چرا Hulu در کانادا در دسترس نیست و چگونه Hulu را در سال 2019 در کانادا تنظیم کنیم

چرا Hulu در کانادا در دسترس نیست و چگونه Hulu را در سال 2019 در کانادا تنظیم کنیم

توسط PrivateVPN، 2019-01-02 20:21:01 در سرگرمی


آیا می خواهید سال 2019 هولو را در کانادا راه اندازی کنید? آیا می دانید که چرا هولو در وهله اول در کانادا موجود نیست؟ به عبارت ساده ، به حقوق محتوا می رود. برخی از شرکتها در کشورهای دیگر از حقوق برخی از مطالب مربوط به Hulu برخوردار هستند و Hulu برخلاف نتفلیکس ، روز بعد از پخش آن محتوا را نشان می دهد. گرفتن حقوق برای نشان دادن چیزی یک روز پس از پخش آن بسیار دشوارتر از یک سال بعد از پخش آن است. به همین دلیل هولو در کانادا یا هر جای دیگر در خارج از ایالات متحده موجود نیست ، با ساده ترین شکل توضیح داده شده است.

 • بدست آوردن حقوق منحصر به فرد (یا حتی غیر انحصاری) برای نمایش های تلویزیونی در چندین کشور مختلف کار سختی است وقتی درباره محتوای جدید پخش شده.
 • همچنین به دلیل تمام مطالبی که قبلاً وجود دارد ، بسیار گران است ، هولو باید مجوز آن را بگیرد ، برای دیگر کشورهایی که هیچ کشور دیگری از نظر رشد کاربر پتانسیل به اندازه ایالات متحده ندارد..

این بدان معنا نیست که شما نمی توانید Hulu را در کانادا تماشا کنید. چه در 100 کیلومتری و چه از یک کیلومتری آمریکا زندگی می کنید ، می توانید Hulu را در کانادا با این آموزش تماشا کنید.

بنابراین چگونه می توان Hulu را در سال 2019 در کانادا راه اندازی کرد?

3 مرحله برای راه اندازی Hulu در کانادا در سال 2019 وجود دارد.

 1. شما باید برای ثبت نام یک روش پرداخت معتبر آمریکایی داشته باشید.
 2. شما باید هولو را فكر كنيد كه در آمريكا هستيد.
 3. اوه ، و شما باید برنامه Hulu را که به نظر می رسد آسان نیست ، بارگیری کنید.

ما همه اینها را یکی یکی پشت سر خواهیم گذراند.

سخت ترین مرحله اگر می خواهید Hulu را در سال 2019 در کانادا راه اندازی کنید

اولین قدم مهمترین کار در مورد کار Hulu در کانادا مهم نیست ، اما همه این موارد باید کامل شود ، زیرا در غیر این صورت ، هولو به هیچ وجه کار نخواهد کرد.

برای ثبت نام ، باید کارت معتبر آمریکایی تهیه کنید.

این سخت ترین مرحله برای گرفتن کارت آمریکایی به معنای صدور کارت در ایالات متحده آسان نیست.

اگر شما مقیم کانادا نیستید و هرگز سعی نکرده اید به ایالات متحده بروید ، می دانید چه میزان از مبارزات می تواند در بعضی مواقع باشد. هر آمریکایی برای اکثر مردم در خارج از ایالات متحده مبارزه است. از قضا ، هولو نمونه ای عالی از آن است. شما مجبور بودید جستجو کنید که چرا Hulu در کانادا در دسترس نیست و چگونه Hulu را در سال 2019 در کانادا تنظیم کنید...

ما ایده های کمی داریم که چگونه می توانید یک کارت آمریکایی برای تنظیم هولو در کانادا در سال 2019 دریافت کنید:

 1. از دوست آمریکایی خود بخواهید که به شما کمک کند و از پس شما برآید. در صورت لزوم به آنها مبلغ اضافی پرداخت کنید یا پیشنهاد دهید که حساب خود را به اشتراک بگذارید. یا اگر آنها دوستان خوبی هستند ، ممکن است آنها این کار را انجام دهند زیرا به سرگرمی شما اهمیت می دهند!
 2. اگر کسی را ندارید که کارت خود را به شما پیشنهاد دهد ، شاید شخصی که می شناسید قبلاً دارای یک حساب Hulu است. اگر شما ناامید هستید که Hulu را در سال 2019 در کانادا راه اندازی کنید ، می توانید نیمی از اشتراک را به اشتراک بگذارید یا در غیر این صورت پیشنهاد دهید که به آنها پرداخت کنید یا خیر..
 3. کارت پیش پرداخت را خریداری کنید. همه کارتهای پیش پرداخت با Hulu کار نمی کنند ، اما اگر برخی تحقیقات را انجام داده و یک کارت را پیدا کردید که در زمان جستجو با Hulu کار کند ، آن را دریافت کنید. چه با سفارش آنلاین و چه با مراجعه به ایالات متحده برای دریافت مستقیم آن.
 4. یک کارت مجازی بخرید. این روش برای کار با کمترین احتمال ممکن است اما اگر در راه اندازی هولو در کانادا عجله دارید ، می تواند موثرترین زمان باشد..

