نحوه تماشای Hulu در تلویزیون آمازون آمازون استیک در خارج از آمریکا

نحوه تماشای Hulu در تلویزیون آمازون آمازون استیک در خارج از آمریکا

توسط PrivateVPN، 2018-05-03 15:55:08 در سرگرمی


Amazon Fire TV Stick یکی از معدود دستگاه های قابل حمل است که از Hulu پشتیبانی می کند. اما اگر اینجا هستید ، احتمالاً این موضوع را می دانید. آنچه شما به دنبال آن هستید ، نحوه تماشای Hulu در آمازون آمازون TV TV در خارج از ایالات متحده است. این سوال بزرگ است ، درست است؟ و این حس می کند که می خواهید Hulu را تماشا کنید یا از آن استفاده کنید. هیچ خدمتی دیگر با Hulu مقایسه نمی شود با سرعتی که برنامه های تلویزیونی روی آن پخش می شود.

به منظور تماشای Hulu در آمازون آمازون TV TV ، 3 مرحله اساسی که باید انجام دهید وجود دارد.

در مرحله اول ، باید Amazon Appstore را فکر کنید که در ایالات متحده هستید به گونه ای که برنامه هایی را که در آمریکا در دسترس هستند به شما نشان می دهد زیرا برنامه Hulu فقط در ایالات متحده موجود است..

ثانیاً ، شما باید در فرآیند ثبت نام ، حیله Hulu را فریب دهید تا فکر کند زندگی شما در ایالات متحده است ، در غیر این صورت ، شما قادر نخواهید بود از این سرویس استفاده کنید.

ثالثاً ، باید هولو را وادار كنید كه هر لحظه در حال استفاده از خدمات آنها در ایالات متحده باشید.

پس از آن ، شما قادر خواهید بود به تماشای Hulu در آمازون آمازون TV TV در خارج از ایالات متحده است.

ساخت Appstore آمازون فکر کنید که در آمریکا هستید

اگر نتوانید در این مرحله موفق شوید ، نمی توانید برنامه Hulu را نصب کنید.

وقتی در آمازون خرید می کنید ، اگر در انگلستان هستید ، از نسخه انگلستان خرید می کنید. اگر در ایالات متحده هستید ، از نسخه آمریکایی خرید می کنید. این کار مشابه با Amazon TV TV Stick نیز انجام می شود. اگر در آمریکا نباشید ، از یک حساب آمریکایی استفاده نمی کنید. و این به طور خودکار توانایی شما در نصب Hulu را از بین می برد.

برای نصب Hulu ، شما نیاز به داشتن یک Appstore آمریکایی آمازون دارید ، و برای داشتن یک Appstore آمریکایی آمازون ، باید روی پیوند مدیریت محتوا و دستگاه های خود که اخیراً تهیه کرده ایم ، کلیک کنید. سپس باید روی آن کلیک کنید تنظیمات تب را فشار دهید تنظیمات کشور به دنبال تغییر دادن. در آخر اینکه باید یک آدرس آمریکایی را به همراه کد پستی معتبر تهیه کنید. برای این بهتر است که به سادگی یک ژنراتور آدرس را در Google جستجو کنید. پس از ارائه آن ، کلیک کنید به روز رسانی, از شما خواسته می شود دوباره حساب خود را در Fire TV Stick دوباره ثبت کنید.

قبل از نصب Hulu ، باید دستگاه خود را نیز تصور کنید که در آمریکا هستید. این امر همچنین در مورد فکر کردن هولو که شما در ایالات متحده فکر می کنید صدق می کند. و از آنجا که نمی توانید از لحاظ جسمی در ایالات متحده باشید اگر در آنجا زندگی نکنید ، مجبور هستید در آنجا واقع شوید.

ساختن آمازون و هولو فکر کنید که در آمریکا هستید

این مهمترین قدم است اگر می خواهید Hulu را در TV Fire Amazon Stick در خارج از ایالات متحده تماشا کنید. نه سخت ترین بلکه مهمترین.

برای اینکه در ایالات متحده واقع شوید ، باید از VPN استفاده کنید که یک شبکه خصوصی مجازی است. PrivateVPN در حال حاضر دو سرور کارآمد آمریکایی را برای Hulu ارائه می دهد. شما فقط به یکی از آنها نیاز دارید تا Hulu کار کند. البته ، ما برای سایر مواردی مانند Netflix ، بسیاری از سرورهای دیگر را پیشنهاد می کنیم.

