چگونه به فرار از زندان Fire TV Stick در انگلیس بپردازیم

چگونه به فرار از زندان Fire TV Stick در انگلستان بپردازید

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-04-11 13:52:36 در راهنماها


آیا شما از Fire TV Stick بیمار هستید و می خواهید بدانید که چگونه می توانید Fire TV Stick را در انگلستان فرار کنید؟ این خوب است که شما سیستم عامل های دیگر را امتحان نکردید. آنها بسیار محدودتر از Fire TV Stick هستند. با این گفته ، ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه می توانید Fire TV Stick را در انگلستان فرار كنید تا بتوانید از آن Fire TV Stick با تمام توان استفاده كنید!

و واقعاً ساده است.

This is How You Jailbreak the Fire TV Stick در انگلستان

 • قابل اعتماد و متخصص تنظیمات در آتش تلویزیون خود استیک.
 • فشار دهید تلویزیون آتش من.
 • اکنون روشن کنید گزینه های توسعه دهنده.
 • روشن کن برنامه ها از منابع Unkown و اشکال زدایی ADB.
 • از شما خواسته می شود قبل از فرار از زندان Fire TV Stick در انگلستان ، انتخاب خود را تأیید کنید.

همانطور که هست ، به شما امکان می دهد برنامه ها را از منابع ناشناس نصب کنید. اکنون خواهیم دید که چه نوع برنامه هایی را می توانید نصب کنید ، چگونه Kodi را نصب کنید ، و چگونه Fire TV Stick را به طور کامل فرار از زندان کنید ، زیرا امکان بارگیری همه برنامه ها هنوز به شما آزادی کامل نمی دهد.

و اینگونه برنامه های مورد نظر خود را بارگیری می کند

شما ابتدا باید برنامه ای به نام Downloader را در Fire TV Stick خود جستجو کنید. بارگیری کننده برنامه ای است که به شما امکان می دهد در Fire TV Stick خود بارگیری کنید. نحوه نصب برنامه هایی در Fire TV Stick که از فروشگاه App Amazon نیستند ، دانلود می شود.

بعد از انجام این کار ، برنامه ای را که می خواهید بارگیری کنید با پایان ".APK" به عنوان قالب Android برای برنامه ها ، جستجو کنید. Fire TV Stick بر روی نسخه اصلاح شده اندرویدی کار می کند از این رو برنامه های Android را اجرا می کند.

مراقب باشید هر چند. هر منبع برای بارگیری برنامه ها قابل اعتماد نیست. هر برنامه ای برای کار با Fire TV Stick یا طراحی نشده است.

چگونه Jailbreak the Fire TV Stick را در انگلستان تا آنجا که کدی می رود

اکثر این افراد Kodi را به عنوان برنامه ای مشاهده می کنند که به شما اجازه می دهد به دلیل آزادی که به شما می دهد از زندان Fire TV Stick در انگلیس فرار کنید. به همین دلیل است که بیشتر مردم نیز در جستجوی چگونگی دریافت Kodi در هنگام فرار از زندان TV TV Fire در انگلستان هستند.

اینطوری باید انجام اش بدی:

 1. به kodi.tv بروید.
 2. فشار دهید دانلود.
 3. انتخاب کنید اندروید.
 4. پیوند را کپی کنید ARMV7A (32BIT)
 5. باز کن بارگیری کننده و پیوند را در آن وارد کنید.
 6. در آخر آن را نصب کنید.

به این ترتیب شما می توانید بهترین نسخه Kodi را دریافت کنید ، و از آنجا که به طور مستقیم از سایت Kodi است ، شما همچنین می دانید که به راحتی می توانید بارگیری کنید.

این روش چگونه به طور کامل فرار از زندان Fire TV Stick را در انگلستان انجام دهیم

این یک چیز است که می توانید برنامه های موجود در Fire TV Stick را بارگیری کنید ، اما تعداد زیادی برنامه در انگلستان مسدود شده است. DAZN همانطور که هست در انگلیس کار نمی کند. Netflix UK به اندازه Netflix آمریکایی ارائه نمی دهد و با Amazon Prime یکسان است. اوه ، و استفاده از Hulu را در انگلستان فراموش کنید.

بزرگترین مشکل در مورد دسترسی بدون در نظر گرفتن منطقه شما منطقه شما است. اگر می خواهید Fire TV Stick را در انگلستان به طور کامل jailbreak کنید ، باید بتوانید هر برنامه ای را که استفاده می کنید فریب دهید تا فکر کنید که در بهترین منطقه ممکن برای آن برنامه هستید.

و اینجاست که یک VPN وارد می شود.

خدمات VPN نه تنها از امنیت شما در اینترنت محافظت می کند و مهم نیست چه کاری انجام می دهید بلکه به شما امکان می دهد مکان خود را بدون حرکت یک اینچ تغییر دهید.

اگر از VPN استفاده می کنید ، می توانید هرگونه سرویس را از آنجا خارج کنید.

البته محدودیت هایی نیز در این زمینه وجود دارد.

برای یکی, هر سرویس VPN برابر نیست ، و همه آنها برنامه های Fire TV Stick را در وهله اول ندارند. برای دو مورد ، هر سرویس به اندازه یکسان مکان سرور را ارائه نمی دهد. برخی از آنها می توانند 3 مکان داشته باشند ، برخی دیگر می توانند صدها نفر داشته باشند ، و در این مثال PrivateVPN دارای 60 مورد است. شما می خواهید انواع مختلفی از مکان های سرور داشته باشید زیرا تنها داشتن سرورهای آمریکایی شما را برای رفع انسداد تنها محتوای آمریکایی محدود می کند. اما شما همچنین می خواهید سرورهایی که استفاده می کنید برای کار با خدماتی که می خواهید از آنها استفاده کنید.

امثال DAZN تلاش می کنند تا از خدمات VPN جلوگیری کنند ، یعنی فقط تعداد معدودی از آن پشتیبانی می کنند ، با این که PrivateVPN بخشی از آن گروه است. ببینید ، شما نیازی به استفاده از PrivateVPN ندارید ، اما گزینه Fire TV Stick در آنجا انتخاب چندانی ندارد و PrivateVPN فقط با Hulu ، Amazon Prime ، DAZN و بسیاری موارد دیگر که می توانید در مورد ما بخوانید وجود ندارد. وبلاگ. به این دلیل است که ما در کیفیت بر روی کمیت سرمایه گذاری می کنیم. به همین دلیل ما از بیشترین مناطق Netflix در بازار نیز پشتیبانی می کنیم.

اگر می خواهید ما را امتحان کنید ، باید در سایت ما ثبت نام کنید ، اما کمتر از 60 ثانیه طول می کشد و به شما امکان می دهد تا Fire TV Stick را در انگلستان به طور کامل فرار کنید. اگر می خواهید در مورد یک سرویس خاص که با PrivateVPN کار می کند ، آگاهی داشته باشید ، حتماً به پشتیبانی مشتری ما دسترسی پیدا کنید ، و در ضمن ، در صورت تمایل با مراجعه به وبلاگ ما برای نکات و کاربردهای بیشتر VPN را بررسی کنید. اوه, و ما از 6 دستگاه به یکباره و از یک حساب پشتیبانی می کنیم که آیا این دستگاه iPhone ، Android یا دسک تاپ شما است!


نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me