نحوه تماشای Hotstar در تلویزیون (صرف نظر از موقعیت مکانی شما)

نحوه تماشای Hotstar در تلویزیون (صرف نظر از موقعیت مکانی شما)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-08-23 12:56:17 در راهنماها


آیا می خواهید Hotstar را از تلویزیون تماشا کنید؟ این ساده است ، تا حدودی آسان است ، و همچنین پیچیده است. کدام یک؟ به این بستگی دارد که شما کجا زندگی می کنید.

با این گفته ، ما در این راهنما برای همه مشکلی که ممکن است شما داشته باشید ، راه حل خواهیم داشت.

اگر می خواهید Hotstar را از طریق تلویزیون تماشا کنید ، از کجا زندگی می کنید

آیا شما در هند زندگی می کنید؟ آیا شما در ایالات متحده یا کانادا زندگی می کنید؟ اگر این کار را انجام دهید ، به شرطی که تلویزیون مانند این تصویر را خاموش نکنید و یک تلویزیون هوشمند ندارید ، باید بتوانید Hotstar را در تلویزیون تماشا کنید زیرا باید در فروشگاه برنامه تلویزیون شما موجود باشد.

تلویزیون هوشمند ندارید؟ مشکلی نیست هنوز باید بتوانید Hotstar را از تلویزیون تماشا کنید.

چگونه?

با گرفتن دستگاهی مانند Apple TV ، Roku ، Amazon Fire TV Stick ، ​​Android TV یا Chromecast. این سیستم عامل ها اگرچه از نظر قیمت مقرون به صرفه هستند ، تلویزیون شما را هوشمند می کنند و به شما امکان می دهند برنامه ها را بارگیری کنید ، یا از سیستم عامل ها پخش کنید.

اگر در هند ، ایالات متحده یا کانادا زندگی نکنید ، همه چیز پیچیده تر می شود.

نحوه تماشای Hotstar در تلویزیون در یک منطقه پشتیبانی نشده

در مناطق پشتیبانی نشده ، مهمترین چیزی که می خواهید Hostar را از طریق تلویزیون تماشا کنید ، فریب دادن Hotstar به این فکر است که شما در یک منطقه پشتیبانی شده هستید.

با این حال ، با گفته های گفته شده ، این در دسترس نیست با هر دستگاه.

بلافاصله تماشای Hotstar را در تلویزیون فراموش نکنید که از Android Android یا نوعی تلویزیون آمازون آمازون پشتیبانی نمی کند.

چرا?

به نظر می رسد اگر می خواهید Hotstar را در تلویزیون در کشورهای پشتیبانی نشده تماشا کنید ، به یک VPN احتیاج دارید.

خدمات VPN؟ آنها به شما اجازه می دهند تا منطقه خود را تغییر دهید تا در کشور دیگری باشید.

به عنوان مثال ، شما می توانید در ایالات متحده آمریکا باشید تا Hulu یا Hotstar را بدون حرکت از صندلی خود ، با PrivateVPN تماشا کنید.

در واقع ، PrivateVPN از بیشترین مناطق Netflix موجود در بازار پشتیبانی می کند ، بدین معنی که با اتصال به سرورهای مناسب ، می توانید بیشترین محتوای Netflix موجود در کره زمین را باز کنید. چه در تلفن ، تلویزیون و چه لپ تاپ. PrivateVPN؟ این دستگاه حداکثر از 6 دستگاه پشتیبانی می کند ، و اگر هرگز از آن استفاده نکردید و مردد هستید ، امتحان کردن آن بدون هیچگونه تعهد یا ثبت نام عجیب کاملاً رایگان است..

مسئله خدمات VPN یا سیستم عامل هایی مانند Chromecast چیست؟ اینکه آنها از خدمات VPN پشتیبانی نمی کنند به این معنی است که اگر می خواهید Hotstar را در تلویزیون در یک منطقه پشتیبانی نشده تماشا کنید ، در بسیاری از سیستم عامل ها ، نمی توانید به راحتی فریب Hotstar را انجام دهید. و همین مورد در مورد تلویزیون های هوشمند با سیستم عامل های سفارشی آنها نیز صدق می کند.

راه حل?

برای به دست آوردن دستگاه جریان مناسب که از خدمات VPN پشتیبانی می کند.

دستگاه های Android TV و Amazon Fire TV تنها مواردی هستند که آیا با تلویزیون ساخته شده اند یا نیاز به خرید یک چوب مانند آمازون آمازون TV TV دارید..

اگر یکی از این موارد را داشته باشید ، بدون توجه به جایی که هستید و یا صرف نظر از تلویزیون که دارید ، می توانید Hotstar را در تلویزیون تماشا کنید..

اما شما همچنین نیاز دارید که برنامه ها را قبل از انجام این کار بارگیری کنید.

چگونه مناطق فروشگاه برنامه خود را در تلویزیون آمازون آمازون خود تغییر دهید تا Hotstar در تلویزیون مشاهده شود

وقتی نوبت به PrivateVPN رسید ، می توانید آن را با سهولت بارگیری کنید. این همچنین یکی از تنها خدمات VPN در دستگاه های تلویزیون آمازون آمازون است.

در مورد بارگیری Hotstar ، برای حضور در یک منطقه پشتیبانی شده ، باید منطقه خود را تغییر دهید.

برای همین?

  1. اولا بروید amazon.com یا سایت آمازون که مربوط به کشور شما است.
  2. کلیک کنید حساب ها & لیست ها, به دنبال حساب و محتوا خود را مدیریت کنید.
  3. منطقه خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده یا منطقه پشتیبانی شده دیگری باشید.
  4. به دستگاه تلویزیون آمازون آمازون خود بروید و انتخاب کنید تنظیمات به دنبال حساب من.
  5. Deregister و دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

سپس به شما امکان می دهد Hotstar را بارگیری کنید تا بتوانید بدون توجه به موقعیت مکانی خود ، Hotstar را در تلویزیون تماشا کنید.

به جای آن می خواهید TV Android را بدست آورید?

نحوه تماشای Hotstar در تلویزیون در دستگاه Android TV خود

یک بار دیگر ، وقتی نوبت به بارگیری PrivateVPN می رسد ، می توانید بدون هیچ مشکلی آن را در هر کجا بارگیری کنید.

چه موقع می توانید Hotstar را بارگیری کنید؟ Google راهنمایی پیرامون آن دارد. فقط مطمئن شوید که منطقه خود را تغییر دهید تا در یکی از مناطق پشتیبانی شده قرار بگیرید.

این نحوه مشاهده میزبان در تلویزیون است

اگر در یک کشور پشتیبانی شده زندگی می کنید ، برنامه ای که می توانید در تلویزیون هوشمند خود داشته باشید یا در دستگاه پخش خود مانند برنامه TV Fire ، مانند برنامه TV دریافت کنید..

اگر در کشوری مستقر نشوید که Hotstar در آنجا کار کند ، نیاز به یک VPN کمی پیچیده تر خواهید داشت ، اما وقتی این برنامه را گرفتید ، فقط Hotstar را از حالت انسداد خارج نمی کنید. شما همچنین Netflix ، DAZN ، Hulu ، Amazon Prime ، HBO و موارد دیگر را از حالت انسداد درحال لغو کردن هستید. آماده امتحان بدون محدودیت است?

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me