر کنید که در انگلیس هستید.

بی بی سی برای تماشای iPlayer بی بی سی در خارج از کشور

تنها دلیل عدم کار iPlayer BBC در حال حاضر در خارج از کشور این است که بی بی سی حق ندارد بیشتر محتوای خود را در خارج از کشور نشان دهد. از این گذشته ، وقتی مخاطبان انگلستان را هدف قرار می دهید ، میلیون ها دلار دیگر برای نمایش محتوا در سایر کشورها پرداخت می کنید?

از آنجا که بی بی سی حق نمایش بیشتر محتوا را ندارد ، باید iPlayer خود را مانند همه سیستم عامل های دیگر مانند DAZN ، Hulu و حتی Netflix جغرافیایی کند..

اگر iPlayer BBC را فکر کنید که در انگلستان هستید ، نمی توانید یک جغرافیایی را به وجود بیاورید ، و به این ترتیب قادر خواهید بود iPlayer BBC را در خارج از کشور مشاهده کنید.

چطوری این کار را انجام میدهی?

با استفاده از VPN.

خدمات VPN به شما امکان تغییر مکان خود را می دهد.

PrivateVPN را بارگیری کنید ، به یک سرور UK متصل شوید ، و واقعاً در انگلستان هستید.

در آن زمان است?

نه کاملا. اگر می خواهید iPlayer BBC را در خارج از کشور با استفاده از VPN تماشا کنید ، باید مواردی را جستجو کنید.

 1. VPN نیاز به سرورهای UK دارد. PrivateVPN این کار را انجام می دهد ، و همچنین یک سرویس دیگر حق بیمه را نیز انجام می دهد. اگر این چیزی نیست که شما به دنبال آن هستید ، در مورد خدمات رایگان نیز اینگونه نیست. (PrivateVPN آزمایشی بدون ریسک 7 روزه ارائه می دهد ، اگرچه حتی لازم نیست کارت برای آن تهیه کنید.)
 2. سرور VPN نیاز به پشتیبانی از iPlayer BBC دارد. اگر می خواهید iPlayer BBC را در خارج از کشور تماشا کنید ، این مهم ترین قسمت است. اگر از VPN استفاده می کنید که از iPlayer BBC یا سرور اشتباهی که در انگلستان است پشتیبانی نمی کند اما با iPlayer BBC کار نمی کند ، پشتیبانی نمی کند ،.

PriavteVPN؟ این سرویس با ارائه سرورهای کمتری نسبت به بسیاری از رقابت ها ، سرورهای iPlayer بی بی سی را ارائه می دهد اما در عوض روی خدمات سرگرمی متمرکز است. از این گذشته ، 51٪ از مشتریان از خدمات VPN برای سرگرمی استفاده می کنند.

اگر می خواهید iPlayer BBC را در خارج از کشور تماشا کنید ، باید مطمئن شوید که سرویس مورد استفاده شما از آن پشتیبانی می کند. بیشتر نیست این امر به این دلیل است که سیستم عامل هایی مانند iPlayer بی بی سی فقط جغرافیای بلوک را روی محتوا قرار نمی دهند. آنها همچنین به دلیل داشتن خدمات VPN مانع از کار می شوند. در غیر این صورت ، آنها می توانند برای نمایش محتوا در کشورهایی که نمی توانند آنرا نشان دهند ، مشکل داشته باشند زیرا در آنجا حق ندارند.

آیا این در صورتی است که می خواهید iPlayer BBC را در خارج از کشور مشاهده کنید?

نه کاملا.

برای تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور ، به یک حساب iPlayer BBC نیز نیاز دارید.

اگر مجوز پرداخت تلویزیون انگلیس را بپردازید ، ایجاد رایگان است.

و در آخر اینکه ، اگر نمی خواهید در مرورگر وب مشاهده کنید ، یا اگر در امثال Amazon Fire TV Stick هستید ، باید برنامه BBC را در برخی از دستگاه های خود بارگیری کنید..

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور در دستگاه های Android

برای اینکه بتوانید برنامه iPlayer BBC را بارگیری کنید ، باید مکان فروشگاه Google Play خود را تغییر دهید تا در انگلستان باشد.

