نحوه تماشای Hulu در بلژیک از همه دستگاه ها

نحوه تماشای Hulu در بلژیک از همه دستگاه ها

توسط PrivateVPN، 2018-11-27 18:24:16 در سرگرمی


آیا می خواهید بدانید چگونه Hulu را در بلژیک از همه دستگاه تماشا کنید؟ البته که انجامش میدی. به نظر می رسد وقتی اروپا از محتوا تبعیض قائل می شود. محتوای Netflix و Amazon Prime کافی نیست و به هیچ وجه امکان دسترسی به Hulu وجود ندارد. پس چطور به هر حال این کار را می کنید?

3 مرحله در این روش وجود دارد. همه به همان اندازه مهم هستند که به همین دلیل مهم است که همه چیز را در این پست بخوانید. باید بتوانید یک حساب Hulu درست کنید. اما برای ساختن یک ، ابتدا باید بتوانید هولو را فریب دهید تا فکر کنید که به جای بلژیک در ایالات متحده هستید ، اوه ، و در آخر ، یا اولا ، باید برنامه Hulu را نصب کنید..

و بیایید با نصب برنامه Hulu برای تماشای Hulu در بلژیک در همه دستگاه ها شروع کنیم.

Hulu را برای تماشای Hulu در بلژیک بر روی همه دستگاه ها نصب کنید

اولین مانع شما قسمت نصب خواهد بود. برای تماشای Hulu در بلژیک ، باید از وضعیت "غیر در دسترس" دور شوید ، خواه در دستگاه Amazon TV TV Stick ، ​​دستگاه Android یا Apple خود باشید.

اوه ، و اگر Chromecast دارید ، این مورد را فراموش کنید. این پست به شما کمک نمی کند. به جای آن ، در TV TV Fire سرمایه گذاری کنید.

مراحل نصب Hulu بسته به نوع دستگاه شما متفاوت خواهد بود ، اما ما در زیر همه آنها را مرور خواهیم کرد.

Hulu را در بلژیک در تمام دستگاه ها مشاهده کنید تا آنجا که اپل نگران است

اگر صاحب مکینتاش هستید ، می توانید همانطور که در ویندوز مشاهده می کنید ، مستقیماً از مرورگر وب خود تماشا کنید. اما اگر صاحب دستگاه تلفن همراه مانند iPad یا iPhone هستید ، باید این مراحل را طی کنید.

برای اینکه Hulu در App Store شما ظاهر شود ، باید از iCloud خود خارج شوید و یک حساب جدید با جزئیات در ایالات متحده تهیه کنید. اگر تازه موقعیت مکانی خود را تغییر داده اید ، در نهایت همه چیز را از دست خواهید داد.

برای تماشای Hulu در بلژیک در مورد تمام دستگاه های خود تا آنجا که اپل به آن مربوط می شود ، باید یک حساب کاربری جدید تهیه کنید. برای ورود به سیستم در ابتدا ، به تنظیمات بروید و روی نام خود کلیک کنید. بعد از ارائه رمز ورود خود گزینه ای برای خروج از سیستم وجود دارد. پس از آن ، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. شما می دانید چگونه این کار را انجام دهید ، بنابراین ما مجبور نیستیم از پس آن برآییم. فقط حتماً یک آدرس آمریکایی تهیه کنید. با جستجوی ژنراتور آدرس در Google می توانید یکی از این موارد را پیدا کنید.

پس از آن ، Hulu باید در فروشگاه شما ظاهر شود. و اگر می خواهید دوباره به فروشگاه بلژیک خود برگردید ، دوباره وارد سیستم شوید.

Hulu را در بلژیک در تمام دستگاه ها مشاهده کنید تا آنجا که اندروید نگران است

برای نصب برنامه Hulu در Android ، نیازی به ایجاد یک حساب کاربری جدید مانند دستگاه های Apple نیست. درعوض ، فقط کافی است موقعیت مکانی خود را تغییر دهید.

  • اولا ، بروید به پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات به دنبال فشار دادن کشور برگه.
  • در آنجا ، شما باید ایالات متحده را به عنوان مکان خود انتخاب کنید. فقط برای این کار از یک مولد آدرس استفاده کنید.
  • پس از انجام این کار ، دوباره به داخل شوید تنظیمات جایی که شما پیدا خواهید کرد فروشگاه Google Play. هنگامی که آنجا هستید ، کلیک کنید Force Stop.
  • برای به پایان رساندن این کل روند ذخیره سازی و مطبوعات اطلاعات روشن.

