نحوه تماشای تلویزیون زنده در Hulu در خارج از ایالات متحده

نحوه تماشای تلویزیون زنده در Hulu در خارج از ایالات متحده

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-06-01 16:00:23 در راهنماها


این که آیا شما مشترک تلویزیون خود را از آن جدا کرده اید و به Hulu ملحق شده اید اما اکنون در خارج از ایالات متحده هستید یا به دنبال چگونگی تماشای تلویزیون زنده در Hulu در خارج از ایالات متحده هستید ، زیرا شما هرگز در آمریکا زندگی نکرده اید ، این راهنما به شما کمک می کند تلویزیون زنده را تماشا کنید. هولو.

مراحل مشاهده تلویزیون زنده در Hulu خارج از ایالات متحده آمریکا

اگر به طور عادی در آنجا زندگی می کنید یا در آنجا به دنیا آمده اید ، از آنجا که قبلاً یا یک حساب Hulu دارید یا به کارت آمریکایی دسترسی دارید ، تماشای تلویزیون زنده در Hulu در خارج از آمریکا برای شما بسیار آسان خواهد بود..

اگر هرگز حساب Hulu نداشته اید و هرگز در ایالات متحده زندگی نکرده اید اما به دنبال چگونگی تماشای تلویزیون زنده در Hulu در خارج از ایالات متحده هستید زیرا به نظر می رسد داشتن یک برنامه تلویزیونی معمولی گزینه بسیار خوبی است ، بنابراین کمی پیچیده می شود برای ثبت نام به کارت آمریکایی نیاز دارید. این یک گام غیرممکن نیست ، اما به کمی صبر نیاز دارد ، و به احتمال زیاد به این معنی است که باید این پست را بعداً علامت گذاری کنید, زیرا شما الزاماً قادر نخواهید بود این راهنما را فوراً تکمیل کنید.

ایجاد یک حساب کاربری Hulu برای تماشای تلویزیون زنده در Hulu

اگر قبلاً آن را ندارید ، به سایت Hulu بروید و بسته Hulu + Live TV را ثبت کنید.

یک جلسه آزمایشی 7 روزه بسیار عالی است که به نظر می رسد اگر شما به طور زنده از تلویزیون هولو دوست ندارید ، می توانید بدون مشکل لغو کنید. کاری نیست که بتوانید با یک اشتراک معمولی در تلویزیون انجام دهید.

نکته اصلی ثبت نام این است که کارت آمریکایی داشته باشید ، و برای آن در اینجا برخی از پیشنهادات ما آمده است:

  1. اگر دوست دارید یک حساب به اشتراک بگذارید از کسی که در ایالات متحده زندگی می کند بپرسید اگر نیمی از عضویت را بپردازید.
  2. با یک کارت آمریکایی از کسی بخواهید که آیا آنها یک حساب کاربری برای شما ایجاد می کنند. پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن آن.
  3. کارت اعتباری صادر شده در ایالات متحده دریافت کنید.
  4. کارت اعتباری مجازی صادر شده در ایالات متحده دریافت کنید.

مراحل 3 و 4 همیشه کار نمی کنند به همین دلیل نیاز به صبر و شکیبایی است, اما بیشتر افرادی که مراحل 3 و 4 را امتحان می کنند غالباً هیچ گونه بودجه ای در کارت های خود ندارند و این دلیل اغلب عدم امکان ثبت نام بیشتر افراد است.

جدای از آن ، ثبت نام در Hulu نسبتاً ساده است. مانند هر سایت دیگری است. درست مثل شما در ایالات متحده رفتار کنید.

احمق Hulu به منظور تماشای تلویزیون زنده در Hulu در خارج از ایالات متحده

دقیقاً مانند DAZN ، اگر می خواهید از خارج از ایالات متحده استفاده کنید ، زیرا Hulu موقعیت مکانی شما را بررسی می کند ، باید Hulu را فریب دهید ، و اگر در آمریکا نباشد ، نمی توانید تلویزیون زنده را در Hulu تماشا کنید..

برای اینکه هولو فکر کند که در ایالات متحده هستید ، باید از VPN استفاده کنید.

خدمات VPN به شما امکان می دهد بدون حرکت ، مکان خود را در اینترنت تغییر دهید. در این حالت ، یک VPN به شما امکان می دهد که در آمریکا باشید.

نکته مهم این است که خدمات صحیح VPN را بدست آورید. و این جایی است که با اکثر خدمات تبلیغاتی که تعداد سرورهای زیادی دارند ، می توانید به دام بیفتید. یکی فرض می کند که بیشتر ، بهتر ، اما در مورد سرگرمی صحیح نیست ، زیرا خدماتی مانند Hulu از خدمات VPN آگاهی دارند و دائماً تلاش می کنند تا از کار آنها جلوگیری شود.

