نحوه استفاده از Hulu در خارج از ایالات متحده – راهنمای نهایی

نحوه استفاده از Hulu در خارج از ایالات متحده - راهنمای نهایی

توسط PrivateVPN، 2018-05-08 09:29:37 در راهنماها


شما به دنبال چگونگی استفاده از Hulu در خارج از ایالات متحده هستید? چه در دستگاه تلفن همراه ، Fire TV Stick یا رایانه ، این راهنمای نهایی است که به شما در استفاده از Hulu در خارج از ایالات متحده کمک می کند. و بگذارید فقط بگوییم, این ساده نیست فقط با استفاده از VPN به فکر Hulu فکر می کنید در ایالات متحده هستید.

بیایید با رایج ترین سؤالات درباره هولو شروع کنیم.

آیا به رایانه نیاز به برنامه دارید?

شماره. در رایانه ، می توانید Hulu را مستقیماً از طریق مرورگر وب استفاده کنید.

آیا اگر خارج از آمریکا هستید ، Hulu روی Chromecast کار می کند?

اگر می خواهید از Hulu در خارج از ایالات متحده در Chromecast استفاده کنید حتی اگر به طور عادی در آمریکا زندگی می کنید ، این امکان پذیر نخواهد بود. درست مانند Netflix ، مهم نیست چه کاری انجام می دهید تا سعی کنید Hulu را روی Chromecast کار کنید. این کار نخواهد کرد. به همین دلیل به جای استفاده از Chromecast ، اگر می خواهید از Hulu در خارج از ایالات متحده استفاده کنید ، احتمالاً باید TV Fire Amazon Stick را امتحان کنید.

اگر واقعاً نیاز به استفاده از Chromecast دارید زیرا راه دیگری ندارید ، می توانید سعی کنید صفحه نمایش خود را از تلفن یا لپ تاپ خود به Chromecast خود منتقل کنید. اما در اکثر موارد این بهترین راه حل نخواهد بود ، زیرا در آن زمان شما چیزی را پخش می کنید و چیزی را از یک دستگاه به طور همزمان ارسال می کنید ، و ممکن است در صورت تمایل به استفاده از Hulu در خارج از ایالات متحده ، نرمترین تجربه را برای شما ایجاد نکند..

آنچه برای استفاده از هولو در خارج از ایالات متحده مورد نیاز است?

شما به برنامه نیاز دارید شما به یک حساب کاربری احتیاج دارید. شما باید هولو را فکر کنید که در ایالات متحده هستید.

اگر از قبل برنامه و یک حساب کاربری یا یکی از آن ها دارید و می خواهید از Hulu در خارج از ایالات متحده استفاده کنید ، این کار ساده ای خواهد بود. اگر این کار را نکنید ، کمی سخت تر خواهد شد ، و احتمالاً باید چند روز صبر کنید ، اما در پایان ارزش دارد.

بارگیری Hulu:

برنامه Hulu را در Android بارگیری کنید

در Android برای ظاهر شدن Hulu در فروشگاه Play خود ، باید آدرس صورتحساب خود را تغییر دهید. این یک روند نسبتاً ساده است.

 • قابل اعتماد و متخصص پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات.
 • خواهید دید کشور آنجا وجود دارد روی آن ضربه بزنید.
 • به شما گفته می شود که "هنگام انتقال به یک کشور جدید ، باید نمایه پرداخت جدید ایجاد کنید.بر روی پیوند زیر کلیک کنید. مطبوعات ادامه هید.
 • انتخاب کنید ایالات متحده به عنوان کشور و مطبوعات ادامه هید. سپس باید آدرس آمریکایی خود را که ندارید ارائه دهید ، در عوض باید به دنبال یک آدرس دهنده در Google باشید که یک آدرس صورتحساب و یک کد پستی را برای شما فراهم کند. اکنون ، باید وجود داشته باشد ارسال دکمه موجود است. بر روی آن فشار دهید.
 • حالا باید وارد شوید تنظیمات بر روی دستگاه خود و به دنبال آن به برنامه ها برگه.
 • فروشگاه Google Play را پیدا کرده و را فشار دهید Force Stop به دنبال فشار دادن ذخیره سازی و کلیک روی دکمه در کلاه هایی که بیان شده است اطلاعات روشن.

این به شما امکان می دهد Hulu را در فروشگاه Play پیدا کنید. اگر نه ، دو نقطه گلوله آخر را چند بار تکرار کنید. و به VPN ما وصل شوید. اطلاعات بیشتر در مورد آن در زیر.