این کار باید حیله را انجام دهد و Hulu را برای نمایش در فروشگاه Play خود بدست آورد. و اگر اینطور نیست ، دو مرحله آخر را دوباره انجام دهید.

Hulu را در بلژیک در تمام دستگاه ها مشاهده کنید تا جایی که دستگاههای آمازون مربوط هستند

اگر می خواهید Hulu را در بلژیک روی Fire TV Stick یا Cube تماشا کنید ، در واقع کمی سخت تر از دستگاه های تلفن همراه شما خواهد بود ، اما این مرحله برای همه دستگاه های شما به هر حال هنگام ثبت نام در Hulu اعمال می شود..

اولا ، به سایت آمازون بروید. فشار دهید حساب شما بیش از نام شما بسته به موقعیت فعلی فروشگاه شما ، آنچه بیان می کند متفاوت است ، اما نام شما بدون توجه به آن موجود خواهد بود. بر روی آن فشار دهید.

از آنجا ، به محتوا و دستگاههای شما, و مکان خود را به ایالات متحده تغییر دهید. برای آدرس خود از یک مولد آدرس تصادفی استفاده کنید.

شما باید گزینه های پرداخت Europen را نیز اضافه کنید و به دنبال آن روش روش پرداخت آمریکایی نیز وجود دارد زیرا در غیر این صورت ، حتی در صورت ظاهر شدن ، نمی توانید Hulu را بارگیری کنید. و صحبت از کارت آمریکایی ، برای ساختن حساب Hulu لازم است.

پس از انجام این کار ، باید حساب کاربری خود را از لیست خارج کنید. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات به دنبال حساب من, و کلیک کنید حساب آمازون. در آخر ، فشار دهید Deregister.

ساخت Hulu فکر می کنم شما در ایالات متحده هستید تا Hulu را در بلژیک در تمام دستگاه ها تماشا کنید

دلیل اینکه اکنون به این مسئله اشاره می کنیم و بعد از اینکه به شما می گوییم چگونه یک حساب کاربری ایجاد کنید این است که اگر شما Hulu را به این فکر نکنید که در ایالات متحده هستید ، نمی توانید یک حساب Hulu بسازید.

برای اینکه هولو فکر کند که در ایالات متحده هستید ، باید از VPN استفاده کنید. VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که به شما امکان می دهد تا جایی که در اینترنت هستید مکان خود را تغییر دهید.

مشکل یافتن سرویس صحیح VPN که با Hulu کار می کند ، می باشد و همچنین باعث کندی شما نمی شود.

PrivateVPN با Hulu کار می کند ، اما همچنین با خدماتی مانند DAZN بدون کاهش سرعت کار شما انجام می شود. اشتباه نکنید. ما اگر اینترنت خود را از دست بدهیم تجربه جریان شما را عالی نمی کنیم ، ما فقط بدتر از آن نمی شویم.

اگر PrivateVPN دارید و به سرور پشتیبانی شده آمریکایی Hulu متصل هستید ، Hulu فکر می کند که شما در ایالات متحده هستید.

اما شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری دارید. و اگر می خواهید Hulu را در بلژیک از همه دستگاه ها تماشا کنید ، این یک مشکل بزرگ است.

چگونه می توان برای تماشای Hulu در بلژیک از همه دستگاه ها ، حساب Hulu ایجاد کرد

ما در این مرحله قصد نداریم عمق بیشتری پیدا کنیم. ایجاد یک حساب کاربری Hulu دقیقاً مانند ایجاد یک حساب کاربری در هر سیستم عامل دیگر است ، به جز این که باید اطلاعات آمریکایی و کارت آمریکایی را ارائه دهید. و بله ، باید آمریکایی باشد. یک کارت پیش پرداخت در اینترنت بخرید. یا ، شاید ، یک کارت مجازی ، هرچند ، هرچه این موارد اطمینان داشته باشند ، کمتر اعتبار دارند.

بهترین راه حل؟ از دوست آمریکایی خود کمک بخواهید.

Hulu را در بلژیک در تمام دستگاه ها تماشا کنید

اگر می خواهید Hulu را در بلژیک از همه دستگاه ها تماشا کنید ، می توانید. هیچ چیزی جلوی شما را نمی گیرد. این پست شامل همه چیزهایی است که شما باید در مورد تماشای Hulu در بلژیک در تمام دستگاه ها بدانید.

اما به یاد داشته باشید ، این کار در مورد موارد Chromecast یا Apple TV کار نمی کند.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me