یکی از این چهار روش دسترسی شما به Hulu را به شما می دهد اما در نهایت ، فقط برای ثبت نام به کارت نیاز دارید. پس از آن می توانید به جای آن یک کارت هدیه Hulu خریداری کنید.

ما نمی خواهیم نحوه ثبت حساب شما را بررسی کنیم. خیلی ساده است این دقیقاً مثل ثبت نام در هر وب سایت دیگری است. فقط حتماً یک آدرس آمریکایی تهیه کنید.

برای این کار می توانید از مولد آدرس استفاده کنید.

مهمترین قدم اگر می خواهید Hulu را در سال 2019 در کانادا راه اندازی کنید

شما سؤال کرده اید که چرا Hulu در کانادا در دسترس نیست. دلیل نشان دادن حق نمایش است. Hulu می داند که دسترسی آسان به Hulu در کانادا یا هر منطقه دیگر اگر فقط Hulu مسدود شود ، آسان است.

به همین دلیل چندین مرحله برای دسترسی به هولو مورد نیاز است. اول ثبت نام بود اکنون این تصمیم هولو را تصور می کند که شما به جای کانادا در ایالات متحده هستید.

هولو می داند که شما در آمریکا نیستید. چگونه آن را فریب می دهید؟ با حضور در ایالات متحده.


VPN نحوه انجام این کار است.

بدون نیاز به ویژگی های آن بلکه به عبارت ساده تر ، یک VPN به شما امکان می دهد بسته به سرورهایی که از سرویس شما استفاده می کند ، مکان خود را در هر جای دنیا تغییر دهید..

با این حال ، برای این مرحله ، فقط داشتن یک VPN کافی نیست. شما به یک VPN نیاز دارید که با Hulu کار کند. خدماتی مانند Netflix ، Hulu ، BBC ، Amazon Prime و غیره می دانند که مردم می توانند از خدمات VPN برای دور زدن بلوک های جغرافیایی استفاده کنند.

شاید شما قبلاً از خدمات VPN آگاه بوده باشید و یکی را برای Hulu بارگیری کرده باشید ، اما هنوز به جستجوی دلیل عدم دسترسی هولو در کانادا و نحوه تنظیم آن پایان دادید. به این دلیل است که سرویس VPN دارای سرورهایی در ایالات متحده است ، اما آنها برای Hulu نبودند.

در PrivateVPN ما سرورهای Hulu کار می کنیم. آیا این بدان معنی است که شما نیاز به ثبت نام با ما دارید؟ نه ، اینطور نیست.

اما شما در اینجا به این معنی هستید که احتمالاً به دسترسی به امثال Netflix آمریکایی یا Amazon Prime علاقه دارید ، و ما بهترین سرویس VPN برای دسترسی نه تنها به Netflix آمریکایی بلکه در اکثر سرویس های Netflix با ارائه وسیع ترین پشتیبانی برای Netflix هستیم.. Netflix آمریکایی ممکن است بیشترین محتوا را داشته باشد ، اما همه اینها را ندارد ، زیرا ممکن است شخص دیگری حق مطالبی را که در ایالات متحده موجود است ، داشته باشد.

با ما حساب کاربری کنید. مشتری خود را یا با پیمایش به پایین صفحه یا با جستجوی ما در فروشگاه برنامه خود ، بارگیری کنید و به یکی از سرورهای پشتیبانی شده Hulu ما وصل شوید که آیا این در iPhone ، iPad ، Android ، Amazon Fire TV Stick یا رایانه شما است یا خیر..

و اینگونه است که می توانید Hulu را در سال 2019 در کانادا راه اندازی کنید ، به استثنای بسیاری از دستگاه ها ، واقعاً اینگونه نیست ، زیرا برخی اقدامات اضافی که باید انجام دهید زیرا دانلود برنامه به این آسانی نیست.

نحوه راه اندازی Hulu در کانادا در سال 2019 بر روی دستگاه های اپل

در دستگاه های Apple ، برای راه اندازی Hulu در کانادا ، باید برنامه Hulu را داشته باشید زیرا نمی توانید از مرورگر خود تماشا کنید ، مگر اینکه مطمئناً از Mac خود تماشا کنید.

