چگونه Hulu را در آیفون خارج از آمریکا تنظیم کنیم

چگونه Hulu را در آیفون خارج از آمریکا تنظیم کنیم

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-04-26 16:52:08 در سرگرمی


آیا می خواهید Hulu را بر روی آی فون خود تماشا کنید اما خارج از آمریکا هستید؟ البته که انجامش میدی. اگر بتوانید در خارج از ایالات متحده کار کنید ، Hulu یک بستر عالی برای تماشای برنامه های تلویزیونی است. در این پست نحوه تنظیم Hulu در آیفون در خارج از آمریکا به شما نشان داده می شود تا بتوانید بدون توجه به مکانی که در یک اتوبوس در کانادا یا کره جنوبی هستید از سرگرمی بسیار خوبی لذت ببرید..

اگر شما همچنین می خواهید بدانید که چگونه Hulu را در انگلستان ، آفریقای جنوبی یا هر جای دیگر برای این موضوع کار کنید ، اما نه فقط در آیفون ها ، حتماً راهنماهای دیگر ما را برای این کار بررسی کنید..

اما اگر فقط می خواهید Hulu را بر روی یک آیفون در خارج از ایالات متحده تنظیم کنید ، 3 قدم مهم باید برداشته شود.

  1. ایجاد یک حساب کاربری Hulu با کارت آمریکایی.
  2. فریب هولو را به این فکر کرد که شما در آمریکا هستید.
  3. برنامه Hulu را در iPhone خود بارگیری می کنید.


این واقعیت که دیدید که برای راه اندازی هولو در آیفون در خارج از ایالات متحده به کارت آمریکایی احتیاج دارید ، باعث شده است که فکر کنید تنظیم Hulu روی آیفون بسیار سخت خواهد بود. قبل از کلیک کردن ، بله ، تلاش زیادی انجام می شود ، اما ما این راهنما را شکستیم تا آن را به ساده ترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم.

ایجاد یک حساب کاربری Hulu برای راه اندازی Hulu در آیفون خارج از ایالات متحده

ایجاد یک حساب کاربری Hulu در خارج از ایالات متحده آمریکا چندان سخت نیست. این روند بسیار ساده است. به راحتی ثبت نام در هر وب سایت دیگر.

دریافت کارت آمریکایی در خارج از ایالات متحده تنها مشکلی است که در این مرحله می توان گفت.

اگر تاکنون راهنماهایی را در اینترنت مطالعه کرده اید ، آنها ذکر می کنند که می توانید از کارت هدیه Hulu استفاده کنید ، و این درست است ، اما در ابتدا هنگام ثبت نام هنوز به کارت آمریکایی احتیاج دارید..

پیشنهادات ما برای دریافت کارت آمریکایی برای راه اندازی هولو در آیفون در خارج از ایالات متحده?

  1. اگر می توانید از کارت آنها استفاده کنید ، از یک آمریکایی یا مقیم آمریکایی سؤال کنید یا اگر آنها می توانند یک حساب کاربری برای شما ایجاد کنند.
  2. اگر می توانید به اشتراک بگذارید از کسی که دارای یک حساب Hulu است بپرسید. برخی از مزایای آن را ارائه دهید. اگر در کانادا زندگی می کنید ، می توانید به عنوان مثال DAZN خود را به آنها پیشنهاد دهید.
  3. کارت اعتباری صادر شده در ایالات متحده دریافت کنید. یا آن را به خودتان بفرستید یا از کسی در ایالات متحده سؤال کنید که آیا می توانید آن را به آنها ارسال کنید یا اینکه آنها می توانند یک مغازه را خریداری کنند. نکته اصلی موفقیت در این امر داشتن یک کارت است که در آن بودجه دارد. بیشتر اینها شکست خورده اند و به همین دلیل نمی توانند ثبت نام کنند.
  4. یک کارت مجازی صادر شده در ایالات متحده دریافت کنید. این یک روش نسبتاً سریع و دارای میزان موفقیت پایین تر است. با این حال ، این بیشتر به دلیل کمبود بودجه برای چنین کارتی است. حتماً حداقل یک دلار در کارت خود داشته باشید.

