نحوه تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده در مکعب TV TV

نحوه تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده در مکعب TV TV

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-10-18 08:27:43 در سرگرمی


آیا اخیراً یک مکعب آتش تلویزیون دریافت کرده اید؟ آیا خارج از آمریکا زندگی می کنید؟ آیا می خواهید Hulu را در خارج از آمریکا در مکعب Fire TV تماشا کنید؟ آسان خوب ، خیلی آسان نیست ، اما ما می دانیم چگونه آن را انجام دهیم ، بنابراین ما به شما کمک می کنیم تا آن را تشخیص دهید.

دلیل اصلی چرا شما نمی توانید Hulu را در خارج از ایالات متحده در مکعب آتش تلویزیون تماشا کنید

حقوق. حق فیلم و هزینه نمایش و هولو? هولو یک کار باورنکردنی را انجام داد که امثال نتفلیکس و آمازون نخست از نظر نمایش نمایش هایی که در حال انجام است از دست می دهند ، همین حالا. با Hulu ، شما می توانید جدیدترین قسمت از یک نمایش خاص ، یک روز پس از انتشار آن را تماشا کنید ، و این بسیار باورنکردنی است. اما همچنین هزینه دارد ، و فراهم کردن این هزینه در سراسر جهان بسیار گران است. و برای استفاده مردم از این امر در سراسر جهان ، برای شرکتهای دارای این حقوق عالی نخواهد بود. از این رو هولو بسیار زیاد تحت فشار است. نتیجه؟ شما قادر به تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده در مکعب آتش تلویزیون یا هر وسیله دیگر نیستید.

و برای حل این مسئله سه مرحله وجود دارد. آنها همچنین آسان نیستند ، اما اگر می خواهید Hulu را تماشا کنید ، باید ثبت نام کنید و باید بتوانید هولو را فریب دهید که فکر می کنید در ایالات متحده هستید. اوه ، و البته شما هم نیاز دارید برنامه Hulu را در Fire TV Cube بارگیری کنید.

ثبت نام در Hulu برای تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده در مکعب TV TV

این مهمترین قسمت نیست ، و شاید شما هم اکنون یک حساب کاربری داشته باشید ، و اگر چنین باشد ، می توانید از این قسمت بگذرید ، اما اگر می خواهید Hulu را در خارج از آمریکا در مکعب Fire TV تماشا کنید ، این سخت ترین کار است انجام دادن.

برای ثبت یک حساب Hulu ، به وب سایت Hulu از طریق تلفن یا رایانه خود بروید. شما همچنین نیاز به داشتن کارت آمریکایی دارید. و این برای اکثر مردم یک مشکل است.

بعدا می توانید برای پرداخت هزینه از کوپن استفاده کنید ، اما در ابتدا باید با کارت پرداخت کنید. توصیه من؟ از یک دوست در ایالات متحده بخواهید تا به شما کمک کند. به طور جدی. یا از آنها بخواهید که هزینه آن را بپردازند یا از آنها بخواهید که کارت پیش پرداخت در فروشگاه را برای شما خریداری کنند.

شما همچنین می توانید کارت های مجازی آنلاین را امتحان کنید اگرچه میزان موفقیت شما با استفاده از یک ممکن است خیلی خوب نباشد. این در مورد امتحان کردن است تا زمانی که آن را به کار خود ادامه دهید. برخی از تحقیقات را بعنوان روش هایی انجام دهید که در تمام مدت تغییر می کند.

اما برای ثبت نام و تماشای کلی Hulu در خارج از ایالات متحده در TV TV Cube ، باید هولو را فریب دهید.

کار Hulu برای تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده در مکعب TV TV

آیا می خواهید Hulu را در خارج از آمریکا در مکعب Fire TV تماشا کنید? شما باید هولو را فكر كنید كه در ایالات متحده هستید. این تنها گزینه موجود در صورتی که نمی خواهید هر بار که بخواهید Hulu را تماشا کنید به آمریکا پرواز کنید.

و برای آن ، شما به یک VPN نیاز دارید. VPN یک شبکه خصوصی مجازی است و پس از اتصال به آن ، و در یک کشور دیگر به یک سرور متصل می شوید ، در آنجا واقعاً خواهید بود به این معنی که تا آنجا که به اینترنت مربوط می شود ، در صورت اتصال به یک Hulu ، قادر به تماشای Hulu خواهید بود. سرور آمریکایی.

اما بیشتر سرویس های VPN با HULU کار نمی کنند!

اگر هولو اطمینان حاصل کند که مردم کشورهای دیگر نمی توانند Hulu را در خارج از آمریکا در مکعب Fire TV تماشا کنند ، مطمئناً آنها می دانند که خدمات VPN وجود دارد. و به همین دلیل بیشتر سرویس های VPN با Hulu کار نمی کنند.

PrivateVPN؟ دارای سرورهای VPN آمریکایی است که از Hulu پشتیبانی می کنند.

با PrivateVPN یک حساب کاربری ایجاد کنید. سرویس گیرنده موجود در Fire TV Cube را بارگیری کنید و به یک سرور پشتیبانی Hulu متصل شوید. آسان؟ بله.

اما صبر کنید ، در مورد Hulu برنامه چیست?

نحوه نصب برنامه Hulu برای تماشای Hulu در خارج از ایالات متحده در مکعب TV TV

مکعب Fire TV دارای چندین مکان فروشگاهی است. فروشگاه اینترنتی آمازون؟ اگر می خواهید هولو در آن دیده شود ، خوب ، باید آمریکایی باشد.

برای این کار ، باید به وب سایت آمازون بروید. در صورت امکان این کار را روی لپ تاپ یا رایانه انجام دهید. رفتن به حساب ها & لیست ها به دنبال محتوا & دستگاه ها. برای حضور در آمریکا باید مکان خود را به روز کنید. و حتما از آدرس واقعی استفاده کنید. برای جستجوی یک ژنراتور آدرس در Google.

پس از آن ، شما باید با ورود به آن مکعب آتش TV خود را از لیست خارج کنید تنظیمات به دنبال حساب من, و سپس در آخر با فشار دادن Deregister. سپس باید چند لحظه منتظر بمانید و جزئیات خود را دوباره ارائه دهید. جز,

این بار محتوای آمریکایی را مشاهده خواهید کرد.

شما هنوز هم ممکن است مشکلاتی داشته باشید. به عنوان مثال با بارگیری Hulu حتی اگر آن را ببینید. روش پرداخت فعلی شما ممکن است این مشکل باشد. ممکن است لازم باشد آن را حذف کنید ، یا در غیر این صورت حتی یکی از آنها را در ایالات متحده اضافه کنید که در صورت داشتن کارت پیش پرداخت برای ثبت نام Hulu ، مشکلی ایجاد نمی شود. و کارتهای مجازی با این مرحله بسیار راحت کار می کنند. فقط کافی است یکی را در اینترنت جستجو کنید.

پس از آن ، شما آماده رفتن هستید.

Hulu در خارج از ایالات متحده را در مکعب آتش تلویزیون تماشا کنید

این که آیا شما می خواهید Hulu را در خارج از ایالات متحده در Fire TV Cube یا Fire TV Stick تماشا کنید ، مراحل مشابه است.

آنها متفاوت است در سیستم عامل های مختلف ، و برای آن ، ما پست های مربوط به Hulu ، مانند یکی در مورد تماشای Hulu در خارج از کانادا یا راهنمای کلی Hulu وجود دارد..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me