برای انجام این کار ، در اینجا مراحل مورد نیاز برای دنبال کردن آورده شده است:

 1. از iCloud خود خارج شوید.
 2. با موقعیت مکانی خود در ایالات متحده یک حساب iCloud جدید ایجاد کنید.
 3. دانلود Hulu.
 4. در صورت تمایل به حساب قدیمی خود وارد شوید.

چرا به انجام این کار نیاز دارید?

همانطور که در حالی که شما به صورت تئوری می توانستید مکان خود را در حساب فعلی خود تغییر دهید ، اما بعد از آن همه داده های خود را از دست خواهید داد. و شما آن را نمی خواهید ، درست است?

نحوه راه اندازی Hulu در کانادا در سال 2019 در دستگاه های Android

در دستگاه های Android ، این کار کمی متفاوت از دستگاه های اپل است. در اینجا شما واقعاً باید موقعیت مکانی خود را در حساب فعلی خود تغییر دهید.

 • قابل اعتماد و متخصص پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات به دنبال فشار دادن کشور برگه.
 • کانادا را به عنوان کشور خود انتخاب کرده و آدرس کانادایی را در آن قرار دهید.
 • بعد از اتمام کار ، به آن بروید تنظیمات, کلیک کنید آpps, و را انتخاب کنید فروشگاه Google Play. مطبوعات Force Stop. آخر اینکه وارد شوید ذخیره سازی, پیدا کن فروشگاه Google Play از نو, و پاک کردن داده ها.
 • این به شما امکان می دهد Hulu را در فروشگاه Play ببینید. و اگر اینطور نیست ، متوقف کردن و پاک کردن داده ها را مجدداً تکرار کنید.

نحوه راه اندازی Hulu در کانادا در سال 2019 در آمازون تلویزیون آمازون آمازون

بر خلاف امثال Chromecast ، Amazon Fire TV Stick امکان بارگیری برنامه ها را فراهم می کند به این معنی که می توانید VPN را روی آن بدست آورید و این یک مزیت اصلی است..

اما راه‌اندازی Hulu در کانادا در Amazon Fire TV Stick در واقع دومین مشکل در این آموزش است.

 • برو به amazon.ca در مرورگر وب خود وارد حساب کاربری خود شوید. مطبوعات حساب شما و در محتوا و دستگاه ها.
 • در آنجا قادر خواهید بود منطقه خود را تغییر دهید. شما باید آن را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.

مشکلی که ممکن است شما در اینجا داشته باشید این است که در حالی که ممکن است بتوانید منطقه خود را تغییر دهید این است که اگر سعی در بارگیری Hulu دارید ، ممکن است مشکلی داشته باشید زیرا ممکن است دچار خطایی شوید. این امر به این دلیل است که هولو در کانادا در دسترس نیست و اضافه شدن کارت کانادایی است.

این ممکن است برای بعضی ها مسئله ای نباشد که بسته به بانک / کارت آنها باشد بلکه مسئله ای است که می تواند مشکل ایجاد کند. با این حال ، از آنجا که برای راه اندازی هولو در کانادا در سال 2019 به یک کارت آمریکایی نیاز دارید ، این مسئله به هیچ وجه نباید برای شما مشکل ایجاد کند..

برای به روزرسانی در هر صورت ، باید از حساب آمازون خود در Fire TV Stick یا Cube خود خارج شوید. برای انجام این کار ، بر روی دستگاه خود بروید تنظیمات به دنبال حساب من, و حساب آمازون. و آخر اینکه ، Deregister را فشار دهید. این کار شما را مجبور به ورود مجدد می کند.

پس از آن ، شما باید در سال 2019 یا هر سال دیگر قادر به بارگیری و دسترسی به Hulu در کانادا باشید.

به همین دلیل Hulu در کانادا در دسترس نیست و نحوه تنظیم Hulu در کانادا در سال 2019

ما دلیل آن را توضیح دادیم و همچنین نحوه تنظیم آن را توضیح دادیم. امیدوارم که ما مسائل شما را حل کنیم ، و اگر اینگونه نباشیم ، به خدمات مشتری برنده جوایز خود برسید. ما به شما کمک خواهیم کرد!

و در ضمن آموزش های دیگر ما را در وبلاگ خود بررسی کنید. به هر بستر تفریحی که باید دسترسی داشته باشید ، تقریباً درباره آن نوشتیم ، و اگر این کار را نکردیم ، به ما اطلاع دهید!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me