برنامه Hulu را در iOS بارگیری کنید

در دستگاه های اپل ، آن را کمی متفاوت از آنچه در دستگاه های Android کار می کند ، کار می کند.

فقط نمی توانید آدرس خود را در دستگاه Apple تغییر دهید. اگر بطور خودکار همه چیزهایی را که بارگیری کرده اید از دست می دهید.

در عوض ، شما باید یک حساب کاربری جدید مستقر در ایالات متحده تهیه کنید و پس از آن Hulu را بارگیری کنید و دوباره به حساب قدیمی خود برگردید. به این ترتیب شما چیزی را از دست نمی دهید. چگونه آن را انجام دهید?

در مرحله اول ، از حساب iCloud فعلی خود در دستگاه خود خارج شوید و به دنبال آن وارد شوید تنظیمات و فشار دادن روی iCloud جایی که باید دکمه مربوط به ساخت یک Apple ID جدید را ببینید.

البته ، پس از آن شما باید مراحل ثبت نام را طی کنید. شما قبلاً این کار را کرده اید ، بنابراین می دانید که چگونه می گذرد.

به جز ، این بار ، شما نیاز به یک آدرس آمریکایی با یک کد پستی آمریکایی دارید. اگر در جستجوی آنها باشید ، تعداد زیادی تولیدکننده آدرس در Google وجود دارند ، بنابراین نگران نباشید. در آخر ، برای پرداخت ، را انتخاب کنید هیچ یک.

پس از ایجاد یک حساب کاربری ، باید بتوانید Hulu را در App Store مشاهده کنید. اگر اینطور نیست ، دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید و به یک VPN متصل شوید که در مورد کمی پایین تر صحبت خواهیم کرد.

بارگیری برنامه Hulu در Fire TV Stick

به همین دلیل Fire TV Stick بسیار بهتر از Chromecast است. شما نمی توانید با Chromecast از Hulu در خارج از ایالات متحده استفاده کنید. شما می توانید با Fire TV Stick.

اما Hulu بدون هیچ دلیلی فقط در آنجا حضور نخواهد داشت. این فقط در ایالات متحده موجود است بنابراین فقط در Appstore آمازون آمریکایی حضور خواهد داشت. در حالی که ، سایر راهنماهای نصب بیشتر دستگاه های خود را درگیر می کنند ، این یکی ، باید در مرورگر وب خود در رایانه خود انجام دهید.

 • برای تغییر آن روی این پیوندی که ارائه دادیم کلیک کنید. در غیر اینصورت ، وقتی وارد تنظیمات حساب خود می شوید ، باید یک برگه مدیریت محتوای خود و دستگاه ها را ببینید.
 • در آنجا باید کلیک کنید تنظیمات به دنبال تنظیمات کشور و بعد توسط تغییر دادن.
 • وقتی کلیک می کنید تغییر دادن, شما باید با ارائه یک آدرس آمریکایی تولید شده توسط یک ژنراتور آدرس که می توانید با یک جستجوی ساده در Google پیدا کنید ، آدرس خود را به یک آمریکایی تغییر دهید..
 • بعد از انجام این کار ، کلیک کنید به روز رسانی, و از شما خواسته می شود هنگامی که آن را روشن کردید ، دوباره حساب خود را در Fire TV Stick ثبت کنید.

قبل از بارگیری Hulu باید برنامه PrivateVPN ما را مستقیماً بر روی دستگاه خود بارگیری کنید زیرا ممکن است برای ظاهر شدن Hulu لازم باشد ، و این یک گام بعدی برای این است که Hulu فکر کند شما در ایالات متحده هستید یک گام ضروری است..

ساده است. شما آن را مانند هر برنامه دیگری در Fire TV Stick خود جستجو می کنید.

ایجاد یک حساب کاربری Hulu

آیا می خواهید از Hulu در خارج از ایالات متحده استفاده کنید؟ این سخت ترین کار است. هولو آن را فریب داد. ثبت نام با آدرس ایجاد شده کافی نیست. Hulu بررسی می کند که کارت شما از کجا تهیه می شود. اگر در ایالات متحده صادر نشود ، نمی توانید از Hulu استفاده کنید. و هیچ راهی برای مبارزه با آن وجود ندارد.

بهترین انتخاب این است که در ایالات متحده کسی را بشناسید و از آنها بخواهید که آیا آنها می توانند یک حساب Hulu برای شما ایجاد کنند یا اگر غیر از این بود ، می توانید از آنها استفاده کنید و نیمی از صورتحساب را به آنها پرداخت کنید ، زیرا بعد از همه ، آنها احتمالاً از Hulu استفاده می کنند..