خدمات VPN دوست دارند چند سرور را تبلیغ کنند. به هر معنی ، 3،000+ سرور بسیار خوب است تا زمانی که هیچ یک از آن سرورها با خدماتی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید کار نمی کنند. و اینجاست که PrivateVPN وارد می شود. به جای ارائه هزاران سرور ، سرورهایی را ارائه می دهد که با خدماتی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید مانند Hulu ، American Netflix ، Disney Plus ، iPlayer BBC ، HBO NOW و بسیاری موارد دیگر.

شما فقط باید به سرور درست آمریکایی در برنامه PrivateVPN روی دستگاه خود متصل شوید ، و قادر خواهید بود در خارج از آمریکا تلویزیون زنده را در Hulu تماشا کنید..

وقتی صحبت از تلویزیون زنده در Hulu می شود ، نکته مهمتر این است که سرعت است. اتفاقی که در هنگام سرمایه گذاری روی کیفیت بیش از کمیت رخ می دهد این است که شما به سرورهایی متصل می شوید که با سیستم عامل هایی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید کار می کنند ، اما این کار نیز به طور مداوم انجام می شود.

PrivateVPN سرعت و محدوده پهنای باندی ندارد مانند برخی از گزینه های مناسب برای بودجه که مانع از پخش مستقیم تلویزیون با کیفیت عالی می شوند. بسته هایی را هم ندارد که مناسب ترین گزینه برای بودجه محدود باشد و هیچ سروری را که می خواهید دسترسی داشته باشید ارائه نمی دهد. این یک پکیج همه در یک است. یا از آن استفاده می کنید و همه چیز را به دست می آورید ، یا از آن استفاده نمی کنید و هیچ کاری ندارید.

و اگر بخواهید تلویزیون زنده را در هولو در خارج از آمریکا تماشا کنید ، این چیزی است که لازم است. با این حال ، حتی با VPN مناسب ، این بدان معنی نیست که همیشه عالی خواهد بود. اگر ارائه دهنده اینترنت شما اینترنت بی کیفیت و بدون در نظر گرفتن آنچه از VPN استفاده می کنید ، ارائه می دهد ، با پخش مستقیم تلویزیون در Hulu مشکل دارید.

به شرط آنكه اینترنت شما به اندازه كافی خوب باشد و از داشتن حساب Hulu و PrivateVPN برخوردار باشید ، می توانید در خارج از ایالات متحده تلویزیون زنده را در Hulu تماشا كنید ، اما ممكن است به برنامه Hulu نیز احتیاج داشته باشید كه ممكن است فوراً در دسترس شما نباشد..

نحوه تماشای تلویزیون زنده در Hulu خارج از ایالات متحده در دستگاه های اپل

برای اینکه Hulu در فروشگاه App شما ظاهر شود ، باید از حساب iCloud خود در تلفن یا رایانه لوحی خود خارج شوید و به دنبال آن ایجاد یک حساب iCloud جدید با موقعیت مکانی شما در ایالات متحده.

اگر فقط با حساب فعلی خود منطقه خود را تغییر دهید ، همه چیز را از دست خواهید داد.

البته ، شما می توانید پس از بارگیری Hulu دوباره به حساب قدیمی خود وارد شوید و همه چیز در آنجا خواهد بود ، به همراه Hulu.

نحوه تماشای تلویزیون زنده در Hulu خارج از ایالات متحده در دستگاه های Android

Google در مورد تغییر مکان فروشگاه Google Play شما راهنمایی کمی دارد.

هنگام پیگیری آن ، حتما مکان خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.

نحوه تماشای تلویزیون زنده در Hulu در خارج از ایالات متحده در دستگاههای آتش تلویزیون آمازون

متأسفانه ، سرویس های VPN در حال حاضر از نظر دستگاه های Apple TV و Chromecast پشتیبانی نمی شوند.

دستگاه های Android TV و Amazon Fire TV تنها گزینه شما به این دلیل هستند.

  • برای بارگیری Hulu در Fire TV Stick خود ، به مرورگر وب به حساب فعلی آمازون خود بروید.
  • فشار دهید حساب ها & لیست ها و حساب و محتوا خود را مدیریت کنید.
  • در حالی که منطقه شما برای حضور در ایالات متحده تغییر می کند.
  • به دستگاه تلویزیون آمازون آمازون خود بروید. فشار دهید تنظیمات و حساب من.
  • Deregister و دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

این امر به شما امکان می دهد Hulu را در دستگاه های تلویزیون TV Fire خود بارگیری کنید اگرچه گاهی اوقات باید روش پرداخت خود را به روز کنید.

این نحوه تماشای تلویزیون زنده در Hulu خارج از ایالات متحده است

ما سعی کردیم تا آن را به سادگی توضیح دهیم ، اما اگر به هر دلیلی که مشکلی پیش آمده است ، به پشتیبانی مشتری خود دسترسی پیدا کنید! ما با خانواده خود مانند خانواده رفتار می کنیم و بررسی های آنها نشان می دهد!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me