نحوه کار Hulu در سال 2019 در کانادا

نحوه کار Hulu در سال 2019 در کانادا

توسط PrivateVPN، 2019-01-09 11:47:09 در سرگرمی


آیا می خواهید بدانید که چگونه Hulu را در سال 2019 کار کنید؟ البته که انجامش میدی. اگر بعد از اتمام یک فصل به تماشای نمایش ها اهمیت می دهید ، نه اینکه بعد از پایان یک فصل ، Hulu یک انتخاب بسیار بهتر از Netflix یا Amazon Prime است. به خصوص از آنجا که افراد در اینترنت می توانند بی رحمانه باشند و اسپویلرهایی را در غیر منتظره ترین قسمت های اینترنت ارائه دهند.

با این حال ، ممکن است خیلی سریعتر نشان داده شود ، اما واقعاً در هیچ کجای این سیاره که در آمریکا و ژاپن وجود دارد در دسترس نیست. و این آیا شما در کانادا ، اروپا یا هر جای دیگر زندگی می کنید.

اما چرا هولو در درجه اول در کانادا موجود نیست?

به عبارت ساده ، Hulu در کانادا در دسترس نیست زیرا هزینه های بیشتری برای نمایش نشان می دهد بعد از اتمام فصل در مقابل یک فصل. و برای هر نمایش تلویزیونی که می خواهید در کشور دیگری نمایش داده شود ، باید حق نمایش آن را در آنجا نشان دهید. و این پول زیادی است که باید چندین بار خرج شود آه ، و فراموش نکنیم که برخی از کانالهای تلویزیونی در کشورهای دیگر از قبل حق برخی از محتواهای نمایش هولو در ایالات متحده را دارند.

این فقط برای حسو معقول تر می شود که بتواند محتوا را به ایالات متحده کاهش دهد تا هزینه زیادی در بازارهای دیگر.

بنابراین برای اینکه Hulu در سال 2019 در کانادا کار کند ، فقط باید هولو را فریب دهید تا فکر کنید در آمریکا هستید.

برای کار Hulu در سال 2019 چه کارهایی لازم است?

به کارت آمریکایی احتیاج دارید. شما باید هولو را به این فکر کنید که در ایالات متحده هستید. و در آخر اینکه باید برنامه Hulu را بارگیری کنید. این چیزی است که باید برای کار Hulu در کانادا در سال 2019 اتفاق بیفتد.

ساده؟ بر روی کاغذ. در واقعیت بسیار پیچیده تر است.

بیایید با آن پیش برویم.

ایجاد یک حساب کاربری Hulu برای کار Hulu در کانادا در سال 2019

برای اینکه Hulu کار کند ، ابتدا به یک حساب کاربری نیاز دارید.

و بله ، به آسانی حساب کاربری دیگری ساده است ، اما شما باید دو کار انجام دهید.

  1. برای ایجاد آدرس خود باید از یک ژنراتور آدرس آمریکایی استفاده کنید که می توانید در Google پیدا کنید.
  2. برای تنظیم هولو به کارت آمریکایی نیاز دارید.

بدون داشتن کارت آمریکایی ، شما قادر به ایجاد حساب کاربری نخواهید بود.

خوشبختانه برای ایجاد یک حساب کاربری فقط به آن احتیاج دارید زیرا می توانید پس از استفاده از کارتهای هدیه استفاده کنید ، اما برای ایجاد یک حساب کاربری نیاز به داشتن یک حساب کاربری دارید.

چطور یکی به دست می آوری?

  1. از یک دوست در آمریکا بپرسید. یا برای کارت خود یا به اشتراک گذاری حساب آنها. در صورت لزوم پیشنهاد پرداخت کنید. شاید حتی در ازای آن خدمات متفاوتی ارائه دهد. افرادی که عاشق سرگرمی هستند ، سرگرمی را دوست دارند و بیشتر می خواهند. شاید در صورت استفاده از DAZN بتوانید حساب DAZN خود را تهیه کنید.
  2. کارت پیش پرداخت را خریداری کنید. اینها عالی هستند اما همیشه کار نمی کنند. همچنین باید منتظر ورود فرد باشید. بهتر است در این باره تحقیق کنید. اگر همیشه در ایالات متحده هستید ، بیشتر کارتها باید کار کنند ، همانطور که بیشتر کارتهای اعتباری مانند کارت اعتباری کار می کنند. نکته اصلی این است برای داشتن پول در آن این یک عنصر کلیدی است که بسیاری از مردم از دست می دهند.

فریب هولو به فکر کردن که در آمریکا هستید

این یک مرحله بسیار آسان تر از ساختن حساب Hulu است ، اما این یک نکته مهمتر است زیرا این مرحله باید در هر ثانیه که استفاده می کنید Hulu اعمال شود.

دو راه برای حضور در آمریکا وجود دارد. با رفتن به آنجا یا واقعاً آنجا بودن.

