نحوه تماشای Hulu در انگلستان – راهنمای نهایی (ایجاد حساب کاربری بیش از حد)

نحوه تماشای Hulu در انگلستان - راهنمای نهایی (ایجاد حساب کاربری بیش از حد)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-09-01 20:00:36 در راهنماها


مشکلی که در اکثر راهنماها در مورد نحوه تماشای Hulu در انگلستان وجود دارد این است که آنها به شما نشان می دهند که چگونه Hulu را در انگلستان تماشا کنید و از منظر فریب دادن Hulu به این فکر کنید که در ایالات متحده هستید ، اما موفق به نشان دادن چگونگی مقابله با موضوعات دیگر. مواردی از قبیل ایجاد یک حساب کاربری Hulu در انگلستان یا بارگیری Hulu در دستگاه شما که در صورت تماشای Hulu در انگلستان نیز ضروری است.

در این راهنمای نهایی Hulu ، ما در حال انجام بیش از همه ، در مستقیم ترین حالت ممکن پیش رو هستیم.

3 قدم مهم که برای تماشای Hulu در انگلستان باید طی کنید

 1. هولو را فكر كنيد كه در آمريكا هستيد.
 2. با استفاده از یک کارت آمریکایی ، یک حساب Hulu ایجاد کنید. (ما راه حلی داریم.)
 3. مکان فروشگاه برنامه خود را برای حضور در ایالات متحده تغییر دهید.

احمق هولو به فکر اینکه شما در ایالات متحده آمریکا هستید تا هولو را در انگلستان تماشا کنید

این یک مرحله نسبتاً آسان است اما مهمترین آنکه به درستی دریافت کنید همانطور که باید به طور مداوم کار کنید همانطور که در حال تماشای Hulu هستید.

اکثر راهنماها شما را در این بخش راهنمایی می کنند.

اگر می خواهید Hulu را در انگلستان تماشا کنید ، به یک VPN احتیاج دارید که به شما امکان می دهد به یک سرور آمریکایی وصل شوید..

هرگز از خدمات VPN نشنیده اید؟ مشکلی نیست برای توضیح مختصر, خدمات VPN به شما امکان می دهد با تغییر آدرس IP خود و رمزگذاری آنچه انجام می دهید در اینترنت ایمن باشید ، اما بیشتر افراد به دلایلی که در اینجا هستید از آنها استفاده می کنند.. برای رفع انسداد سرگرمی هایی نظیر Hulu در انگلستان یا شاید امثال DAZN که یک شرکت بریتانیایی است ، به طرز عجیبی در انگلستان در دسترس نیست.

چگونه یک VPN قادر به انسداد سرگرمی است? با تغییر مکان خود ، تقریباً جایی که می توانید واقعاً باشید به تعداد سرورهایی که سرویس VPN استفاده می کنید بستگی دارد ، اما در این مورد, آنچه مهم است ، حتی بیشتر ، این است که این سرویس دهنده ها چه خدماتی را انجام می دهند.

فرض می کنید اتصال به هر سرور آمریکایی به شما امکان می دهد Hulu را در انگلستان تماشا کنید. با این حال ، به دلیل این واقعیت که Hulu باید تلاش کند تا از خدمات VPN جلوگیری کند ، بنابراین برای شکستن توافقنامه های حقوق مشکلی ایجاد نمی کنند ، بیشتر سرورهای VPN کار نمی کنند.

PrivateVPN؟ این تنها سرویس VPN نیست که به شما امکان تماشای Hulu در انگلستان را می دهد ، اما با تمرکز روی کیفیت بیش از کمیت ، PrivateVPN رهبری در رفع انسداد محتوای سرگرمی در سرتاسر جهان است و دلیلی بر همین دلیل است که می توانید بیشتر Netflix را از حالت مسدود کنید. مناطق موجود در بازار ، در حالی که دارای سرورهای قابل توجهی کمتر از رقابت هستند.

اوه ، و این کار با یک آزمایش 7 روزه انجام می شود که کاملاً بدون خطر است ، بنابراین می توانید خودتان آنرا ببینید. فقط یک آدرس ایمیل و یک رمز عبور تهیه کنید و آماده رفتن هستید!

