نحوه راه اندازی Hulu در کانادا در سال 2018

نحوه راه اندازی Hulu در کانادا در سال 2018

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-04-18 14:01:07 در سرگرمی


آیا می خواهید بدانید که چگونه Hulu را در سال 2018 در کانادا راه اندازی کنید؟ به درستی به طور کلی Netflix بهترین انتخاب برای سرگرمی است زیرا در کشورهای بیشتری در مقایسه با سایر فیلم ها در دسترس است & برنامه پخش جریان تلویزیون اما نتفلیکس هولو نیست. مگر اینکه یکی از نمایش های اصلی Netflix را تماشا کنید ، به احتمال زیاد شما نمی توانید مدت طولانی یک قسمت جدید از یک نمایش را تماشا کنید. Netflix وقتی به روز می شود Hulu چندان جالب نیست ، اما وقتی می توان چیزهایی را در سراسر سیاره نشان داد زیرا هولو به هیچ وجه در خارج از ایالات متحده موجود نیست.

خوب ، شما در مورد نحوه راه اندازی Hulu در کانادا در سال 2018 می خوانید ، بنابراین Hulu نیز در دسترس شما است!

سخت ترین قسمت اگر می خواهید Hulu را در کانادا راه اندازی کنید

تنظیم امثال Netflix آمریکایی در کانادا بسیار آسان است. Hulu داستان کاملاً متفاوت است. دیدن, اگر بیشتر اوقات می خواهید به یک سرویس جریان دسترسی پیدا کنید ، کافی است مکان خود را تغییر دهید. این می تواند انجام شود بدون اینکه واقعاً به یک کشور بروید ، و بعداً در مورد آن بعداً انجام شود ، اما وقتی صحبت از هولو می شود ، این کافی نیست. و این چیزی است که بسیار سخت می کند.

برای استفاده از Hulu به کارت آمریکایی نیاز دارید. هر چیز دیگری پذیرفته نخواهد شد. و همین امر استفاده از Hulu در کانادا یا هرجای دیگر را بسیار دشوار می کند.

چند روش وجود دارد که می توانید در مورد آن صحبت کنید. روش اول شامل داشتن دوستان آمریکایی است. اگر کسی را می شناسید که در ایالات متحده زندگی می کند ، سؤال کنید که آیا می توانید از کارت آنها استفاده کنید. یا بهتر است از آنها بخواهید تا با استفاده از کارت آنها ، Hulu را برای شما تنظیم کنند و سپس کارت را حذف کنند. برای ثبت نام فقط به یک کارت آمریکایی نیاز دارید. بعدا می توانید از طریق کارتهای هدیه پرداخت کنید.

گزینه دوم? برای دریافت کارت پیش پرداخت از ایالات متحده. چه در سفر به آنجا بروید و چه از طریق اینترنت یکی بخرید. تحقیقات توصیه می شود اگرچه Hulu قدرت مسدود کردن کارت را دارد. فقط از این نکته آگاه باشید که تک کارتهای پیش پرداخت کار نمی کنند. گرفتن کارت فیزیکی احتمال کار با کارت را با Hulu در مقایسه با کارت مجازی افزایش می دهد ، اما کارت مجازی ممکن است روند را سریعتر کند زیرا شما مجبور نیستید این مدت طولانی صبر کنید.

مهمترین قسمت اگر می خواهید Hulu را در کانادا راه اندازی کنید

هنگام تهیه Hulu سخت ترین روند کار است ، اما این تنها ایجاد حساب کاربری مهم است. حساب شما همچنین باید کار کند.

فکر کردن به هولو که فکر می کنید در آمریکا هستید مهمترین چیز برای استفاده از Hulu در کانادا است ، گویا هولو فکر نمی کند که شما در ایالات متحده هستید ، به شما اجازه نمی دهد وارد شوید. به همین دلیل خدمات ما بسیار مهم است. مگر اینکه بخواهید هر بار که از Hulu استفاده می کنید به ایالات متحده بروید ، باید واقعاً در آمریکا باشید. شما این کار را با استفاده از VPN انجام می دهید.

سرویس ما PrivateVPN نامیده می شود و سرورهای آمریکایی ما به شما امکان می دهند از Hulu استفاده کنید اما ما بسیاری از افراد دیگر نیز در سراسر جهان داریم که به شما امکان می دهد مانند BBC ، ITV ، جام جهانی آینده و موارد دیگر را تماشا کنید..

اما حتماً با پشتیبانی مشتری خود وارد شوید تا دریابید که آیا هر آنچه را که می خواهید با استفاده از خدمات ما استفاده کنید ، کار می کند یا خیر.

