نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند

نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-07-04 19:01:00 در راهنماها


شما می خواهید Hotstar را در خارج از هند تماشا کنید ، خواه در فرانسه ، آمریکا ، کانادا یا انگلیس باشد؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم. Hotstar برخلاف هر سرویس دیگری که در آنجا ارائه می دهد ، طیف گسترده ای از نمایش ها و فیلم ها را ارائه می دهد ، در عین حال برخی از ورزش ها را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد ، در عین حال بدون داشتن نیاز به ثبت نام ، دارای یک محتوای رایگان است. اگر در جای مناسب هستید.

در گذشته ، ما چگونگی تماشای امثال DAZN ، Hulu و Amazon Prime را پوشش می دادیم ، اما تاکنون هرگز چگونگی تماشای Hotstar در خارج از هند را پوشش نداده ایم. و صادقانه بگویم ، اگر اطلاعات صحیحی را بدانید ، بسیار آسان است.

اگر در ایالات متحده یا کانادا حضور داشته باشید چگونه Hotstar را در خارج از هند تماشا کنید

دو مورد از مناطقی که Hostar به خارج از هند گسترش یافت ، کانادا و ایالات متحده هستند.

اگر در این کشورها زندگی می کنید ، از نظر تئوری ، نیازی به ادامه خواندن ندارید. اما اگر می خواهید در حین بدست آوردن مطالب بیشتر ، در هزینه خود صرفه جویی کنید ، توصیه می کنیم حواستان به هم باشد.

ارزش پول هند به مراتب کمتر از ایالات متحده است. در حقیقت ، یک فرد متوسط ​​می تواند هتلی را که در صورت مراجعه به هند ، بدون هیچ مشکلی ، برای چند روز ، هتلی 5 ستاره در نظر بگیرد ، هزینه کند.

اگر می خواستید قیمت های آمریکا را در هند شارژ کنید ، بیشتر مردم قادر به تهیه هاتاستار نخواهند بود. از طرف دیگر ، اگر می خواهید قیمت های هند را در آمریکا شارژ کنید ، این سرویس به احتمال زیاد زنده نمی ماند زیرا هزینه های بسیار بیشتری برای ادامه کار یک سرویس در ایالات متحده وجود دارد تا هند..

مشکل در پرداخت هاتاستار در ایالات متحده این نیست که خدمات گران قیمت هستند ، اما این همه محتوای را که ارزانترین هاتاستار هندی انجام می دهد ، ندارد. و این دلیل اصلی بیشتر مردم در صورت تمایل به تماشای Hotstar در خارج از هند است.

نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند

چه در ایالات متحده ، کانادا و چه در خارج از آن دو کشور هستید و می خواهید Hotstar را در خارج از هند تماشا کنید ، دقیقاً مانند Netflix ، مهم این است که سرویس را فریب دهید تا فکر کنید در کشور مناسب هستید..

و برای انجام این کار ، شما به یک VPN نیاز دارید.

اگر نمی دانید VPN چیست ، به طور خلاصه توضیح دهید ، خدمات VPN به شما امکان می دهد مکان خود را تغییر دهید ، به طور واقعی ، در عین حال شما را در اینترنت ایمن نگه می دارد ، که ما در برخی از پست های وبلاگ دیگر پوشش داده ایم.

با استفاده از VPN ، می توانید Hotstar را در خارج از هند با تغییر مکان خود در هند تماشا کنید ، دقیقاً مانند اینکه می توانید Netflix آمریکایی را در خارج از آمریکا تماشا کنید ، و دقیقاً مثل هولو را در خارج از ایالات متحده و در جاهایی مانند کانادا تماشا کنید..

نکته اصلی داشتن یک VPN است که از Hotstar پشتیبانی می کند زیرا به راحتی استفاده از هر VPN آسان نیست زیرا سرویس ها هنگام استفاده از VPN قادر به تشخیص هستند. PrivateVPN؟ این تنها ارائه دهنده پشتیبانی Hotstar نیست ، اما یکی از معدودی است. با این گفته ، PrivateVPN از بیشترین مناطق Netflix موجود در بازار پشتیبانی می کند ، در عین حال از سرویس هایی مانند Amazon Prime ، DAZN ، Hulu و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند که می توانید در وبلاگ ما مطالعه کنید..

