نحوه تماشای DAZN در استیک TV Fire Amazon در هر کشور

نحوه تماشای DAZN در استیک TV Fire Amazon در هر کشور

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-08-28 10:39:13 در سرگرمی


چیزی شبیه تماشای ورزشهای زنده در صفحه بزرگ نیست ، بنابراین اگر به دنبال چگونگی تماشای DAZN در Amazon Fire TV Stick هستید ، تماس صحیح برقرار کرده اید. ورزش های زنده نمایش تلویزیونی نیستند. سطح احساسات فقط در سطح کاملاً متفاوت است. مخصوصاً اگر تیم مورد علاقه شما بازی کند. و DAZN؟ DAZN یک بستر جریان است که به شما امکان می دهد بزرگترین رویدادهای ورزشی روی کره زمین را از نظر قانونی و با کیفیت عالی تماشا کنید.

گرفتن؟ در هر کشور کار نمی کند ، در واقع ، حتی در ایالات متحده نیز کار نمی کند. خبر عالی؟ ما می دانیم که تماشای DAZN در آمازون آمازون TV TV در هر کشوری! و ما قصد داریم به شما کمک کنیم!

برای تماشای DAZN در استیک تلویزیون آمازون آمازون در هر کشوری که برای نصب برنامه ابتدا باید مهارت داشته باشید

چه سختی در مورد نصب یک برنامه وجود دارد؟ خوب ، اگر می خواهید DAZN را در Amazon Fire TV Stick تماشا کنید ، مطمئناً این سخت ترین قسمت است.

اگر در کشورهایی که کانادا ، آلمان ، ایتالیا ، اتریش یا ژاپن تحت حمایت DAZN نیستید ، DAZN در آمازون Appstore در TV Fire شما ظاهر نمی شود.. و در حالی که در رایانه می توانید DAZN را مستقیماً از مرورگر وب مشاهده کنید ، نمی توانید این کار را در Fire TV Stick انجام دهید. شما فقط می توانید یک اطلاعیه برای دریافت برنامه DAZN دریافت کنید.

برای تماشای DAZN در آمازون تلویزیون آمازون آمازون در هر کشوری که ابتدا برای دریافت برنامه نیاز دارید. و برای این کار ، شما باید مکان Appstore آمازون خود را تغییر دهید. کانادا؟ فروشگاه اختصاصی در آمازون ندارد. بنابراین اگر در کانادا در Fire TV Stick مستقر هستید ، نمی توانید DAZN را بارگیری کنید ، زیرا هیچ فروشگاهی برای کانادا وجود ندارد. یک فروشگاه انحصاری در آلمان وجود دارد و این همان فروشگاهی است که باید برای آن اقدام کنید.

برای تغییر کشور Amazon Appstore ، ابتدا باید به سایت آمازون مراجعه کنید. اکنون بسته به موقعیت مکانی شما این مرحله کمی متفاوت خواهد بود ، اما در هر صورت ، باید به صفحه آمازون بروید. آمازون آمریکایی اعلام خواهد کرد حساب ها & لیست ها در همین حال ، بریتانیا اعلام خواهد کرد حساب شما. هر آنچه که در آن کلیک کنید ، کلیک کنید و به آن بروید محتوا و دستگاههای شما.

برای حضور در آلمان باید مکان خود را تغییر دهید. و فقط "sfdajhhfja" را تایپ نکنید و انتظار دارید که این یک آدرس معتبر باشد. مطمئناً شما نیاز به یک کدپستی آلمانی دارید ، بنابراین کافیست یک ژنراتور آدرس آلمانی را در Google جستجو کنید.

کارت شما ممکن است مسئله ای باشد. بعضی اوقات فقط می توانید آدرس کارت خود را در تنظیمات Amazon تغییر دهید ، و این برای بارگیری DAZN کافی است ، اما با تمام کارت ها کار نمی کند. بعضی اوقات شما نیاز به تهیه کارت پیش پرداخت / مجازی از آلمان دارید. اگر خوش شانس هستید می توانید از یک دوست بپرسید. اگر می توانید یک سایت رایگان پیدا کنید که آیا این برای آزمایش است یا از یک سایت رایگان که تمام موارد مورد نیاز شماست استفاده می شود. کارت شما نیازی به تأیید ندارد و پول هم ندارد. این فقط نیاز به یک کارت صادر شده در آلمان است.

و اگر با بانکی هستید که یک شرکت آلمانی است ، در عوض از آن استفاده کنید.

صادقانه بگویم ، تعداد زیادی بانک آلمانی آلمانی وجود دارد که می توانید بصورت رایگان از آنها ثبت نام کنید. تمام آنچه که طول می کشد چند جستجوی سریع در Google است.

اگر هیچ یک از این کارها نیست ، مطمئن شوید که روش های پرداخت غیر آلمانی خود را حذف کنید.

وضعیت پرداخت از اهمیت برخوردار است زیرا دیدن DAZN در Amazon Appstore کافی نیست زیرا شما پیامی دریافت خواهید کرد که باید صورتحساب را به روز کنید ، مگر اینکه روش پرداخت آلمانی داشته باشید.