 • برای به دست آوردن PrivateVPN ، دکمه Buy را در سمت راست بالای صفحه فشار دهید و با روند ثبت نام 3 مرحله ای ما ثبت نام کنید. اوه ، و به هر حال ، اگر همه چیز مانند شما نیست ، شما 30 روز فرصت دارید تا بازپرداخت کامل دریافت کنید.
 • به بخش بارگیری در پایین صفحه ما بروید و نسخه مناسب دستگاه خود را بارگیری کنید.
 • در آخر آن را نصب کرده و PrivateVPN را باز کرده و به یکی از سرورهای کار Hulu متصل شوید.

در حال حاضر ، سرورهای Hulu کار می کنند نیویورک 1 و بوفالو. اما به هر حال خواهید دید که از هرگونه سرویس پشتیبانی می شوید.

احتمالاً تا زمانی که به یک سرور VPN وصل نشوید ، روی Hulu ثبت نام نکنید.

قسمت ثبت نام

ثبت نام بسیار ساده است ، اما یک چیز وجود دارد که باید بدانید. شما باید هنگام ثبت نام یک کد پستی معتبر آمریکایی ارائه دهید. برای این کار ، به نوعی ژنراتور کد پستی را در Google جستجو کنید و از آنچه برای شما تولید شده است استفاده کنید.

تنظیم Hulu در دستگاه های Android

اگر می خواهید Hulu را در کانادا راه اندازی کنید تا آن را در تلفن هوشمند خود مشاهده کنید ، باید آدرس صورتحساب فروشگاه Play خود را نیز تغییر دهید..

 • برای این کار ، به پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات.
 • روی نمادی که مانند مداد در کنار کشور فعلی شماست ، فشار دهید. متنی که از شما می خواهد یک نمایه جدید ایجاد کنید باید ظاهر شود.
 • مطبوعات ادامه هید به دنبال آن ، ایالات متحده به عنوان کشور خود انتخاب کنید و با فشار دادن آن را تأیید کنید ادامه هید از نو.
 • سپس باید یک کد پستی را از طریق آدرس ایالات متحده تهیه کنید. با یافتن ژنراتور در اینترنت از همان روشی که در ثبت نام Hulu گفته شد استفاده کنید. اکثر این ژنراتورها یک آدرس را در اختیار شما قرار می دهند.
 • آخر اینکه بروید تنظیمات به دنبال برنامه ها. فروشگاه Google Play را پیدا کرده و را فشار دهید Force Stop به دنبال ذخیره سازی و دکمه در کلاه ها, اطلاعات روشن.

تمام این کارها را هنگام اتصال به VPN انجام دهید. و اگر این کار نمی کند پاک کردن داده ها را مجدداً تکرار کنید و مجبور شوید برنامه را مجدداً متوقف کنید و البته چند دقیقه صبر کنید.

تنظیم Hulu در دستگاه های iOS

در دستگاه های اپل ، اگر آدرس خود را تغییر دهید ، برنامه های خود را از دست خواهید داد. درعوض ، باید حساب جدیدی تهیه کنید. البته ، در حالی که به یک VPN متصل است.

 • برای ایجاد یک حساب کاربری جدید ، از حساب iCloud فعلی خود خارج شوید و وارد آن شوید تنظیمات به دنبال iCloud در آنجا دکمه مربوط به ایجاد یک Apple ID جدید را مشاهده خواهید کرد.
 • پس باید ثبت نام کنید به آسانی ثبت نام در ما نیست ، اما شما باید بدون هیچ مشکلی بتوانید این کار را انجام دهید.
 • وقتی از شما خواسته شده است از یک ژنراتور کد پستی استفاده کنید تا آدرسی را ذکر کنید که در مورد نحوه نصب Hulu در Androids نصب شده است.
 • برای پرداخت ، را انتخاب کنید هیچ یک. برای جستجوی ژنراتور شماره تلفن ایالات متحده ، ممکن است نیاز به تهیه یک شماره آمریکایی نیز داشته باشید.
 • پس از ایجاد حساب کاربری ، باید بتوانید Hulu را در App Store مشاهده کنید. البته می توانید بعد از آن به حساب قدیمی iCloud خود متصل شوید.

این نحوه راه اندازی Hulu در کانادا در سال 2018 است

شما می خواهید بدانید که چگونه Hulu را در کانادا راه اندازی کنید ، اینگونه انجام می شود. کار سختی نیست به شرط دسترسی به کارت آمریکایی. اگر این کار را نکنید ، عملاً غیرممکن است. قبلاً چند سال پیش بود اما به سال 2018 خوش آمدید. هرچند که این مشکل را تصویب کنید ، آسان است. تمام آنچه شما باید به آن متصل شوید PrivateVPN است ، اوه و البته باید مبلغ قبض های Hulu خود را پرداخت کنید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me