اما این مورد ما نمی خواهیم به شما بگوییم که ما یک تجربه "بدون بافر" را با PrivateVPN به شما ارائه خواهیم داد. اگر در درجه اول اینترنت کافی نیست ، هیچ VPN نمی تواند تجربه "بدون بافر" را تضمین کند. آنچه ما به شما خواهیم گفت این است که مشتریان ما آنقدر خدمات ما را دوست دارند که ما یک آزمایش 7 روزه رایگان و بدون هیچ محدودیتی را ارائه می دهیم. صادقانه بگویم ، این آسانترین آزمایش برای ثبت نام در آنجاست.

برای تماشای Hotstar در خارج از هند ، Hotstar را فعال کنید

اگر می خواهید از Hotstar خارج از هند بخواهید از امکانات خود سؤال کنید ، نکته جالب در مورد Hotstar این است که شما به طور کلی قادر خواهید بود Hotstar را در خارج از هند یا از طریق تلفن یا لپ تاپ خود ، از مرورگر خود تماشا کنید..

با این حال ، اگر دوست دارید برنامه داشته باشید ، ما برای شما نیز این کار را خواهیم کرد.

نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند در iPhone و iPad

برای تماشای Hotstar در خارج از هند در iPhone یا iPad خود ، اگر در منطقه ای هستید که Hotstar در فروشگاه App Apple خود نمایش نمی دهد ، باید ابتدا از حساب iCloud خود خارج شوید.

پس از انجام این کار ، با قرار گرفتن در مکان خود در یکی از مناطق پشتیبانی شده مانند ایالات متحده ، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید و Hotstar را بارگیری کنید و به دنبال آن PrivateVPN را بارگیری کنید.

مطمئن شوید که برای ایجاد یک حساب کاربری ، هر چند! اگر سعی کنید تنظیمات را در حساب فعلی خود تغییر دهید ، در پایان همه چیز را از دست خواهید داد.

نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند در دستگاه های Android

در دستگاه های Android ، برای تماشای Hotstar ، باید منطقه فعلی خود را تغییر دهید ، یک بار دیگر در یکی از مناطق پشتیبانی شده قرار بگیرید.

Google راهنمایی در مورد آن دارد. در غیر این صورت ، فقط Hotstar را در مرورگر وب خود باز کنید.

آیا می توانید Hotstar را در خارج از هند در Chromecast تماشا کنید?

تصور غلط رایج که توسط راهنماها پخش شده این است که می توانید Hotstar را در خارج از هند در Stick TV TV Amazon مشاهده کنید. حقیقت این است که شما نمی توانید زیرا تلفن یا لپ تاپ شما می تواند Hotstar را گول بزند ، Chromecast شما هنوز در کشور واقعی شما مستقر می شود زیرا خدمات VPN در Chromecast پشتیبانی نمی شوند. و بنابراین ، میزبان برای شما در خارج از هند کار نخواهد کرد.

اگر می خواهید Hotstar را در خارج از هند تماشا کنید ، توصیه می کنیم از Amazon Fire TV Stick یا Android TV استفاده کنید.

نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند در برنامه Fire TV Stick?

  • به حساب فعلی آمازون خود در مرورگر وب بروید.
  • انتخاب کنید حساب ها & لیست ها به دنبال حساب و محتوا خود را مدیریت کنید.
  • منطقه خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.
  • به دستگاه تلویزیون آمازون آمازون خود بروید. انتخاب کنید تنظیمات و حساب من.
  • دررست کنید و دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

به شما امکان می دهد Hotstar را بارگیری کنید تا Hotstar را در خارج از هند تماشا کنید.

این نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند است

اگر می خواهید Hotstar را در خارج از هند تماشا کنید ، بی پرده ، سخت نیست. بسیاری از خدمات دیگر وجود دارد که قفل آن را که در گذشته در وبلاگ خود پوشانده ایم سخت تر است.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me