فقط PrivateVPN را بارگیری کنید ، اطلاعات خود را ارائه دهید و به سرورهای Hulu ما متصل شوید و شما آماده هستید تا آنجا که Hulu را فریب دهید.

قسمت سخت؟ این یک حساب Hulu ایجاد می کند.

ایجاد یک حساب کاربری Hulu برای تماشای Hulu در انگلستان

این سخت ترین قسمت از این راهنمای نهایی است و بخشی که بیشتر راهنماها به دلیل پیچیدگی این موضوع از آن جلوگیری می کنند.

و همینطور ما برای مدت زمان طولانی به این دلیل که ما نمی توانیم یک روش عملی برای حل این مسئله به روشی عملی و قابل اعتماد پیدا کنیم ، تا به امروز...

برای ایجاد یک حساب Hulu برای تماشای Hulu در انگلستان ، داشتن کارت صادر شده توسط ایالات متحده ، مشاهده کنید.

چیزی که مشکل بسیار بزرگی برای افراد است و اغلب به زمان زیادی نیاز دارد.

در گذشته ، برای حل این مسئله ، مواردی از قبیل:

 1. اگر دوست دارید یک حساب به اشتراک بگذارید از کسی که در ایالات متحده زندگی می کند بپرسید اگر نیمی از عضویت را بپردازید.
 2. با یک کارت آمریکایی از کسی بخواهید که آیا آنها یک حساب کاربری برای شما ایجاد می کنند. پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن آن.
 3. کارت اعتباری صادر شده در ایالات متحده دریافت کنید.
 4. کارت اعتباری مجازی صادر شده در ایالات متحده دریافت کنید.

اما اخیراً روشی را کشف کردیم که باعث ایجاد یک حساب کاربری Hulu در انگلیس می شود یا هرجای اروپا به طور قابل توجهی آسانتر ، قابل اعتماد و سریع است.

برای اولین بار در هر راهنما به اشتراک گذاشته شده است.

اگر می خواهید Hulu را در انگلستان تماشا کنید ، برای ایجاد یک حساب Hulu ، می توانید Revolut استفاده کنید.

بله شرکت بریتانیا که به احتمال زیاد در مورد آن استفاده کرده اید یا حتی در حال حاضر شنیده اید.

ما نمی دانیم که این روشی است که برای همیشه کار خواهد کرد یا دقیقا به همین دلیل کار می کند ، اما ما آن را هم در کارت های حق بیمه و هم بر روی کارتهای فلزی و کارتهای مجازی که Revolut ارائه می دهد آزمایش می کنیم..

اگر می خواهید Hulu را در انگلستان یا هر جای اروپا ببینید ، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. گرفتن کارت پیش پرداخت در ایالات متحده در اروپا صادر می شود؟ ممکن است ، اما راحت نیست Revolut راحت است ، و اگر در حساب کاربری حق بیمه ثبت نام کردید ، سریعاً می توانید به کارتهای مجازی دسترسی پیدا کنید.

شما حداقل به 1 پوند در حساب خود نیاز دارید ، هرچند که Hulu برای تأیید کارت خود نیاز دارد.

در این لحظه ، این روش همراه با PrivateVPN به شما امکان تماشای Hulu در انگلستان را می دهد و این ساده ترین روش برای انجام این کار در این لحظه است ، اما اگر تا به حال به دلایلی دست از کار بکشد ، به ما اطلاع دهید و ما را به روز می کنیم. این راهنمای نهایی برای تماشای Hulu برای کمک به سایر افراد در تلاش برای راه اندازی Hulu.

نصب برنامه Hulu برای تماشای Hulu در انگلستان بر روی همه دستگاه های شما

اگر قادر به "حالت دسک تاپ" یا چیز مشابه آن در مرورگر وب خود هستید ، حتی به یک برنامه Hulu نیاز ندارید. با این گفته ، مزایای داشتن یکی از آنها وجود دارد ، به همین دلیل ما شما را از طریق تماشای Hulu در انگلستان به هر وسیله زیر ، پیگیری خواهیم کرد..