اگر کسی را نمی شناسید که از Hulu استفاده کند یا بخواهد این کار را برای شما انجام دهد ، سفر شما با Hulu احتمالاً امروز شروع نخواهد شد.

به کارت آمریکایی احتیاج دارید. بدون استثناء.

کسی از کانادا یا مکزیک کار نخواهد کرد. باید از آمریکا باشد.

سریعترین روش? کارت مجازی. این روش سریعترین و همچنین محتمل ترین کارایی نیست.

روش بهتر? کارت پیش پرداخت از ایالات متحده. در اینترنت چیزهای زیادی وجود دارد. این خدمات بعضاً به بهترین وجه ارزش ندارند زیرا این سرویس ها معمولاً از این حقیقت که شما به کارت آمریکایی نیاز دارید استفاده می کنند ، اما آنها گزینه خوبی برای تنظیم Hulu هستند. شما باید چند روز صبر کنید تا یکی از آن وارد شود.

اگر نمی دانید که اگر نمی خواهید از کارت پیش پرداخت استفاده کنید پس از ثبت نام در Hulu ، از کارت پیش پرداخت استفاده کنید ، می توانید کارت های هدیه Hulu را بدون مشکل در اینترنت بخرید. و از اینها می توان برای پرداخت استفاده کرد.

فکر کردن به هولو فکر کنید که شما در ایالات متحده هستید تا از هولو در خارج از ایالات متحده استفاده کنید

این سخت ترین قسمت نیست ، اما مهمترین قسمت است. بدون این ، داشتن یک حساب کاربری و برنامه مهم نیست. در این مرحله باید قبل از تغییر Hulu ، محصولات خود را حتی تغییر دهید.

ببینید ، هولو می تواند بگوید اگر در آمریکا نباشید در آمریکا نیستید. خوشبختانه ، فریب اینترنت و نرم افزار راحت تر از مردم است. با استفاده از ابزارهای مناسب ، می توانید هولو را به این فکر بیاندازید که بدون هیچ گونه قدم زدن به ایالات متحده در ایالات متحده هستید. ما ، در PrivateVPN ، امکان استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی را داریم که اغلب به آن VPN نیز گفته می شود. هنگامی که به یک VPN متصل هستید ، هر کاری را که انجام می دهید ، ایمن می شود ، اما شما همچنین توانایی این را دارید که در هر کجا که در دنیا می خواهید بدون حضور در آنجا باشید.

از نظر تئوری عالی است اما اتصال به سرور در یک کشور خاص کافی نیست.

Hulu در حال مبارزه با خدمات VPN است و سعی می کند تا سرورهای زیادی را مسدود کند.

این بدان معنی است که بسیاری از سرویس ها سرورهای آمریکایی دارند ، اما وقتی صحبت از Hulu است کار نمی کنند. ما دو سرور ارائه می دهیم که با Hulu کار می کنند. بوفالو & نیویورک 1.

اگر به آنها وصل شوید ، هولو فکر می کند که شما در ایالات متحده هستید و به شما امکان می دهد از خدمات آنها استفاده کنید.

چگونه می توانید PrivateVPN را برای استفاده از Hulu در خارج از ایالات متحده تنظیم کنید?

 • اولین قدم کلیک بر روی دکمه Buy در سمت راست بالای صفحه است.
 • سپس برنامه خود را انتخاب می کنید ، در حالی که فقط رمز عبور و ایمیل خود را تهیه کرده و در آخر یک شکل پرداخت را انتخاب می کنید.
 • پس از آن ، شما آماده رفتن هستید و تنها کاری که باید انجام دهید بارگیری مشتری ما است. صفحه بارگیری ما تمام آنچه شما برای این کار لازم دارید وجود دارد ، اما شما می توانید بدون در نظر گرفتن دستگاهی که در آن هستید ، مشتری خود را در فروشگاه برنامه خود جستجو کنید..
 • آخرین مرحله اتصال به یکی از سرورهای کاری ما برای Hulu و لذت بردن از تماشای هر آنچه که می خواهید تماشا کنید.

ما این را راهنمای نهایی خواندیم زیرا این به شما کمک می کند بدون توجه به مکانی که در آن هستید در چه مکانی هستید اما می دانید چگونه از Hulu در خارج از ایالات متحده استفاده کنید اما در صورت بروز هرگونه مشکلی ، حتماً به پشتیبانی مشتری ما دسترسی پیدا کنید.!

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me