برای رفتن به آنجا مجازی ، به یک VPN نیاز دارید که یک شبکه خصوصی مجازی است. اگر می خواهید Hulu را در سال 2019 در کانادا کار کنید ، باید از VPN استفاده کنید تا در آمریکا واقع شوید.

اما شما به یک VPN نیاز دارید که از Hulu پشتیبانی کند. فقط به دلیل اینکه سرور آمریکایی در دسترس است به معنای کار با Hulu نیست. سرورها مهم نیستند. این چیزی است که آنها از آن حمایت می کنند و هولو به اندازه Netflix پشتیبانی نمی کند.

اگر به اندازه کافی متعهد هستید که تمام این پست ها را انجام دهید تا Hulu کار کند ، احتمالاً شما می خواهید Netflix ایالات متحده و انگلیس را به همراه سایر مناطق Netflix بکشید. و این همان چیزی است که PrivateVPN به شما اجازه می دهد انجام دهید. ما بر اساس 5000 تست از 59 سرویس VPN توسط Comparietech از اکثر مکانهای Netflix پشتیبانی می کنیم. ما از 21 مکان مختلف Netflix پشتیبانی می کنیم که وسیع ترین محتوای ممکن را به شما ارائه می دهیم. در حالی که از Hulu نیز پشتیبانی می کند.

شما یک حساب PrivateVPN ایجاد می کنید. شما مشتری ما را روی سیستم عامل خود بارگیری می کنید. و آخر اینکه ، شما به سرور آمریکایی پشتیبانی Hulu ما متصل می شوید.

بارگیری برنامه Hulu برای ساخت Hulu Work در کانادا در سال 2019

Amazon Fire TV Stick ، ​​دستگاه های Apple و دستگاه های Android رایج ترین دستگاه هایی هستند که شما برای آن به برنامه Hulu نیاز خواهید داشت. اگر در رایانه هستید ، می خواهید بدون یکی خوب باشید ، بنابراین می توانید از این قسمت پرش کنید.

بارگیری برنامه Hulu برای ساخت Hulu Work در کانادا در سال 2019 بر روی دستگاه های اپل

در دستگاه های اپل ، باید یک حساب iCloud جدید ایجاد کنید.

برای انجام این کار ، ابتدا از حساب خود که اکنون دارید دارید خارج شوید. دلیل نیاز به انجام این کار این است که شما چیزی را از دست نمی دهید.

هنگام ساختن یک حساب iCloud جدید ، مطمئن شوید که در ایالات متحده با آدرس آمریکایی مستقر است که می توانید با استفاده از یک تولیدکننده آدرس با یک جستجوی سریع در Google تهیه کنید..

پس از آن ، Hulu را بارگیری کنید و در صورت تمایل به حساب قدیمی خود وارد شوید.

بارگیری برنامه Hulu برای ساخت Hulu Work در کانادا در سال 2019 در دستگاه های اندرویدی

در دستگاه های Android ، نیازی به ایجاد یک حساب کاربری جدید ندارید. شما فقط باید جزئیات خود را تغییر دهید.

  • قابل اعتماد و متخصص پرداخت.google.com. کلیک کنید تنظیمات. را فشار دهید کشور برگه.
  • مکان شما برای حضور در ایالات متحده تغییر می کند.
  • قابل اعتماد و متخصص تنظیمات بر روی دستگاه خود کلیک کنید برنامه ها جایی که فروشگاه Google Play را پیدا خواهید کرد. حتماً کلیک کنید Force Stop.
  • رفتن به ذخیره سازی, فروشگاه Play را پیدا کنید و را فشار دهید اطلاعات روشن.

در صورت لزوم 2 مرحله آخر را تکرار کنید.

بارگیری برنامه Hulu برای ساخت Hulu Work در کانادا در سال 2019 در آمازون آمازون TV TV

این احتمالاً سخت ترین دستگاه برای نصب Hulu بر روی دستگاه هایی است که می توانید آن را نصب کنید.

برای این کار ، شما نیاز به رفتن به سایت آمازون و به دنبال آن فشار دادن دارید حساب شما.

برو به محتوای و دستگاههای خود را مدیریت کنید بخش. در آنجا می توانید فروشگاه خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.

اما همچنین ممکن است شما نیاز داشته باشید که روش پرداخت خود را بسته به کارت خود به روز کنید تا در هنگام بارگیری Hulu خطایی روی ندهید. به هر حال برای هوو کارت آمریکایی احتیاج دارید تا مشکلی ایجاد نشود. اگر قبلاً به حساب Hulu دسترسی داشتید ، فقط یک کارت مجازی برای این کار دریافت کنید.

This Is How To Make Hulu در سال 2019 در کانادا کار کند

کار Hulu در سال 2019 کار سختی نیست. برای فریب هولو فقط به دانش درست نیاز دارد. و این پست همه چیزهایی را که باید بدانید تا آنجا که می سازد را در بر می گیرد.

و همینطور سایر پست های ما در وبلاگ ما در مورد سیستم عامل های دیگر.

باشه ، برو الان هولو رو تماشا کن!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me