نحوه تماشای HBO NOW در خارج از آمریکا در سال 2019

نحوه تماشای HBO NOW در خارج از آمریکا در سال 2019

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-01-18 20:33:46 در سرگرمی


ما در مورد چگونگی دسترسی به امثال Hulu یا Amazon Prime در خارج از ایالات متحده نوشتیم اما HBO NOW نیز بخش مهمی از خدمات سرگرمی است ، اما دقیقاً مانند Hulu ، فقط در ایالات متحده موجود است و در نتیجه شما می توانید نحوه تماشای آنها را جستجو کنید. HBO اکنون در خارج از ایالات متحده در سال 2019.

خبر خوب این است که خیلی راحت تر از Hulu است. خبر بد? این روش بر روی امثال Chromecast یا Apple TV کار نمی کند زیرا ابزاری لازم برای تماشای HBO NOW در خارج از ایالات متحده در سال 2019 در آن دستگاه ها موجود نیست با توجه به حدود تعیین شده توسط شرکت های صاحب آنها.

با این وجود ، صرف نظر از این که در انگلستان ، لهستان ، استرالیا یا حتی چین حضور دارید ، در صورت پیروی از این مراحل ، در سال 2019 قادر خواهید بود HBO NOW را در خارج از آمریکا تماشا کنید. به این معنی که شما قادر خواهید بود به برنامه های تلویزیونی افسانه ای مانند Game of Thrones دسترسی پیدا کنید.

نحوه تماشای HBO NOW در خارج از آمریکا در سال 2019

برای تماشای HBO NOW در خارج از ایالات متحده در سال 2019 ، جدا از داشتن یک حساب کاربری ، شما فقط باید HBO NOW را مجبور کنید که فکر کنید در آمریکا هستید. ساده است.

مگر اینکه قبلاً با HBO مشترک اشتراک تلویزیون آمریکایی داشته باشید ، می توانید به HBO GO دسترسی پیدا کنید.

به علاوه ، در صورتی که کارت آمریکایی را نداشته باشید ، حساب کاربری ساده ای ندارید.

خوشبختانه برخلاف تنظیم Hulu در خارج از ایالات متحده ، می توانید صرفاً با استفاده از کارت هدیه HBO NOW یک حساب HBO NOW ایجاد کنید. که می توانید بصورت آنلاین و به دنبال آن به صفحه ای بروید که بتوانید کارت هدیه خود را بازخرید کنید. این امر ثبت نام HBO NOW و رقابت را به طور قابل توجهی آسان می کند. این امر منطقی است زیرا محتوا در HBO بیشتر متعلق به HBO است و در حالی که HBO NOW ممکن است فقط در ایالات متحده موجود باشد., دلایل زیادی برای HBO وجود ندارد که مانع از ثبت نام دیگران شوند که در مورد سایر سرویس ها اینگونه نیست.

اگر نمی خواهید یک کارت هدیه برای تماشای HBO NOW در خارج از ایالات متحده در سال 2019 دریافت کنید ، پس از آن:

 • از یک دوست آمریکایی بپرسید که آیا می توانید آنها را بپردازید, بنابراین آنها به شما حساب می کنند.
 • یک کارت آمریکایی با پیش پرداخت خریداری کنید.
 • تیبا استفاده از کارت مجازی.
 • آیا می توانید از حساب شخصی به اشتراک بگذارید یا نه؟.

اما قبل از اینکه حتی بتوانید HBO NOW حساب کاربری خود را انجام دهید ، باید HBO NOW را فریب دهید تا فکر کنید که در آمریکا هستید.

چگونه فریب HBO برای تماشای HBO NOW خارج از آمریکا در سال 2019 داشته باشیم

اگر می خواهید بدانید که چگونه HBO NOW را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید ، این فقط در مورد حضور در ایالات متحده است.. چیزی که یک VPN به شما کمک می کند.

VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که به شما امکان می دهد بدون اینکه در آنجا باشید در جایی باشید و در این حالت به شما کمک می کند بدون توجه به جایی که در سال 2019 در آمریکا هستید در ایالات متحده باشید..

