نحوه تماشای Hotstar در انگلستان

نحوه تماشای Hotstar در انگلستان

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-07-04 19:20:41 در سرگرمی


چندی پیش ، شما حتی نیازی به جستجوی چگونگی تماشای Hotstar در انگلستان نداشتید زیرا در هندوستان رسماً در دسترس بود ، اما در همه جا کار می کرد. با این حال اخیراً تغییر کرده است ، بلکه تماشای Hotstar در خارج از هند فقط گران نیست بلکه باید به دنبال چگونگی تماشای Hostar در انگلستان نیز باشید زیرا فقط در هند ، کانادا و ایالات متحده موجود است. به همین دلیل ما این راهنمای گام به گام را در مورد چگونگی تماشای Hotstar در انگلستان تهیه کردیم زیرا در حالی که شما به طور رسمی نمی توانید ، در وبلاگ ما ، ما چگونگی رفع انسداد سرویس هایی که به طور رسمی در کشور شما کار نمی کنند را پوشش می دهیم.

چرا در حال حاضر به دنبال چگونگی تماشای Hotstar در انگلستان هستید

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم ، در ابتدا تماشای Hotstar در انگلستان بسیار آسان بود زیرا اگرچه Hotstar در انگلیس یا تقریبا در سراسر جهان برای آن موضوع در دسترس نبود ، هیچگونه اقدامات پیشگیری عملی نشده است..

چیزی که پیش از این با سیستم عامل های دیگر مشاهده نمی شود زیرا سیستم عامل هایی مانند Hulu یا DAZN فقط در مناطقی که در دسترس هستند کار می کنند. دلیل چرا؟ همانطور که باید.

تصور کنید کسی در انگلیس به جای دریافت یک اشتراک کامل تلویزیون + ورزشی که می تواند در حدود 70 یورو در ماه هزینه کند ، DAZN را به تماشای لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا با حدود 10 یورو در ماه بدست آورد. تصور کنید در دنیایی که BT Sports بیش از یک میلیارد هزینه حقوق لیگ قهرمانان انگلیس را پرداخت کرده است ، کسی چنین کاری را انجام می دهد.

دلایلی که ثبت نام برای سایر سرویس ها آسان نیست این است که خدمات در صورت دسترسی آسان به محتوا در مناطقی که در آن سرویس حق ندارند آن محتوای را نشان دهند ، می توانند دچار مشکل شوند..

و این دلیل اصلی دلیل عدم نیاز به جستجوی چگونگی تماشای Hotstar در انگلستان است. Hotstar تلاش کرد تا از تماشای مردم در کشورهایی که پشتیبانی نمی شوند جلوگیری کند تا مشکلی ایجاد نشود. دلیل دیگر این بود که Hotstar برای افرادی در خارج از هند بسیار ارزان است و تقریباً 15 دلار در سال هزینه دارد. ایجاد نسخه خدمات آمریکایی / کانادایی با قیمت 99 دلار در هر سال به Hotstar این امکان را می دهد تا درآمد بسیار بیشتری از آنچه که فقط با قیمت هندی در دسترس است.

نحوه تماشای Hotstar در انگلستان

صادقانه بگویم ، اگر می خواهید Hotstar را در انگلستان تماشا کنید ، مراحل انجام شده کاملاً رو به جلو است.

شما فقط باید هوتاستار را به این فکر کنید که در آمریکا ، کانادا یا هند هستید.

اگر چنین کاری کنید ، می توانید Hotstar را در انگلستان تماشا کنید.

و برای آن ، شما به یک VPN نیاز دارید.

خدمات VPN جدای از محافظت در اینترنت شما فوق العاده است زیرا می توانید از این طریق سرویس هایی مانند Hotstar ، Hulu یا DAZN را دور بزنید تا بتوانید این خدمات را فریب دهید تا فکر کنید که در کشور مناسب هستید..