نصب برنامه Hulu برای تماشای Hulu در انگلستان در دستگاه های Android

وقتی صحبت از دستگاه های Android است ، ما به شما توصیه می کنیم که راهنمای Google را در زمینه تغییر مناطق ببینید. البته منطقه خود را تغییر دهید تا در آمریکا باشید.

از طرف دیگر ، یک فروشگاه برنامه ثانویه بارگیری کنید که قابل اعتماد باشد ، اما این برنامه جغرافیایی را در برنامه ها ایجاد نمی کند و Hulu را از آنجا بارگیری کنید.

نصب برنامه Hulu برای تماشای Hulu در انگلستان بر روی دستگاه های اپل

وقتی صحبت از دستگاه های اپل می شود ، مراحل کمی متفاوت است.

 1. در مرحله اول ، از حساب فعلی iCloud خود خارج شوید.
 2. ثانیا ، یک مکان جدید را با موقعیت مکانی خود در ایالات متحده ایجاد کنید.

در واقع تغییر مکان فروشگاه App Apple شما بسیار آسان است. با این حال ، اگر منطقه خود را در حساب فعلی خود تغییر دهید ، خلاص شدن از شر کلیه محتوای شما نیز بسیار آسان است. به همین دلیل ایجاد یک حساب جدید بسیار مهم است.

البته ، می توانید بدون از دست دادن چیزی ، بین هر دو حساب تغییر دهید.

نصب برنامه Hulu برای تماشای Hulu در انگلستان در دستگاههای استیک آمازون آمازون

 • در Fire TV Stick خود ، به مرورگر وب به حساب فعلی آمازون خود بروید.
 • فشار دهید حساب ها & لیست ها به دنبال حساب و محتوا خود را مدیریت کنید.
 • در حالی که منطقه شما برای حضور در ایالات متحده تغییر می کند.
 • به دستگاه تلویزیون آمازون آمازون خود بروید. فشار دهید تنظیمات و حساب من.
 • Deregister و دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.
 • دانلود Hulu.

نصب برنامه Hulu برای تماشای Hulu در انگلستان بر روی سایر دستگاهها

اگر به اندازه کافی بدشانسی دارید که دارای دستگاهی باشید که به هیچ وجه از خدمات VPN پشتیبانی نکند ، مانند تلویزیونهای اپل تی وی ، روکو ، Chromecast و اکثر تلویزیونهای هوشمند ، درصورتی که واقعاً باید یکی از این موارد را تماشا کنید ، گزینه دیگری وجود دارد. سیستم عامل ها و مایل نیستند که به جای آن Amazon Fire TV Stick را بدست آورند.

چیست؟ نصب یک VPN روی روتر شما. این روش ایده آل نیست زیرا هر دستگاه متصل به طور خودکار در ایالات متحده آمریکا انجام می شود ، اما روشی است که اگر به دنبال تماشای Hulu در انگلستان در دستگاه هایی هستید که از خدمات VPN پشتیبانی نمی کنند.

حتماً برخی از راهنماهای ما راجع به نحوه نصب VPN در روترها بررسی کنید.

این نحوه تماشای Hulu در انگلستان است

بسیاری از راهنماهای اینترنتی درباره موضوع Hulu ذکر نمی کنند که برای ایجاد یک حساب کاربری به کارت آمریکایی نیاز دارید. ما همیشه این کار را انجام داده ایم ، اما ما به دنبال بخشی از این راه حل هستیم که می خواهیم بهترین راه حل ها را در وبلاگ خود ارائه دهیم. و اکنون راه حل را پیدا کردیم.

نمی خواهید همه این تلاش ها را پشت سر بگذارید؟ خبر خوب این است که هولو به احتمال زیاد در آینده از آنجا که دیزنی صاحب آن است در آینده به انگلستان خواهد آمد. خبر نه چندان خوب؟ اینکه ممکن است حدود یک یا دو سال قبل از آن اتفاق بیفتد در اولین زمان اتفاق می افتد. این که آیا شما می خواهید منتظر بمانید یا محاکمه 7 روزه ما را امتحان کنید تا یک آزمایش 30 روزه رایگان از Hulu را امتحان کنید ، این مربوط به شما است.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me