نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان در سال 2019

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان در سال 2019

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-01-29 12:48:29 در سرگرمی


شاید هنگام سفر به خارج از انگلستان به وب سایت BBC iPlayer بروید. شاید شما هرگز در انگلستان زندگی نکرده اید و نمی خواستید بدانید که چگونه iPlayer BBC را در سال 2019 در خارج از انگلیس تماشا کنید. مهم نیست که شما به طور عادی در انگلستان زندگی می کنید یا اینکه اگر خارج از انگلستان نبودید ، هرگز چنین کاری نکرده اید, حتی اگر در ایرلند زندگی کنید که چند دقیقه از انگلیس فاصله دارد. اگر در انگلستان نیستید ، نمی توانید به iPlayer BBC دسترسی داشته باشید زیرا خارج از انگلستان هستید.

خوب ، مگر اینکه بدانید چگونه BBC را فریب دهید تا فکر کنید در انگلیس هستید. و این همان کاری است که ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید در این پست انجام دهید ، بنابراین می دانید که چگونه iPlayer BBC را در سال 2019 در خارج از انگلستان تماشا کنید.

چرا نمی توانید iPlayer BBC را در خارج از انگلیس در سال 2019 در وهله اول تماشا کنید?

ظاهرا ، زیرا هزینه مجوز تلویزیون را پرداخت نمی کنید. اما اگر باشید? چه می شود اگر شما در انگلستان زندگی می کنید اما فقط به تعطیلات رفته اید و هنگام ثبت نام در سایت بی بی سی هزینه هایی را انتخاب می کنید که پرداخت می کنید? نه ، هنوز کار نخواهد کرد.

دلیل واقعی؟ شاید iPlayer بی بی سی حق ندارد تمام محتوای خود را در خارج از انگلستان نشان دهد. مشکلی که اگر بی بی سی بخواهد آنرا حل کند ، بسیار آسان است. سیستم عامل های دیگر در کشورهای مختلف این مشکل را حل کردند.

در هر صورت ، شما قادر به تماشای iPlayer بی بی سی در خارج از بریتانیا در سال 2019 صرف نظر از دلیل آن نیستید ، مگر اینکه BBC را فریب دهید که فکر کنید خارج از انگلستان هستید.

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان در سال 2019

مکان خود را برای حضور در انگلستان تغییر دهید. این تنها کاری است که باید بکنید.

iPlayer BBC باید شما را به عنوان کسی که در انگلیس است و خارج از انگلستان نمی بیند ، ببیند.

اگر می خواهید iPlayer BBC را در خارج از انگلستان در سال 2019 تماشا کنید ، این همان چیزی است که باید اتفاق بیفتد.

چطوری این کار را انجام میدهی؟ با حضور در انگلستان. این همان چیزی است که یک VPN می تواند با آن کمک کند. هنگام استفاده از VPN ، می توانید موقعیت مکانی خود را در جایی دیگر ، تقریباً تغییر دهید. به عنوان مثال ، هنگامی که می خواهید iPlayer BBC را تماشا کنید ، در انگلیس هستید و هنگامی که می خواهید Netflix را در یک سرویس تماشا کنید ، در ایالات متحده هستید..

به VPN به عنوان خدماتی فکر کنید که سرگرمی های روی کره زمین را مسدود می کند. همانطور که واقعاً چنین می کند. محتوا به طور مساوی در سراسر جهان توزیع نمی شود ، حتی اگر مبلغی را پرداخت می کنید. و VPN مناسب می تواند در باز کردن قفل آن به شما کمک کند.

VPN مناسب برای شما چیست؟ بستگی به این دارد که به چه محتوایی نیاز دارید دسترسی داشته باشید. اگر می خواهید به iPlayer ، DAZN ، Hulu ، Amazon Prime و Netflix به BBC دسترسی داشته باشید ، PrivateVPN از همه آنها پشتیبانی می کند و بیشترین مناطق Netflix با پشتیبانی از 21 مکان به این معنی که تقریبا می توانید سرگرمی های ممکن در این کره زمین را باز کنید.


