نحوه تماشای Game of Thrones Season 8 در کانادا

نحوه تماشای Game of Thrones Season 8 در کانادا

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-03-04 11:39:20 در سرگرمی


این باید برای شما سخت باشد. از یک طرف این واقعیت که شما در جستجوی چگونگی تماشای Game of Thrones فصل 8 در کانادا هستید به این معنی است که شما یا در آغاز فصل 8 نزدیک هستید یا این که قبلاً آغاز شده است. اما از طرف دیگر ، این بدان معنی است که این آخرین باری است که شما به دنبال چگونگی تماشای Game of Thrones خواهید بود زیرا این فصل آخر است و بعد از آن. 8 سال تماشای پایین آمدن به 6 قسمت آخر ، و بعد از آن ، خوب است. بیشتر نه.

اما اکنون ناراحت نیستیم ، به شما کمک می کنیم Game of Thrones Season 8 را در کانادا تماشا کنید و بعد از آن شاید با برخی نمایش ها یا سرویس های دیگر ، تا کاری برای پر کردن آن زمان نمایش تلویزیونی با.

اگر می خواهید Game of Thrones Season 8 را در کانادا مشاهده کنید گزینه های شما چیست؟?

 1. با اشتراک تلویزیونی متشکل از HBO. این ممکن است آسانترین روش باشد زیرا نیازی به تنظیم ابزار ندارد ، اما همچنین گرانترین گزینه متشکل از قراردادهایی است که در هر زمانی که بخواهید نمی توانید از آن خارج شوید.
 2. می توانید سایت های جریان را در اینترنت پیدا کنید. این راهی است که مدت زمان زیادی طول خواهد کشید ، زیرا جریان بازی Game of Thrones به محض آغاز شدن ، خیلی کم خواهد شد و هر چیزی که حضور داشته باشد از کیفیتی برخوردار خواهد بود که ارزش تماشای نمایش کالیبر Game of Thrones را ندارد..
 3. شما اکنون از HBO استفاده می کنید که بهترین راه برای تماشای Game of Thrones فصل 8 در کانادا در هر کجا که با بهترین کیفیت ممکن باشد همراه با بسیاری نمایش ها و فیلم های دیگر.

اگر می خواهید Game of Thrones فصل 8 در کانادا را تماشا کنید ، ارزانترین و بهترین روش است. مشکل؟ این روش در کانادا و بسیاری از کشورهای دیگر کار نمی کند.

اما ما برای کمک به شما در تماشای Game of Thrones فصل 8 در کانادا به شما کمک می کنیم ، و راهی برای انجام آن وجود دارد ، فقط به دانش درست نیاز دارد که در زیر به اشتراک خواهیم گذاشت.

نحوه تماشای فصل 8 بازی Game of Thrones در کانادا با HBO NOW

برای تماشای Game of Thrones Season 8 در کانادا با HBO NOW ، باید HBO را فریب دهید که فکر کنید در ایالات متحده هستید و این تقریباً منفی است از این واقعیت که شما ، قطعاً ، باید ابتدا HBO را دریافت کنید..

برای استفاده از HBO NOW در کانادا ، باید از VPN استفاده کنید. VPN به شما امکان می دهد مکان خود را به طور واقعی تغییر دهید و به شما امکان می دهد بدون حضور در ایالات متحده باشید و از این طریق به HBO NOW یا امثال Netflix آمریکایی دسترسی پیدا کنید..

همه خدمات VPN با HBO کار نمی کنند. به این دلیل است که امثال HBO و سایر شرکتها آگاه هستند که خدمات VPN وجود دارند و باید تلاش کنند تا از کار در نتیجه جلوگیری از عملکرد آنها در بیشتر سرویس های VPN بدون هیچ گونه فایده ای جلوگیری کنند..

در PrivateVPN ، ما بیشترین سرورهای موجود در بازار را ارائه نمی دهیم ، اما ما اطمینان می دهیم که سرورهای ما با سیستم عامل های سرگرمی کار می کنند که در واقع می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید آیا این Netflix ، Hulu یا HBO است که اکنون برای مشاهده بازی Game of Thrones Season 8 در کانادا.

با اتصال به سرور صحیح آمریکایی با PrivateVPN ، می توانید به HBO NOW دسترسی پیدا کنید. برنامه ما باید به شما بگوید بسته به زمان خواندن این سرویس ، چه سرورهایی کار می کند ، اما اگر فقط آنها را یک به یک امتحان نکنید ، خیلی سریع پیدا خواهید کرد.