اگر مسئله کارت آمریکایی را دریابید ، می توانید Hulu را بر روی یک آیفون در خارج از ایالات متحده تنظیم کنید.

با این وجود ، اگر نتوانید Hulu را فكر كنید كه iPhone شما در ایالات متحده است ، به هیچ وجه برای شما هیچ فایده ای ندارد..

هولو را به این فکر می کنید که در ایالات متحده هستید

هولو فقط در ایالات متحده فعالیت خواهد کرد. بدون استثناء و به همین دلیل ، اگر می خواهید Hulu را بر روی آی فون در خارج از ایالات متحده آمریکا راه اندازی کنید ، باید آن را فریب دهید تا فکر کنید آنجا هستید..

و برای آن ، شما به یک VPN نیاز دارید.

خدمات VPN به شما امکان می دهد مکان خود را در مکانی دیگر تغییر دهید.

در مورد هولو ، به آسانی تغییر مکان شما در ایالات متحده نیست. Hulu می تواند استفاده از خدمات VPN را تشخیص دهد و از تماشای شما به هر حال جلوگیری کند. و برای آن ، شما نیاز به خدماتی دارید که دارای سرورهایی باشد که بطور خاص برای Hulu طراحی شده اند.

و این در نهایت مسئله خدمات VPN است. آنها هزاران سرور را تبلیغ می کنند اما روی کیفیت تمرکز نمی کنند ، بنابراین بسیاری از سرورها با خدماتی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید کار نمی کنند.

شما این موضوع را در وبلاگ PrivateVPN می خوانید از این رو ممکن است فکر کنید که ما مغرضانه هستیم ، اما ما با Hulu کار می کنیم و از بیشتر مناطق موجود در بازار Netflix پشتیبانی می کنیم. آنچه لوگان در مورد ما باید بگوید این است:

اما با وجود داشتن یک حساب Hulu و PrivateVPN بسیار عالی است ، اگر می خواهید Hulu را بر روی یک آیفون در خارج از ایالات متحده یا هرجای دیگری برای آن موضوع تنظیم کنید ، باید برنامه Hulu را داشته باشید زیرا نمی توانید Hulu را از مرورگر وب مشاهده کنید. آیفون.

دریافت برنامه Hulu در iPhone

برای اتمام مراحل تنظیم Hulu روی آیفون ، باید برنامه Hulu را تهیه کنید که در خارج از ایالات متحده موجود در فروشگاه اپلیکیشن نیست..

قدم برای تغییر بسیار ساده است.

شما نیاز به تغییر مکان فروشگاه خود دارید.

و با ورود به حساب iCloud فعلی خود در بخش تنظیمات ، این کار را انجام می دهید و با ایجاد مکان جدید در ایالات متحده ، یک مورد جدید ایجاد می کنید.

اگر فقط مکان فعلی خود را تغییر دهید ، همه چیز را از دست خواهید داد. به همین دلیل ایجاد یک حساب جدید iCloud بسیار مهم است.

اگر نیاز به ارائه یک آدرس آمریکایی دارید ، می توانید از هر تولید کننده آدرس در Google استفاده کنید.

پس از دریافت یک حساب کاربری جدید ، Hulu را بارگیری کنید و در صورت تمایل ، دوباره وارد حساب قدیمی خود شوید.

این نحوه تنظیم هولو در آیفون خارج از ایالات متحده است

اگر می خواهید Hulu را در آیفون در خارج از ایالات متحده تنظیم کنید ، به یک کارت آمریکایی نیاز دارید ، باید به یک سرور PrivateVPN با پشتیبانی Hulu وصل شوید و باید برنامه Hulu را بارگیری کنید..

به آسانی تغییر منطقه Netflix نیست ، اما اگر واقعاً می خواهید Hulu را بر روی آیفون تنظیم کنید ، قابل انجام است.

این مفید را پیدا کردید؟ ما راهنماهای بسیاری دیگر نیز داریم که از این رو در وبلاگ ما برای شما مفید خواهد بود!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me