با این حال ، به سادگی دریافت VPN و اتصال به یک سرور آمریکایی ، کانادایی یا هندی کار ساده ای نیست ، زیرا اقدامات دیگری نیز برای جلوگیری از تماشای Hotstar با VPN وجود دارد.. و اینجاست که PrivateVPN به عنوان خدمتی وارد می شود که بیشترین سرورهای ممکن را ارائه نمی دهد بلکه خدمتی است که بر ارائه سرورهایی که با سرویس هایی که می خواهید دسترسی داشته باشید متمرکز است..

چه بخواهید Hotstar را در انگلستان تماشا کنید و چه خیالی آمریکایی Netflix در انگلستان. با داشتن سرورهای کمتری ، می توانیم روی کیفیت سرمایه گذاری کنیم و به همین دلیل ما از خدماتی مانند DAZN ، Hulu ، Amazon Prime و بیشترین مناطق Netflix در بازار پشتیبانی می کنیم در حالی که سرورهای کمتری نسبت به رقابت داریم.

البته ، این وبلاگ ما است ، و بنابراین ، شما ممکن است فکر کنید که ما مغرضانه هستیم. ما شما را سرزنش نمی کنیم. و به همین دلیل ما یک آزمایش آزمایشی 7 روزه و بدون صید پنهان ارائه می دهیم. فقط ثبت نام کنید و بدون محدودیت استفاده کنید تا خودتان ببینید.

برنامه ما (به روز رسانی آیفون به زودی) سرورهایی را نشان می دهد که از Hotstar پشتیبانی می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که در Hotstar ثبت نام کنید و یا در غیر اینصورت محتوای رایگان موجود را تماشا کنید.

با این وجود ، بسته به نوع دستگاهی که می خواهید در آن تماشا کنید ، ممکن است بخواهید برنامه Hotstar را نیز تهیه کنید ، که تشخیص آن چندان سخت نیست ، اما چندان هم آسان نیست.

نحوه تماشای Hotstar در انگلستان در دستگاه های اپل

اگر می خواهید Hotstar را در انگلستان در دستگاه های Apple مانند iPad یا iPhone تماشا کنید ، ابتدا از حساب iCloud خود خارج شوید.

بعد از انجام این کار ، یکی از مناطقی را که Hotstar پشتیبانی می کند ، مانند ایالات متحده ، یک مورد جدید ایجاد کنید.

این امر منجر به نمایش Hotstar در فروشگاه App شما خواهد شد.

هنگام انجام این کار ، مطمئن شوید که منطقه خود را در حساب فعلی خود تغییر نمی دهید. این باعث می شود که شما همه چیز را گم کنید.

نحوه تماشای Hotstar در انگلستان در دستگاه های Android

صادقانه بگویم ، تماشای مرورگر وب در Android بسیار خوب است ، اما در غیر این صورت ، Google راهنمایی در مورد تغییر منطقه فروشگاه شما دارد.

اگر آن را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید ، Hotstar نشان می دهد.

نحوه تماشای Hotstar در انگلستان در Fire TV Stick

  • به حساب فعلی آمازون خود در مرورگر وب بروید.
  • فشار دهید حساب ها & لیست ها به دنبال حساب و محتوا خود را مدیریت کنید.
  • منطقه خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.
  • به دستگاه تلویزیون آمازون آمازون خود بروید. انتخاب کنید تنظیمات و حساب من.
  • دررست کنید و دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

این به شما امکان می دهد Hotstar را در Fire TV Stick خود بارگیری کنید.

متأسفانه ، شما نمی توانید Hotstar را در انگلستان در Apple TV ، Roku یا Chromecast تماشا کنید ، زیرا آنها از خدمات VPN پشتیبانی نمی کنند و شما را با دستگاه های Fire TV Stick و Android TV پشتیبانی می کنند..

این نحوه تماشای Hotstar در انگلستان است

آیا شما آماده برای تماشای Hotstar در انگلستان هستید؟ شروع کار با PrivateVPN کمتر از یک دقیقه طول می کشد و اگر در مورد خدمات VPN مطمئن نیستید ، یک آزمایش رایگان 7 روزه گزینه عالی است.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me