پس از به روزرسانی همه موارد مورد نیاز برای به روزرسانی ، باید از سیستم Fire TV TV Amazon Amazon خود خارج شوید تا بتوانید DAZN را در Amazon Appstore مشاهده کنید. برای انجام این کار ، روی Fire TV Stick خود بروید تنظیمات به دنبال حساب من و مطبوعات Deregister. آمازون هر زمان که اتفاق می افتد دستورالعمل های مربوط به آن روند را به شما می دهد. آنها را دنبال کنید و اطمینان حاصل کنید که با تایپ کردن کد مورد نظر در پایان در نسخه آلمانی سایت Amazon.de/code به نسخه آلمانی فروشگاه ثبت نام کنید.

فریب DAZN به فکر کردن که در آلمان هستید برای تماشای DAZN در TV Fire Amazon Stick

درنهایت ، دریافت برنامه DAZN تنها مشکلی در Fire TV Stick است. مشکل واقعی همه جا ایجاد DAZN است که فکر می کنید در یک کشور پشتیبانی شده هستید. VPN راهی برای انجام آن است. اکنون اگر نمی دانید VPN چیست ، یک شبکه خصوصی مجازی است و وقتی به آن وصل می شوید ، بسته به خدمتی که استفاده می کنید ، تقریباً می توانید در هر کجای این سیاره مورد نظر خود باشید ، واقعاً.

و این بدان معنی است که با یک VPN ، شما می توانید بدون هیچ گونه قدم زدن در کانادا در کانادا باشید.

به جز ، افراد DAZN احمق نیستند و می دانند که آنها حق دارند محتوای خود را جریانی کنند و افرادی که به آنها حقوق می دهند ، خوشبخت نخواهند بود اگر افرادی در خارج از کشورهایی که DAZN حق دارند از آن استفاده کنند ، از DAZN استفاده کنند و بنابراین تضمین می کنند حتی VPN با آن کار نمی کند.

خوب ، PrivateVPN با آن کار می کند. اگر به ما وصل شوید کانادا - تورنتو 2 سرور ، DAZN کار خواهد کرد. و نه فقط کار می کند ، بلکه به راحتی و بدون VPN کار خواهد کرد. برخی از افراد که از VPN آگاه هستند تصور می کنند که ارتباط شما را کند می کنند. برخی از شرکت ها این کار را می کنند. ما ادعا نمی کنیم که آن را تسریع کنیم ، در حقیقت خواهیم گفت اگر اینترنت شما خراب است ، تجربه شما با DAZN نیز به احتمال زیاد تبخیر خواهد بود.

اما ما سرعتهایی را در اختیار شما قرار می دهیم که بسیار نزدیک به سرعت فعلی شما هستیم زیرا بیشتر ظرفیت اینترنت خود را مستقیماً به جای میزبانی از شرکت های میزبان خریداری می کنیم و از طریق شرکت های میزبان به طور مستقیم از ارائه دهندگان حمل و نقل IP خریداری می کنیم..

با PrivateVPN ، می توانید DAZN را در Amazon Fire TV Stick در هر کشور تماشا کنید اما به یک حساب کاربری نیز نیاز دارید که ما را به مرحله بعدی سوق می دهد..

تنظیم یک حساب کاربری برای تماشای DAZN در آمازون تلویزیون آمازون آمازون در هر کشور

خوب ، شما فکر نکرده اید که بدون حساب کاربری می توانید DAZN را در Amazon Fire TV Stick در هر کشور تماشا کنید؟ آیا تو?

این درست مثل اولین قدم است. این ساده نیست.

ثبت نام ساده است شما در کانادا صورتحساب و غیره را ارائه می دهید زیرا از نسخه کانادایی سایت استفاده می کنید. شما همچنین می توانید از صدور صورتحساب آلمانی که قبلاً با Amazon Appstore استفاده کرده اید استفاده کنید اما سعی کنید از صورتحساب کانادایی استفاده کنید. البته ، DAZN پرداخت می شود بنابراین مگر اینکه قبلاً حساب کاربری داشته باشید ، باید در روش پرداخت خود پول داشته باشید.

توصیه می کنیم فقط به یک کانادایی دسترسی پیدا کنید! آنها واقعاً آدم های دوست داشتنی هستند! اگر اینطور نیست ، کارت مجدد پیش پرداخت از کانادا دریافت کنید ، چه واقعی و چه واقعی. و برای آن پول ارسال کنید. در آخر ، پرداخت کنید ، و سپس وارد کشور شوید. اینگونه است که DAZN را در استیک TV Fire Amazon در هر کشور مشاهده می کنید!

DAZN را در آمازون آمازون TV TV تماشا کنید

آیا می خواهید Dazn را در استماس آمازون آمازون تلویزیون در هر کشوری در این سیاره تماشا کنید؟ تماس خوبی برقرار کرده اید که بخواهید بدون پرداخت هزینه اضافی برای محتوای کم در تلویزیون خود ، ورزش را به صفحه نمایش بزرگتر برسانید. و ما؟ ما فقط به شما کمک می کنیم DAZN را از هر کجای این سیاره استفاده کنید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me