PrivateVPN دارای سرورهای آمریکایی است که با HBO کار می کنند ، اما همچنین از طیف گسترده ای از خدمات دیگر مانند بیشترین مناطق Netflix موجود در بازار یا امثال Hulu ، Amazon Prime یا DAZN پشتیبانی می کند..

اما برای تماشای HBO NOW در خارج از ایالات متحده در سال 2019 شما به برنامه نیز احتیاج دارید

این امر برای دستگاههای رومیزی صدق نمی کند ، اما مطمئناً در دستگاه های تلفن همراه و امثال Amazon Fire TV Stick یا Cube انجام می شود.

اگر می خواهید HBO NOW را در سال 2019 در خارج از ایالات متحده در هر چیزی به غیر از رایانه تماشا کنید ، باید مکان فروشگاه برنامه خود را تغییر دهید.

نحوه نصب HBO NOW در دستگاه های Apple در خارج از ایالات متحده در سال 2019

 • از حساب iCloud خود خارج شوید.
 • اکنون یک حساب iCloud جدید ایجاد کنید با موقعیت مکانی شما در ایالات متحده آمریکا تنظیم شده است.
 • جستجوی HBO NOW در فروشگاه برنامه خود را.
 • آن را بارگیری کنید.

پس از انجام این کار ، از حساب iCloud خود خارج شوید و دوباره به سیستم قدیمی خود وارد شوید.

دلیل ایجاد حساب جدید این است که اگر فقط منطقه خود را تغییر دهید ، تمام محتوای خود را گم خواهید کرد.

نحوه نصب HBO NOW در دستگاه های Android در خارج از ایالات متحده در سال 2019

در دستگاه های Android شما باید بر خلاف آنچه در دستگاه های اپل انجام می شود عمل کنید. شما باید موقعیت مکانی خود را در حساب فعلی خود تغییر دهید.

 • برای همین ، به پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات.
 • مطبوعات وجود دارد کشور برگه.
 • در آنجا ، شما باید انتخاب کنید ایالات متحده به عنوان مکان شما برای یافتن آدرس مناسب می توانید از یک مولد آدرس استفاده کنید.
 • پس از انجام این کار ، دوباره به داخل شوید تنظیمات جایی که شما پیدا خواهید کرد فروشگاه Google Play. هنگامی که آنجا هستید ، کلیک کنید Force Stop.
  آخر اینکه بروید ذخیره سازی و مطبوعات اطلاعات روشن دور و بر فروشگاه Google Play.

نحوه نصب HBO NOW در دستگاه های Fire TV TV Amazon در خارج از ایالات متحده در سال 2019

اگر می خواهید HBO NOW را در سال 2019 بر روی صفحه نمایش بزرگ تماشا کنید ، Amazon TV TV Stick احتمالاً بهترین انتخاب شماست. این همچنین پیچیده ترین پلت فرم نصب محتوا است.

 • اولا ، به وب سایت آمازون بروید. این ممکن است بسته به منطقه شما کمی متفاوت باشد اما به هر طریق که باید روی حساب کاربری خود فشار دهید.
 • در آنجا باید بتوانید پیدا کنید محتوای من & دستگاه ها در جایی که باید منطقه خود را تغییر دهید تا در ایالات متحده باشید.
 • پس از انجام این کار ، شما باید حساب کاربری آمازون خود را لغو کنید که می توانید با فعال کردن Amazon Fire TV Stick خود و پس از ورود به آن انجام دهید تنظیمات به دنبال حساب من, و Deregister.


سپس باید اطلاعات خود را دوباره ارائه دهید.

باید به شما اجازه دهد HBO NOW را بارگیری کنید.

این نحوه تماشای HBO Now در خارج از ایالات متحده در سال 2019 است

اگر می خواهید HBO NOW را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید ، می توانید. این هم سخت نیست این فقط در مورد دانستن چند ترفند است. و همین مورد در مورد سایر خدمات مانند Hulu ، Amazon Prime و Netflix که همه ما در وبلاگ خود پوشش می دهیم صدق می کند ، یا در غیر این صورت فقط به پشتیبانی مشتری خود دسترسی پیدا می کنیم.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me