چگونه می توان HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده (تماشای بازی تاج و تخت در هر نقطه)

چگونه می توان HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده (تماشای بازی تاج و تخت در هر نقطه)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-04-15 18:28:42 در سرگرمی


با پخش فصل 8 بازی Game of Thrones به همراه بسیاری از نمایش های خوب دیگر HBO ، این امر منطقی است که شما می خواهید HBO NOW را بدست آورید. بیشتر نمی توانند ، و به همین دلیل است که شما اینجا هستید ، زیرا می خواهید HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده تماشا کنید.

در این پست ، همه چیزهایی را که باید بدانید برای به دست آوردن HBO NOW در کشورهای پشتیبانی نشده به شما نشان خواهیم داد. و صادقانه بگویم ، این بسیار ساده تر از بسیاری از سیستم عامل های دیگر مانند Hulu است که برای ثبت نام به عنوان مثال شما نیاز به استفاده از کارت آمریکایی دارید.

تنها کاری که برای بدست آوردن HBO NOW در کشورهای پشتیبانی نشده برای تماشای Game of Thrones یا هر نمایش دیگری باید انجام دهید این است که HBO NOW را فریب دهید تا فکر کنید که در آمریکا هستید. و ثانیاً ، اگر می خواهید HBO NOW را از طریق تلفن خود یا Amazon Fire TV Stick / Cube تماشا کنید ، باید موقعیت فروشگاه برنامه خود را تغییر دهید. خودشه.

HBO برای دریافت HBO اکنون در کشورهای پشتیبانی نشده احمقانه است

این مرحله خاص تقریباً مشابه با هر قدم دیگری است که ما تا کنون در مورد فریب دادن یک سکوی که آیا Netflix ، DAZN ، Hulu یا هر پلتفرم دیگر مورد بحث قرار گرفته است ، تقریباً مشابه است..

برای به دست آوردن HBO NOW در کشورهای پشتیبانی نشده ، HBO اکنون باید فکر کنید که در کشور پشتیبانی شده هستید ، به این معنی که در ایالات متحده هستید.

شما این کار را با استفاده از VPN احمق می کنید که به شما امکان می دهد واقعاً موقعیت مکانی خود را در ایالات متحده تغییر دهید.

نکته مهم در اینجا این است که سرویس VPN را که می خواهید از آن استفاده کنید ، مورد بررسی قرار دهید. گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد ، و خوب ، اولا ، خدمات رایگان VPN با سیستم عامل هایی مانند HBO کار نمی کنند. اگر در وهله اول وسوسه می شوید که VPN رایگان دریافت کنید ، ما در مورد اینکه آیا سرویس های رایگان VPN ارزش آن را دارند ، پست گذاشتیم. اما تا آنجا که HBO پیش می رود ، یک سرویس VPN رایگان کار نخواهد کرد زیرا سیستم عامل هایی مانند HBO تلاش می کنند تا مردم از خدمات VPN جلوگیری کنند و خدمات رایگان VPN ساده ترین راه حل است..

سپس سرویس هایی وجود دارد که هزاران سرور دارند. برای آنها نرو. آنها در تلاشند تا شما را با کمیت بفروشند. شما باید به دنبال کیفیت باشید. PrivateVPN هزاران سرور ارائه نمی دهد ، اما این سرویس دهنده هایی را ارائه می دهد که با سیستم عامل هایی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید کار می کنند ، از این رو PrivateVPN از بیشتر مناطق Netflix موجود در بازار پشتیبانی می کند ، به عنوان مثال.

اگر می خواهید PrivateVPN را امتحان کنید ، ما 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهیم و توسط بسیاری از افراد به عنوان بهترین خدمات با ارزش انتخاب می شوند ، اما در غیر این صورت ، حتماً به دنبال خدماتی باشید که به سیستم عامل هایی که می خواهید دسترسی داشته باشید ، پشتیبانی کنند..

هنگامی که PrivateVPN را بدست می آورید ، به یکی از سرورهای آمریکایی متصل شوید ، و به این ترتیب HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده دریافت می کنید ، مشروط بر اینکه نمی خواهید تلفن یا تلویزیون خود را تماشا کنید.

البته قبل از تماشای چیزی با HBO NOW ، باید یک حساب کاربری داشته باشید. HBO یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهد.

چگونه می توان HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده از دستگاه های اپل دریافت کنید.

اگر می خواهید HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده دریافت کنید ، باید یک حساب iCloud جدید ایجاد کنید.

از نظر تئوری می توانید موقعیت مکانی فعلی خود را تغییر دهید ، اما این باعث می شود که تمام برنامه های خود را گم کنید. به همین دلیل بسیار ضروری است که از حساب فعلی iCloud خارج شوید و به دنبال ایجاد حساب جدید با جزئیات در ایالات متحده ، خارج شوید. اگر این کار را نکنید ، می توانید HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده دریافت کنید اما سایر موارد در این روند را از دست خواهید داد.

بعد از بارگیری HBO NOW ، می توانید دوباره وارد حساب قدیمی خود شوید.

چگونه می توان HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده از دستگاه های Android دریافت کنید

در دستگاه های Android ، باید مکان فروشگاه Play خود را تغییر دهید.

بهتر است برای آن یک راهنمای کوچک توسط Google بخوانید.

در آن مثال خاص ، مطمئن شوید که مکان خود را در ایالات متحده قرار دهید. در صورت نیاز به دریافت آدرس آمریکایی ، تولید کنندگان آدرس زیادی در اینترنت وجود دارند.

تغییر مکان فروشگاه شما HBO NOW را در فروشگاه Play خود نشان می دهد ، و اگر می خواهید HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده از طریق دستگاه Android دریافت کنید ، بسیار مهم است.

چگونه می توان HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده از دستگاه های آتش آمازون دریافت کرد

آیا می خواهید HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده روی صفحه بزرگ دریافت کنید؟ البته که انجامش میدی. Game of Thrones بهترین فیلم در صفحه بزرگ به نظر می رسد.

Fire TV Stick / Cube بهترین بستر برای بدست آوردن HBO NOW در کشورهای پشتیبانی نشده به دلیل این واقعیت است که با سرویس های VPN کار می کند و اینگونه نیست که مورد پسند اپل تی وی و Chromecast باشد..

به عنوان مثال PrivateVPN با آن کار می کند.

  • ابتدا به مرورگر وب خود به حساب آمازون خود بروید.
  • با ماوس خود بروید حساب یا حساب کاربری شما & لیست ها.
  • فشار دهید محتوای و دستگاههای خود را مدیریت کنید.
  • منطقه خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.
  • به Stick / Cube آمازون آمازون بروید.
  • فشار دهید تنظیمات و بعد حساب من.
  • Deregister. باید وارد حساب کاربری خود شوید.

این امر به شما امکان می دهد HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده از طریق دستگاههای آمازون آماز دریافت کنید.

البته ، بسته به روش فعلی پرداخت خود ، ممکن است شما نیاز به حذف روش پرداخت فعلی خود داشته باشید. بعضی اوقات ممکن است نیاز به اضافه کردن نوع کارت آمریکایی نیز داشته باشید.

این روش چگونه HBO NOW را در کشورهای پشتیبانی نشده دریافت کنید

فوق العاده سخت نیست بسیار ساده تر از Hulu و DAZN که می توانید در وبلاگ ما نیز بخوانید.

برای پیوستن به PrivateVPN آماده هستید تا بتوانید مانند گذشته هرگز به سرگرمی دسترسی پیدا کنید؟ فقط 60 ثانیه طول می کشد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me