این امر به شما امکان می دهد تا در مورد مرورگر وب بازی Game of Thrones فصل 8 در کانادا را مشاهده کنید ، اما اگر دوست دارید آن را بر روی تلفن خود یا Amazon Fire TV Stick مشاهده کنید ، هنوز باید مراحل دیگری را اعمال کنید.

نحوه تماشای بازی تاج و تخت فصل 8 در کانادا در دستگاه های اپل

اگر همین الان HBO را در فروشگاه App Apple جستجو کنید ، نمایش داده نمی شود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که از حساب iCloud خود خارج شوید و به دنبال آن یک مورد جدید با موقعیت مکانی خود در آمریکا ایجاد کنید..

تغییر موقعیت حساب فعلی شما از شر همه چیزهایی که دارید خلاص خواهید شد در حالی که قادر خواهید بود با استفاده از این روش Game of Thrones Season 8 را در کانادا مشاهده کنید ، این کار را نکنید.

ایجاد یک حساب کاربری جدید به شما امکان می دهد موارد فعلی خود را حفظ کنید ، و پس از بارگیری HBO NOW ، می توانید به حساب دیگر خود برگردید.

نحوه تماشای Game of Thrones Season 8 در کانادا از طریق دستگاههای Android

در دستگاه های Android ، برعکس آنچه را که در دستگاه های Apple انجام می دهید ، انجام می دهید.

در واقع شما نیاز به تغییر مکان خود در فروشگاه فعلی خود دارید.

 • برای انجام این کار ، به بروید پرداخت.google.com و کلیک کنید تنظیمات.
 • روی آن فشار دهید کشور تب را دنبال کرده و ادامه دهید.
 • با ارائه یک آدرس آمریکایی ، ایالات متحده را به عنوان کشور خود انتخاب کنید.
 • بعد از انجام این کار ، روی دستگاه خود وارد شوید تنظیمات و فشار دهید برنامه ها به دنبال پیدا کردن فروشگاه Google Play. مطبوعات Force Stop.
 • سپس ، هنگامی که کار خود را تمام کردید ، به آن بروید ذخیره سازی, و بر روی فشار دهید فروشگاه Google Play, و در آخر بر روی کلیک کنید اطلاعات روشن دکمه در کلاه.

این به شما امکان می دهد HBO NOW را برای تماشای Game of Thrones فصل 8 در کانادا بارگیری کنید ، اما اگر اینگونه نشود ، دیگر مجبور به متوقف کردن و پاک کردن داده ها نخواهید شد.

نحوه تماشای بازی تاج و تخت فصل 8 در کانادا در دستگاه های استیک آمازون آمازون

 • به وب سایت آمازون بروید. فشار دهید حساب شما.
 • به آنجا بروید محتوا و دستگاه ها جایی که شما برای تغییر مکان خود در ایالات متحده باید مکان خود را تغییر دهید.
 • بعد از انجام این کار ، در Fire TV Stick خود وارد شوید تنظیمات ، حساب من, به دنبال Deregister که شما را مجبور به ورود مجدد می کند.

و این به شما این امکان را می دهد تا فصل 8 بازی Game of Thrones را در کانادا در دستگاه های آمازون آماز تماشا کنید.

اگرچه ، برخی از افراد به دلیل انتشار کارتهای خود در کانادا ، در بارگیری آن با آن مشکل دارند. اگر در بارگیری واقعی مشکلی دارید ، ابتدا روش های فعلی پرداخت را حذف کنید ، و اگر این کار نمی کند,

یک کارت پیش پرداخت آمریکا یا حتی فقط کارت مجازی دریافت کنید. آمازون برخلاف بسیاری از شرکت های دیگر ، درباره کارتها خیلی مضحک نیست.

این نحوه بازی Game of Thrones Season 8 در کانادا است

شما می خواستید بدانید که چگونه آن را تماشا کنید ، و اکنون می دانید. اما بعد از اتمام ، این به همین دلیل است ، ما همچنین در مورد نحوه تماشای Netflix آمریکایی در کانادا یا نحوه تنظیم Hulu برای شما ارسال کرده ایم که توصیه می کنیم حتماً بررسی کنید تا در صورت عدم دسترسی HBO کنونی ، به مطالب بیشتری دسترسی پیدا کنید. برای شما کافی است.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me