این به شما امکان می دهد iPlayer BBC را در خارج از انگلیس در سال 2019 مشاهده کنید اما فقط در مرورگر وب قرار دارد. درباره دریافت برنامه ها در دستگاه های iOS ، Android و Fire TV Stick / Cube شما چه می توان گفت?

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان در سال 2019 در Android

  • قابل اعتماد و متخصص پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات. کنار نماد مداد کنار هم فشار دهید کشور, یک منطقه کشور جدید ایجاد کنید و در آنجا انتخاب کنید انگلستان به عنوان کشور خود مطبوعات ادامه هید بعد از آن. وقتی این کار را کردید ، فروشگاه بازی اگر باز شود و بروید تنظیمات به دنبال برنامه ها. پیدا کن فروشگاه Google Play. مطبوعات Force Stop.
  • سپس از آن خارج شوید و بروید ذخیره سازی, و در آخر ، دکمه را در کلاه های ذکر شده فشار دهید اطلاعات روشن.
  • که باید بسازد iPlayer بی بی سی در شما ظاهر می شود فروشگاه بازی. اگر اینطور نیست ، اقدامات متوقف کردن و پاک کردن اقدامات داده را تکرار کنید.

البته ، هنگام روشن کردن iPlayer BBC ، PrivateVPN را روشن کنید.

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان در سال 2019 در iOS

در دستگاه های اپل ، تغییر مکان شما در حساب فعلی شما همه چیز است. در پلتفرم iOS اینگونه نیست.

برای تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان در سال 2019 در iOS ، باید یک حساب iCloud جدید ایجاد کنید یا در غیر این صورت ، تمام داده های خود را از دست خواهید داد. تا ابد.

پس از ساختن حساب جدید مستقر در انگلستان ، از حساب فعلی خود خارج شوید.

این تقریباً همین است بعد از بارگیری برنامه iPlayer BBC ، می توانید دوباره به نسخه قدیمی خود وارد شوید یا به این برنامه ادامه دهید. در هر صورت ، تمام برنامه هایی را که در حال حاضر در اختیار دارید ، خواهید داشت.

نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان در سال 2019 در آمازون TV TV Stick / Cube

این بسته به منطقه حساب آمازون شما کمی متفاوت خواهد بود اما به وب سایت آمازون رفته و در ادامه به برگه مربوط به حساب کاربری خود می پردازید. آنچه بیان می کند ممکن است متفاوت باشد ، اما هر چیزی که مربوط به محتوا و دستگاه ها باشد همان چیزی است که باید روی آن کلیک کنید. هدف این است که منطقه خود را تغییر دهید اما بیشتر از این طریق اطمینان حاصل کنید که آدرس شما در انگلیس قرار دارد. در غیر این صورت ، iPlayer بی بی سی ظاهر نمی شود. همچنین باید با مراجعه به تنظیمات به دنبال آن در حساب من ، مستقیماً روی دستگاه خود از دستگاه آمازون آمازون آمازون خود خارج شوید..

در آخر ، ممکن است بسته به کارت فعلی خود ، روش پرداخت مربوط به انگلیس را تهیه کنید. جلوگیری از این مشکل با استفاده از کارت مجازی بسیار آسان است.

این نحوه تماشای iPlayer BBC در خارج از انگلستان در سال 2019 است

اگر می خواهید iPlayer BBC را در خارج از انگلستان در سال 2019 تماشا کنید ، می توانید. کار سختی نیست اگر بخواهید واقعاً بخواهید به iPlayer بی بی سی در خارج از انگلستان در سال 2019 دسترسی داشته باشید ، مطمئناً به برخی کارها نیاز دارد ، اما این کار قابل انجام و ارزش آن است..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me