 • برای انجام این کار ، با استفاده از PrivateVPN به یک سرور UK وصل شوید و سپس فروشگاه Play خود را باز کنید.
 • بر روی 3 نوار در سمت چپ بالای صفحه فشار دهید.
 • اگر با استفاده از PrivateVPN به IP UK وصل باشید ، فروشگاه Google Play گزینه ای را برای شما نشان می دهد رفتن به فروشگاه بازی پادشاهی متحده.
 • برای این کار باید روش پرداخت خود را به روز کنید. برای این کار ، یک کارت جدید اضافه کنید.

شما می توانید آدرس اصلی خود را برای اکثر این موارد استفاده کنید ، اما شما نیاز به استفاده از یک کد پستی انگلستان و شهر پست, و برای آن از یک ژنراتور آدرس UK استفاده کنید که می توانید در Google پیدا کنید.

از طرف دیگر ، می توانید برنامه iPlayer بی بی سی را برای Android در Google جستجو کرده و از همان جا نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که سایتی که استفاده می کنید قابل اعتماد است.

یا ... فقط با انتخاب "سایت دسک تاپ" از مرورگر خود تماشا کنید.

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور در دستگاه های اپل

در دستگاه های Apple خود ، چه آیفون یا آی پد ، باید یک حساب iCloud جدید ایجاد کنید. اگر می خواهید منطقه خود را با حساب فعلی خود تغییر دهید ، همه چیز را گم می کنید ، بنابراین این کار را نکنید.

چگونه آن را انجام دهید?

 1. از حساب iCloud خود در تنظیمات خود خارج شوید.
 2. با تنظیم مکان خود در انگلستان ، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.
 3. برنامه iPlayer BBC را بارگیری کنید.

البته ، پس از بارگیری برنامه iPlayer BBC ، همیشه می توانید وارد حساب قدیمی خود شوید و برنامه iPlayer BBC در همان جا می ماند.

نحوه تماشای iPlayer بی بی سی در خارج از کشور

اگر می خواهید iPlayer BBC را در خارج از کشور از طریق تلویزیون تماشا کنید ، در اینجا کمی پیچیده می شود.

بیشتر تلویزیون ها و سیستم عامل هایی که با تلویزیون هایی مانند Apple TV ، Chromecast و Roku همکاری می کنند از خدمات VPN پشتیبانی نمی کنند.

در نتیجه ، تماشای iPlayer BBC در خارج از کشور در تلویزیون بسیار سخت است. چه کاری می توانی انجام بدهی؟ سه گزینه وجود دارد:

 1. یک تلویزیون هوشمند با Android دریافت کنید.
 2. یک چوب تلویزیون آمازون آماز دریافت کنید.
 3. VPN را روی روتر نصب کنید.

گزینه 2 مناسب ترین قیمت مناسب است ، با همه تلویزیون ها و سریعترین کار.

اگر نمی توانید تلویزیون آمازون یا تلویزیون هوشمند دریافت کنید ، نصب VPN روی روتر گزینه ای است که ما در سایت خود قرار می دهیم. با این وجود ، ارتباط شما بسیار زیاد خواهد شد و تنظیم آن سریع نیست.

انتخاب باشماست.

PrivateVPN فقط به شما اجازه نمی دهد iPlayer BBC را در خارج از کشور مشاهده کنید

آیا می خواهید Netflix ، Hulu ، DAZN یا HBO را تماشا کنید ، PrivateVPN از محبوب ترین سیستم عامل های موجود در بازار پشتیبانی می کند.

راهنماهای لازم برای باز کردن قفل همه سیستم عامل های اصلی را در وبلاگ ما پیدا خواهید کرد ، و می توانید با آزمایش 7 روزه بدون ریسک ، آنها را امتحان کنید.

اگر مشکلی دارید ، حتماً به ما در [email protected] یا در غیر این صورت در اینستاگرام مراجعه کنید:privatevpn_ که در آن نکات ایمنی مفیدی را پوشش می دهیم ، محتوای سرگرمی ارسال می کنیم و به سؤالات شما پاسخ می دهید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me