برای کار با PrivateVPN ، ابتدا به یک حساب کاربری نیاز دارید. آیا آن دکمه Buy را در سمت راست بالای صفحه می بینید؟ روی آن کلیک کنید و مراحل ثبت نام 3 مرحله ای ما را طی کنید. بله سریع است و نگران نباشید, برخلاف فیس بوک ، وقتی می گوییم به حریم شخصی اهمیت می دهیم ، در واقع منظورش را داریم. و حتی اگر چنین نکردیم ، ما در سوئد مستقر هستیم و سوئد قوانین حریم خصوصی زیادی دارد.

اوه ، و شما همچنین 30 روز فرصت دارید تا در صورت مشاهده اینکه خدمات ما کار نمی کند درخواست بازپرداخت کنید.

در هر صورت ، بعد از ثبت نام ، باید برنامه ما را در فروشگاه App Amazon جستجو کنید. شما باید بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. با فشار دادن دکمه میکروفون روی ریموت خود می توانید این کار را با صدای خود انجام دهید ، یا می توانید از طریق نوار جستجو برنامه ما را جستجو کنید.

پس از بارگیری آن ، اطلاعات مربوط به حساب خود را ارائه داده و به یکی از سرورهای Hulu در حال کار ما متصل شوید.

باید بگویید Hulu هنگام ورود به بخش با سرورهای آمریکایی.

وقتی متصل شد ، به برنامه App Amazon بروید و Hulu را بارگیری کنید. و اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، باید PrivateVPN را همیشه فعال کنید. در غیر این صورت ، ممکن است سرویس متوقف شود.

قسمت ثبت نام

اگر می خواهید Hulu را در آمازون آمازون TV TV در خارج از ایالات متحده تماشا کنید ، این مهمترین قسمت نیست اما مطمئناً سخت ترین آن است. چرا؟ از آنجا که استفاده شما از کارت آمریکایی را درگیر می کند. فقط کارتهای صادر شده آمریکایی با Hulu کار می کنند. اگر نمی توانید کارت آمریکایی بگیرید ، استفاده از Hulu را فراموش کنید.

بهترین راه حل برای شما احتمالاً گرفتن کارت پیش پرداخت از ایالات متحده است. این امر باعث می شود که شما منتظر بمانید اما ساده ترین راه برای گرفتن کارت است که شامل تنظیم یک حساب بانکی نمی شود. می توانید برای گرفتن کارت مجازی تلاش کنید ، اما این میزان موفقیت بسیار پایین تر است. در حالت ایده آل ، از یکی از دوستان آمریکا بخواهید که آیا می توانید از آنها استفاده کنید. یا از آنها بخواهید که یک حساب کاربری برای شما تنظیم کنند. این 3 گزینه شماست. آنچه برای شما بهترین است انجام دهید ، اما باید یکی از این موارد را انجام دهید. شما نمی توانید با کارت آمریکایی حساب کاربری خود تنظیم کنید و اگر می خواهید Hulu را در Amazon Fire TV Stick در خارج از ایالات متحده تماشا کنید ، فقط انتخاب دیگری ندارید. کسی را پیدا کنید که کارت آمریکایی داشته باشد یا خودتان یک کارت دریافت کنید.

جدا از آن ، هنگام ثبت نام ، حتماً یک کد پستی آمریکایی و آدرس آن را تهیه کنید. یک بار دیگر ، برای این کار از یک ژنراتور در اینترنت استفاده کنید.

پس از آن به شرط اتصال به سرور Hulu در PrivateVPN ، باید آماده شوید!

Hulu را در آمازون آمازون TV TV در خارج از ایالات متحده تماشا کنید

شما باید از طریق PrivateVPN واقعاً در ایالات متحده باشید. شما باید کشور Appstore Amazon خود را تغییر دهید تا بتوانید Hulu را بارگیری کنید. و آخر اینکه ، برای تهیه حساب کاربری در Hulu به کارت آمریکایی نیاز دارید. و بعد شما خوب هستید که بروید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me